www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 3:24 pm
Sylwester z Papa Dance
Autor Wiadomość
Miki

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 8:29 am   Sylwester z Papa Dance

Właśnie się dowiedziałem, że Papa Dance zagra w noc sylwestrową w Gdańsku. No a skoro tak, to zabieram moje 2 dziewczyny (żona i córka) i meldujemy się na Targu Węglowym. Wprawdzie to już mój trzeci koncert PD w tym roku i pewnie chłopaki niczym nie zaskocża, ale takiej okazji przepuścić nie wolno. Któż to wie co będzie w kolejnym roku...
A poza tym to kapitalne uczucie, gdy moja 7-letnia córeczka, siedząc u mnie "na barana" śpiewa wszystkie piosenki razem z Pawłem a ludzie dookoła ze zdziwieniem się jej przyglądają. He, he...moja krew :-)
Czy ktoś oprócz mnie też wybiera sie w sobotę na koncert?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.

Miki

Kasiorka

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:59 pm   

Hehe no nieźle wszyscy gdzieś wybywają na Sylwka, ino Kasiulek nie ;)
Jednak miło słyszeć, że ludzie mają gdzie się bawić xD
Co do tego, że PD tam będą... Pierwsze słyszę ;) ale jakbym miała sposobność, nie omieszkałabym pojechać na te koncerciwo ;)
Na co wychodzi, Autor tematu ma fajną córkę xP

P.S. Również życzę wszystkiego naj w nadchodzącym roku 2006 i rzecz jasna udanej zabawy Sylwestrowej =p

Iwona
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 30, 2005 4:41 pm   

Miki gdybyś miał jakieś info. że PD będą w Słupsku koniecznie daj mi proszę znać. Baw się świetnie na koncercie wyściskaj swoją córcię (musi być szalenie rezolutną osóbką skoro tak dobrze zna teksty PD), swoją drogą należy jej się siakaś fajna koszulka od zespołu :D
pozdrawiam- Iwona

Miki

Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:39 pm   

No i juz po zabawie. Oczywiście było super, ale przecież inaczej być nie mogło. Bardzo się cieszę, że właśnie w taki sposób spędziłem sylwestra. Córcia też zadowolona, obfotografowała się z wszystkimi chłopakami z zespołu, dostała zdjęcie ze specjalną dedykacją od Pawła :-) , jednym słowem fajnie, fajnie, fajnie...
I koniecznie muszę dodać, że zespół po koncercie zachował się super, chętnie pozowali do zdjęć, rozmawiali, byli bardzo serdeczni. Córcia była zachwycona...

Pozdrawiam
Miki

P.S. Niestety o koncercie w Słupsku nic nie wiem, ale obiecuję dać "cynk", jeśli cokolwiek wiedział będę :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi