www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję mp 3
Autor Wiadomość
Profi

Wysłany: Czw Paź 07, 2004 2:24 pm   Poszukuję mp 3

Czy ktoś posiada może utwory TOP One z lat 90. ( szczególnie płyty "Dzieci Europy" i "Freedom") w formacie mp 3? Poszukuję też takich piosenek, jak "Dziewczyna dżungli", "Ola! Lata czas", "Ye O", oraz piosenek polskich kapel grających eurodance ( jamrose, afterlife, mr. ghana, beat magic, daniel, the best of poland - "atlanta 96". Z góry dzięki za info !

Dalil

Wysłany: Czw Paź 07, 2004 4:07 pm   

Cala dyskografia Top One zostanie sukcesywnie udostepniona na stronie,wiec nalezy sie tylko uzbroic w cierpliwosc ;-)
Jezeli chodzi o inne kapele to mam CD 100% Jamrose na CD,a pierwsza na kasecie.Mam takze dwie kasety Daniela oraz pojedyncze utwory Afterlife i Mr. Ghana ale niestety takze na kasetach.
Co do Beat Magic,to spytaj sie Emila (on ponoc odwiedza ta strone od czasu do czasu) z Top One,bo to byla jego kapela.

Profi

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:10 am   

Dzięki Dalil
Na 100% Jamrose podobały mi się w sumie 4 kawałki: singlowe "Posse Boy" i "Do the Dance", oraz "Welcome to cybernet" i "The evolution dance". Prośba: czy mógłbyś jakoś je udostępnić, np. przesłać na maila??
Do Emila napiszę, bo ostatnio wpadł mi w ręce inny (chyba) jego projekt - Soundflower, ale też na kasecie :(
Pozdrawiam

Dalil

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 11:31 am   

Spoko; daj namiary na twoj email i powiedz czy mam wrzucic wszystko na raz czy masz jakies ograniczenia mailowe np. skrzynka ma tylko 20 MB / jeden email nie moze przekroczyc 5 MB i tym podobne.
Bedzie tego 7 pozycji : Posse polska i angielska wersja tak samo Do the dance,evolution oraz 2 wersje Cybernet.

Profi

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 9:58 am   

Witam
profi69@interia.pl - konto ma 100 MB, a na jednorazową przesyłkę 10 MB. Piękne dzięki :D
A swoją drogą ciekawe, czy na stronie pojawią się utwory Top One nie opublikowane na żadnym albumie. Ze znanych, były takie dwa - "Dziewczyna dżungli" i "Ola!Lata czas", one były tylko na składankach..Co o tym sądzisz?

Cezar
Admin

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 1:56 pm   

Profi napisał/a:
Witam
profi69@interia.pl - konto ma 100 MB, a na jednorazową przesyłkę 10 MB. Piękne dzięki :D
A swoją drogą ciekawe, czy na stronie pojawią się utwory Top One nie opublikowane na żadnym albumie. Ze znanych, były takie dwa - "Dziewczyna dżungli" i "Ola!Lata czas", one były tylko na składankach..Co o tym sądzisz?

Na pewno się pojawią, jednak troche musicie zaczekać, bo mamy ostatnio problemy z serwerami

Dalil

Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:28 pm   

Hej...sorrki,ze tak dlugo czekasz na tego JamRose ale plytka zostala w aucie u kolegi, z ktorym sie bede dopiero w sobote widzial.A wiec troche cierpliwosci ;-)

Profi

Wysłany: Sro Paź 20, 2004 10:21 am   

Witam.. nie ma sprawy, cierpliwe czekanie też jest cnotą :)
W międzyczasie ściągnąlem z Kaazy dwa kawałki, których szukałem "Ola! Lata czas" i "Dziewczynę dżungli". Szkoda, że innych dance` owych nie było :(

Dalil

Wysłany: Nie Paź 24, 2004 10:49 pm   

Ok, a wiec wejdz na strone www.o2.pl i tam zaloguj sie do mojej skrzynki pocztowej (dane podam ci wiadomoscia prywatna).Znajdziesz w niej listy z zalacznikami, te zalaczniki to wlasnie utwory JamRose, tytuly bede podane w naglówkach listów.Jest tego 8 kawalków, jak na razie zaladowalem dopiero jeden ale nastepne bede ladowal jeszcze dzisiaj i jutro.

Cos nie moge wyslac prywatnej wiadomosci...skontaktuj sie ze mna poprzez GG...mój numer : 3516790

[ Dodano: 27 Październik 2004, 10:24 ]
PROFI, daj znac czy juz sciagnales te utworki,bo chcialbym je skasowac ;-)
Pozdro.

Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 5:24 pm   

Ludzie!!!Poszukuje utworów z albumu "Ye, o"!!!! Tego naprawdę nie mozna nigdzie dostać...może ktos mi pomoże....Z góry bardzo dziekuje

dawidsab

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 2:32 pm   

Witam!

Ja z kolei poszukuję następujących mp3:

1. "Bobi - 16 lat".
2. "Akcent - Laura".
3. "Akcent - Wspomnienie".
4. "Akcent - Pada deszcz".
5."Vabank - Nastolatka".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I narazie wystarczy.

Utwory przesyłaj(cie) na maila: dawidsab@poczta.onet.pl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam: Dawid Szaboranin.

[ Dodano: Nie Lip 03, 2005 4:45 pm ]
Witam ponownie!

Kto byłby tak skłonny i pomógł mi znaleźć mp3 zespołu "MILANO" o podanych poniżej tytułach?:

1. "MILANO - Narelle woda".
2. "MILANO - Nr.7".
3. "MILANO - Franio".
4. "MILANO - Dziadek, babkę".
5. "MILANO - Zabawa na 102".
6. "MILANO - Brzdąc".
7. "MILANO - Adela".
8. "MILANO - Justysia".

