www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Mama odeszla...
Autor Wiadomość
Dalil

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 3:37 pm   Moja Mama odeszla...

Dzis o godzinie 12:35 odeszla moja Mama...
Prosze wszystkich o krótka modlitwe za jej dusze,bo mnie tam "u góry" juz chyba nie sluchaja...

Kasiorka

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 4:25 pm   

hmm... Dalil... Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojej Mamy. Na pewno nie zapomnę ogarnąć modlitwą ś.p. Pani Dalilowej przy pacierzu wieczornym.

Eh, najwspanialsi dla nas przyjaciele odchodzą, kiedy najmniej się tego spodziewamy, nie? A w ostatni dzień roku... Któżby przypuszczał, że tak mogłoby się stać. I że tak zakończy się ten rok...

Jednakże pamiętaj, iż nie wolno Ci nawet myśleć, że Tam Na Górze nie słuchają Cię, bo to nie jest prawda. Mniej czy więcej, ale każdego słuchają. A przy czyimś odejściu z całą pewnością słuchają. Tylko pamiętaj, nie zamartwiaj się wiecznie, bo to Twojej Mamy nie przywróci, a i Tobie z dnia na dzień będzie gorzej, za to szczera modlitwa w Jej intencji może tylko pomóc.
W smutku, sercem i myślami jestem tam z Tobą. Trzymaj się... Jakoś to będzie... :cry:

Cezar
Admin

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 4:29 pm   

Wyrazy współczucia, Dalil

[i]

Mike
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 02, 2006 10:10 pm   

[*] [*] [*]

dawidsab

Wysłany: Pon Sty 09, 2006 7:48 pm   Do Kuby Ginalskiego.

Witam!

Nie!

Nie zmieniłem nazwiska, tylko ostatnio zauważyłem, że każdy z Was się mnie o coś czepia.
A to, o to, że post nie napisany tam gdzie trzeba, albo, że proszę o mp3 jakiegoś zespołu, od którego NIE MAM ZGODY na ściąganie utworów.

Przykładem takiego zespołu jest "Mister Dex", a z kolei przykładem takiego "łobuza" co NIE CHCĘ wysłać głupiej mp3 jest Dalil.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wątpie, że ma rację mówiąc, że powinno się korzystać z wyłącznie legalnych źródeł jakimi są sklepy muzyczne (a dokładniej CD i kasety), które można w nich kupić, ale mógłby (mowa cały czas o Dalil`u) okazać trochę zrozumienia dla chorej osoby.

Pozdrawiam: D.Szabkowsky :D

P.S. Tak więc zmiana z "Szaboranin" na "Szabkowsky" jest tylko dla niepoznaki. To wszystko. :mrgreen:

Cezar
Admin

Wysłany: Pon Sty 09, 2006 8:03 pm   

dawidsab napisał/a:
A to, o to, że post nie napisany tam gdzie trzeba

Czy to jest miejsce na Twój post??????

dawidsab napisał/a:
Przykładem takiego zespołu jest "Mister Dex", a z kolei przykładem takiego "łobuza" co NIE CHCĘ wysłać głupiej mp3 jest Dalil.

No to przegiąłeś....PIERWSZE OFICJALNE OSTRZEŻENIE!!!!!

Odpowiedz do tematu