www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Etna. Czyżby druga Doda...?
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 3:20 pm   Etna. Czyżby druga Doda...?

Witam!

Zobaczcie co dziś (3 grudnia 2007) znalazłem w internecie: http://muzyka.onet.pl/10172,1651594,newsy.html

Pozdrawiam :mrgreen: .

Jay Wu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 6:54 pm   

Ten "jeden z dzienników" to dzisiejszy Super Express, który "popisał się" dosyć miernym artykułem o disco polo. Polecam ten fragment, gdzie napisano o zawstydzeniu ludzi, którzy przyszli na koncert. Chyba ten, kto się wstydził nie płacił 80 złotych. :P

Poza tym zero wzmianki o tym, że w SK byli także Bayer Full, Toples (ten oryginalny) i Top One.

link do artykułu

Pozdrawiam ;)

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 6:04 pm   

Zdjęli już ten artykuł z ogólnodostępnej strony. Aby przeczytać, trzeba wysłać SMS'a za ponad 7 zł i dostać kod dostępu. Szkoda, ciekaw jestem, jak nas tam obsmarowali, ale nie będę im płacił za czytanie bredni. Każdy, kto był na tym koncercie, widział, jak bawili się "zawstydzeni" ludzie. Ja się jednak nie martwię takimi tekstami, bo wiadomo, że nie mówi się tylko o zmarłych i o niczym. Pewien aktor w pewnym wywiadzie w TV powiedział kiedyś .... "Nie ważne, co mówią, ważne, żeby nie przekręcali nazwiska" :) Uznałem to za motto i spływa to po mnie, jak woda po kaczce.

Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz do tematu