www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
mp3 12 tysiecy tytulow na wymiane
Autor Wiadomość
jarek

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 8:35 pm   mp3 12 tysiecy tytulow na wymiane

Zainteresowanym wysylam spis mojego zbioru.Moj mail papasosnowiec@wp.pl
Szukam utworu
''Smerfetko smerfetko''JOLA ARNAL
''Pilkarski poker''SOYKA S.
''Duze rozowe slonce'',''Wolaj slonce''RADIOWE NUTKI
''La isa bonita''ANTKOWIAK K.

www.papaexdance.bloog.pl

emil-z
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 15, 2006 5:05 pm   

Jestem zintersowany, ale ten Twój adres cos nie działa

jarek

Wysłany: Pon Lis 20, 2006 11:39 pm   

exdancefc@wp.pl tamten jest nieaktualny,poniewaz mialem wlamanie do poczty.

kontakt gg:33815290

peterek

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 6:59 pm   

Witam interesuje mnie to mp3 , a moze zgodzisz sie na wymiane
mam tez bardzo duzo muzyki
Pozdrawiam i czekam na odp . moj nr gg 5355642 albo meil venum82@tlen.pl

Jarek Bachanek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 8:46 pm   

z miejsca zapytam. Masz może utwór zespołu Mix Age pt "Pojawiasz się" ? Szukam go już z 5 lat...

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 9:09 pm   

Do Autora postu...

Jarek,

Najlepiej, to podaj jeszcze adres domowy, telefon i kiedy można kogoś zastać w domu :) Czy Ty nie wiesz, że sieć jest, szczególnie ostatnio ostro kontrolowana przez służby zwalczające przede wszystkim rozpowszechnianie mp3 ?? I jeszcze te "12 tysięcy tytułów do wymiany" w nagłówku :) :) Stary, jeśli chcesz mieć pewnego pięknego dnia wjazd do domu panów w mundurach, to Twoja sprawa, ale serwer "topone" jest nam na prawdę bardzo potrzebny i nie chcielibyśmy, aby nam go zamknęli za złamanie regulaminu. Ja wiem, że tu nie są umieszczane nielegalne pliki mp3, ale jednak forum to w taki sposób wykorzystywane spełnia funkcję "pasera". Powiesz pewnie, że przecież Ty nie sprzedajesz, tylko się wymieniasz, ale niestety to również jest nielegalne, bo tą drogą rozpowszechniasz publicznie. Pomyśl nad tym i nie gniewaj się na mnie za ten post.

Pozdrawiam Cię
Paweł

Jarek Bachanek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 11:37 pm   

Twój post Pawle był skierowwany do mnie czy do autora tematu ?

Przepraszam być może nie powinienem tak wyskakiwać ale chciałbym zauważyć 2 rzeczy:

- Temat został założony ponad rok temu (ostastnia wypowiedz autora tematu w tym temacie była z lipca 2007) i jakoś do tej pory nikt się nim nie zainteresował. Uznałem więc że jest to dozwolone.
- Sam tytuł działu kupię, sprzedam zamienię sugeruje że można prowadzić wymiany. Nie zauważyłem w Regulaminie punktu który zabrania wymiany mp3.

Poprawcie Regulamin i zajmijcie sie takimi tematami to na przyszlość unikniemy takich niezręcznych sytuacji. Jeszcze raz przepraszam jeśli mój post spowodowwwał jakiś problem. Pozdrawiam.

Jarek

Kuba G.
Admin

Wysłany: Sob Lip 21, 2007 5:50 pm   

wymiana mp3 jest niezgodna z prawem obowiązującym w Polsce, i nie trzeba, wydaje mi się, informacji o zakazie tego procederu zamieszczać w regulaminie.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sob Lip 21, 2007 7:44 pm   

Jarek Bachanek napisał/a:
Twój post Pawle był skierowwany do mnie czy do autora tematu ?

-Ten post był kierowany do autora, co zaznaczyłem na samym początku mojego postu

Przepraszam być może nie powinienem tak wyskakiwać ale chciałbym zauważyć 2 rzeczy:

- Temat został założony ponad rok temu (ostastnia wypowiedz autora tematu w tym temacie była z lipca 2007) i jakoś do tej pory nikt się nim nie zainteresował. Uznałem więc że jest to dozwolone.

To, że jeszcze nikt nie zareagował do tej pory to nasze wielkie szczęście ,a nie przyzwolenie, aby w takim razie legalnie łamać prawo.

- Sam tytuł działu kupię, sprzedam zamienię sugeruje że można prowadzić wymiany.

można przecież sprzedawać i wymieniać się przeróżnymi rzeczami, no i kto powiedział, że tego nie wolno robić z oryginałami. Na Allegro masę masz przeróżnych płyt do sprzedania/kupienia.

Nie zauważyłem w Regulaminie punktu który zabrania wymiany mp3.

a w prawie autorskim widziałeś taki zapis ?? Bo ja tak

Poprawcie Regulamin i zajmijcie sie takimi tematami to na przyszlość unikniemy takich niezręcznych sytuacji.

nasz regulamin jest ok, ale to, że nie można handlować czy wymieniać się mp3, to już każdy powinien wiedzieć znając polskie prawo. Wiadomo, że np nie można zabijać, ale czy o tym też musimy koniecznie wspominać w NASZYM regulaminie ??:)

Jeszcze raz przepraszam jeśli mój post spowodowwwał jakiś problem. Pozdrawiam.

Nikt się nie pogniewał, spoko i mam madzieję, że teraz zmienisz poglądy na temat rozsiewania mp3

Pozdrawiam
Paweł

Odpowiedz do tematu