Z góry DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM:
Dawid Szaboranin.

[ Dodano: Sro Lip 06, 2005 8:17 am ]
Witam RAZ JESZCZE!

Do swojej listy chciałbym dodać mp3 - "BLUE BOX - Tylko Ty"

Pozdrawiam I JESZCZE RAZ DZIĘKI:
Dawid Szaboranin.

morix

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 8:23 pm   

Witam! Na początku chciałbym pogratulowac stronki i forum. Mało jest miejsc w sieci dla osób, które zatęskniły za muzyką ze swojego dzieciństwa (w moim przypadku), sprzed 10 lat. Szczerze mówiąc to gdy zabierałem się do szukania, nie sądziłem, że znajde cokolwiek w sieci, a tu prosze niespodzianka. :D

Najbardziej w pamięć zapadły mi piosenki Stana Tutaja, Bohdana Smolenia i Pigwy (nie wiem czy on sie tak nazywał, facet przebrany za gaździnę ;P?). Niestety chyba nie ma w necie tych piosenek, bo bezskutecznie ich szukam od dawna. Mam prośbę gdyby ktos miał kawałki tych wykonawców, prosze o przesłanie mi na maila
Kod:
m1r3k@o2.pl
. W zamian moge uploadować składanki: Boysbandy '98 vol. 1 i 2 oraz Złote przeboje czterdziestolatków vol.2

Pozdrawiam[/code]

Cezar
Admin

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 12:42 pm   

morix napisał/a:
Witam! Na początku chciałbym pogratulowac stronki i forum. Mało jest miejsc w sieci dla osób, które zatęskniły za muzyką ze swojego dzieciństwa (w moim przypadku), sprzed 10 lat. Szczerze mówiąc to gdy zabierałem się do szukania, nie sądziłem, że znajde cokolwiek w sieci, a tu prosze niespodzianka. :D

Najbardziej w pamięć zapadły mi piosenki Stana Tutaja, Bohdana Smolenia i Pigwy (nie wiem czy on sie tak nazywał, facet przebrany za gaździnę ;P?). Niestety chyba nie ma w necie tych piosenek, bo bezskutecznie ich szukam od dawna. Mam prośbę gdyby ktos miał kawałki tych wykonawców, prosze o przesłanie mi na maila
Kod:
m1r3k@o2.pl
. W zamian moge uploadować składanki: Boysbandy '98 vol. 1 i 2 oraz Złote przeboje czterdziestolatków vol.2

Pozdrawiam[/code]

Witam Cię Morix serdecznie na naszej stronie. Odwiedzaj nas częściej, zwłaszcza że już niedługo ukaże się nowa płyta zespołu, która mam nadzieję przypadnie do gustu Tobie i innym odwiedzającym. Jednocześnie z premierą płyty ukaże się nowa odsłona naszej strony na której szykuje się sporo niespodzianek.

Co do piosenek których szukasz to ja osobiście niestety nie posiadam żadnej, ale być może znajdzie się na forum ktoś kto Ci pomoże.

Pozdrawiam

dawidsab

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 4:06 pm   

Cześć Morix!

Co do piosenek których szukasz...
http://www.stantutaj.com/omnie.html (strona STANA TUTAJA).
http://www.pigwa.com.pl/ (strona "PIGWY")

A ze Smoleniem będzie gorzej, ale radzę Ci zaglądać na "Allegro" (http://www.allegro.pl/). Tam powinieneś znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dawid Szaboranin.

morix

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 4:30 pm   

Dzieki, z tych stronek już mam. Szukam czegoś więcej :mrgreen:

izabelcia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 20, 2005 7:45 pm   

Witajcie kochani :)
Jestem tu nowa i pisze do wszystkich, ktorzy odwiedzaja to forum :) Poszukuje od dawna mp3 piosenki zespolu TOP ONE - OSIEM DNI, sciagnelam co prawda z overnetu,ale niestety jest uszkodzona (urwana), chcialabym prosic jesli ktos jest w jej posiadaniu przeslal mi mp3 na moj adresik emailowy : izabela_dymerska@poczta.fm. Bardzo bardzo bede wdzieczna i wielkie dzieki z gory za ewentualna pomoc. Pozdrowka
Izabelcia

galgan25

Wysłany: Pon Cze 19, 2006 8:22 pm   

Poszukuje piosenek w formacie z kasety zespolu Emila Jelenia "Contrast" czy jest ktos kto to ma w posiadaniu? jesli tak to prosze o przeslanie albo tylko informacje na galgan25@poczta.onet.pl

agula

Wysłany: Pią Cze 23, 2006 12:49 am   

Witajcie!
Może ma ktoś z Was taką piosenkę pt."Agnieszka P"?.Nie wiem kto ją wykonuje,ale miałam ją kiedyś na kasecie,że to niby Top One (wiem,że nie).
Potrzebuję również Jam Rose 100% :mrgreen:
Mam sporo na wymianę!
Pozdrawiam!

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Dalil

Wysłany: Pią Cze 23, 2006 9:26 am   

Gdzies bylo juz na tym forum o tej kasecie oraz tej piosence "Agnieszka P."...tez mialem to w swoich zasobach i byla to naprawde swietna plyty...jak znajde linka do tego tematu to ci podam a tam chyba bedzie napisane co to byl za zespol.

Znalazlem :-)
To byl zespol Meffis!!
A tutaj link do tego tematu :
http://www.topone.pl/forum/viewtopic.php?t=23

agula

Wysłany: Pią Cze 23, 2006 12:19 pm   

Witam!
Wielkie dzięki Dalil za wszystko,mam w obec Ciebie dług wdzięczności.
Pozdrawiam!

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Odpowiedz do tematu