www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
DLACZEGO?
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 2:04 pm   

Dalil napisał/a:
Hmm...dziwne jest to co piszesz...ja jakos i zapewne duza wiekszosc bywalcow forum nie moze sie uskarzac na to,ze niby Pawel nie ma czasu dla swoich fanow (patrz niedawny post kolegi z zapytaniem o instrument VST do robienia perki -> kolega wlasnie dziekowal Pawlowi za poswiecenie mu mnostwa czasu na wytlumaczenie mu obslugi Cubase...i na pewno bylo to czasochlonne)...wiesz,zastanow sie moze czy to nie po twojej stronie lezy "wina" braku kontaktu...bo jak czytam twoje posty to az niedobrze sie robi od tego sarkazmu w nich :
Cytat:
W końcu takie wydawanie płyt co 2 lata to naprawdę WIELKA HARÓWKA
.Niby taki wielki fan z ciebie a za kazdym razem cos ci nie pasuje i masz cos komus do zarzucenia...no i poza tym podales niedawno link do nowej plyty zespolu aby ktos sobie sciagnal (no bo po co kupowac,no nie?!) i mogl nacieszyc sie 2 latami pracy Pawla,Darka i Emila...bo chyba nie beda zli,ze ktos sobie sciagnie ich album za free...najwyzej zarobia troche mniej i tak marnych zarobkow ze sprzedazy...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZERO LITOŚCI DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO I SCHOROWANEGO FANA. POPROSTU ZERO!!!

A CHYBA DLA SCHOROWANEGO Z TYLOMA SCHORZENIAMI CO JA, POWINNA BYĆ JAKAŚ TARYFA ULGOWA?! PROSZĘ POLICZCIE SOBIE:
- PADACZKA (od urodzenia - 24.11.1988)
- WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY typu `B
- KAMICA NERKOWA
- KRZYWA PRAWA STOPA (co utrudnia chodzenie, bo przejdę zaledwie parę kroków i już mnie nogi bolą - co jest też ściśle powiązane z wagą) - 70 kg.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
A więc uważam, że zasługuję na taryfę ulgową typu:
- raz na jakiś czas odwiedziny przez zespół
- przesyłanie na maila utworków takich, jakie sobie fan zażyczy.

Pozdrawiam: Dawid Sz.

Dalil

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 9:27 pm   

Ale jestes zenujacy...sorry chlopie ale nie jestes jedynym poszkodzonym na swiecie ale jedynym jakiego znam (a znam bardzo wiele osob kalekich ze wzgledu na fakt,ze mam niepelnosprawnego brata oraz moj zawod polega na opiece nad niepelnosprawymi osobami), ktory oczekuje na kazdym kroku wspolczucia i taryf ulgowych.
Wszyscy niepelnosprawni,ktorych znam nie oczekuja zadnych taryf ulgowach a wrecz przeciwnie,chca udowodnic,ze nie sa gorsi ale czasami nawet lepsi od nieposzkodowanych i robia wszystko aby to pokazac.
Ty za to tylko uzalasz sie nad swoja sytuacja i oczekujesz,ze zespol od czasu do czasu powinien cie odwiedzic i ba nawet przeslac ci utwory jakie sobie tylko zarzyczysz...ja do zespolu nie naleze i nie mnie mowic co zespol ma robic czy tez nie..,ale dla mnie to nie wina twoich schorzen,ze jestes jaki jestes ale wina twojego charakteru,ktory jest kompletnie pasozytniczy...oczekujesz wszystkiego od innych ale jak ci sie juz cos da to zero wdziecznoasci tylko zamiast tego dalsze zadania a w razie braku ich spelnienia ogromne wyrzuty i obelzywe slowa (szkoda,ze tego maila od ciebie juz skasowalem i nie mam dowodow)...
Nie szukaj winy w twoich choroby,bo moge ci wymienic od razu 10 osob,ktore maja duzo gorsze choroby i uposledzenia od ciebie a sa inni i nie zwalaja winy na przeznaczenie,ze ich tak poszkodowalo.

Odpowiedz do tematu