www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Bez kogo nie wyobrażacie sobie zespołu?

To samo pytanie.
Bez Pawła
85%
 85%  [ 6 ]
Bez Jacka
0%
 0%  [ 0 ]
Bez Waldka
0%
 0%  [ 0 ]
Bez Andrzeja
14%
 14%  [ 1 ]
Bez Tadka
0%
 0%  [ 0 ]
Bez Darka
0%
 0%  [ 0 ]
Bez Mariusza
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 4:56 pm   Bez kogo nie wyobrażacie sobie zespołu?

Ja osobiście nie wyobrażam sobie zespołu bez Pawła,chociaż szkoda by było gdyby nie było też kogoś innego.

Dalil

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 6:19 pm   

Dla mnie Papa Dance to....tacy dwaj producenci z lat 80 ktorzy byli odpowiedzialni za kompozycje i dzwiek...niestety zapomnialem ich nazwisk (sOLo ty na pewno ich znasz!!!)...a dzisiejszy Papa,to niestety tylko proba robienia kasy na starych utworach...moze sie myle ale z nowosci znam tylko "Wszystko sie zdazy na plazy" (totalne DNO) oraz "Zwykla historia" (owszem bardzo ladny kawalek)...ale to juz niestety nie ten dzwiek i czar zprzed lat :-( jestem bardzo rozczarowany,zawiedziony i rozgoryczony bo spodziewalem sie wiecej...a wiec ewentualnie oprócz Pawla mogloby reszty czlownków WOGÒLE nie byc,nawet zadnego z nich nie znam...dla mnie Papa to lata 80 i glos Pawla...

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 8:38 pm   

Oczywiście, że nie wyobrażam sobie zespołu bez Pawła.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 11:55 pm   

Mnie się zdaje, że w każdym zespole wokalista jest najważniejszy, bo to właśnie on wychodzi do ludzi na pierszym planie. To on najczęściej rozmawia z publicznością. Reszta stoi i rzadko kiedy naprawde się bawi. Przez to jaki on jest , jak sie zachowuje- w taki sposób ludzie postrzegają zespół . No bo co tak naprawdę inni członkowie Papa Dance wnieśli do zespołu (oprócz muzyki oczywiscie)? W latach 80-tych rzeczywiście było ich widać. Wtedy to był Papa Dance. A dziś jest ( nie wiem czy zauważyliście podczas prezentacji zespołu po reaktywacji ) Paweł Stasiak i Papa Dance. To nazwisko Pawła reklamuje zespół. Wszędzie przy jego nazwisku pojawia się w nawiasie nazwa zespołu . Chociaż podobno jest jakiś sportowiec który nosi to samo imię i nazwisko. Reansumując- PAPA DANCE bez Pawła nie isnieje !

Ewcyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 09, 2004 10:17 am   

Oczywiście że bez Pawła Papa Dance nie istnieję - przynajmniej dla mnie . przypuszczam że gdyby reaktywacja odbyła się bez niego nawet nie zwróciłabym uwagi na to , Słuchając ich piosenek głównie Ha! Chciałem się wyrazić brzydko a ten niegrzeczny admin nie pozwolił :) sie w wokal, brzmienie jego głosu bardzo dobrze na mnie działa :) .Oczywiście nie ujmuję zasług innych członków zespołu czy tez twórców piosenek.

Cezar
Admin

Wysłany: Sob Paź 09, 2004 2:13 pm   

A dla mnie w zespole najbardziej brakuje Andrzeja Zielińskiego i Tadeusza Łyskawy. Marcin Tywoniuk i Dariusz Piskorz może i są dobrymi muzykami, jednak moim zdaniem absolutnie nie pasują do reszty. A już kompletnym nieporozumieniem było postawienie Tadka za bongosami w programie "Jestem jaki jestem".

[ Dodano: 12 Paź 2004 06:25 pm ]
Cytat:
Dla mnie Papa Dance to....tacy dwaj producenci z lat 80 ktorzy byli odpowiedzialni za kompozycje i dzwiek...niestety zapomnialem ich nazwisk

Sławomir Wesołowski i Mariusz Zabrodzki. Z tego co wiem, to ten drugi nadal jest przy zespole, chociaż PD menadżerów ma już chyba innych.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi