www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestesmy w finalach 2006 !!!

Jak zakonczy sie mecz Anglia - Polska na Old Trafford ?
WYGRAMY !!!
50%
 50%  [ 1 ]
Bedzie remis...
0%
 0%  [ 0 ]
...no coz...przegramy...
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Dalil

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 7:30 am   Jestesmy w finalach 2006 !!!

Kurczaki,pisze dopiero teraz bo wczoraj nie bylem w stanie...
Czy jest na tym forum jeszcze ktos,kto mnie czuje i takze kibicuje naszej Reprezentacji?!
No a w srode Anglia...teraz jak juz jedziemy tam bez presji,to ja osobiscie nawet i w zwyciezstwo naszych wierze...a wy?!

Cezar
Admin

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 1:04 pm   

Dalil napisał/a:
Czy jest na tym forum jeszcze ktos,kto mnie czuje i takze kibicuje naszej Reprezentacji?!

Jest Dalil, jest :) Ale jako obiektywny kibic muszę stwierdzić, że raczej dostaniemy w Anglii baty i nikt nie może być tym zdziwiony. Po prostu cel został osiągnięty i teraz jest czas świętowania. Będzie podobnie jak 4 lata temu - po Norwegii (czyli meczu po którym nasi zapewnili sobie awans) pojechali na Białoruś i dostali w trąbkę. Tak samo będzie i teraz.

Pozdrawiam

master

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 1:53 pm   

ja jestem bardzo wiernym kibicem nie dosc ze chodze na mecze to jeszcze jade na wyjazdy, itp.

a co do meczu z Anglia to nie zagra Beckham, Gerrard, Cambell a i tak przegramy jest to rzecza pewna

Dalil

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 3:07 pm   

NIE PRZEGRAMY!!!!!!!!!!!!!
Przyjmuje zaklady - kto postawi na Anglie 10 PLN ma u mnie 20 PLN w razie zwyciestwa Anglikow;przegrywa jednak swoja stawke w razie remisu albo wygranej Polakow !!! Sa chetni ?!
....no chyba,ze Rasiak zagra...

[ Dodano: 12 Październik 2005, 23:18 ]
No i Rasiak zagral...tzn. byl na boisku,a wiec gralismy CALY mecz w 10-tke!!!
Przykro mi jak cholera ale przegrac w 10-tke tylko 1:2 chyba nie jest chanba...
Precz z RASIAKIEM!!!

Cezar
Admin

Wysłany: Czw Paź 13, 2005 6:28 pm   

No Dalil, masz szczęście, bo dzień przed meczem już pisałem posta, że idę na Twój zakład, ale w ostatniej chwili zrezygnowałem, bo rozum rozumem, ale serce się odezwało. Za to mam powód do zadowolenia jako kibic z Białegostoku, bo drugi raz Anglikom na ich terenie gola wbił ex-Jagiellończyk - najpierw 9 lat temu Marek Citko, teraz Tomek Frankowski. A skoro temat piłkarski to muszę się pochwalić, że kilka lat temu udało mi się telefonicznie zamienić kilka słów z Tomkiem, dzięki zorganizowanej przez jedną z białostockich gazet codziennych "gorącej linii". Trzech pierwszych szczęśliwców dostało fotkę Franka i ja byłem jednym z nich :D . Do dziś to moja najcenniejsza pamiątka piłkarska której nigdy się nie pozbędę.

Dalil

Wysłany: Pią Paź 14, 2005 8:48 am   

Kurcze,nie ma to jak Franek!!!Gratuluje ci tak swietnej pamiatki,no i cieszy mnie bardzo ze na forum jest chociaz jedna osoba,ktora sie pilka interesuje :-)
Wiesz,wedlug mnie mozna bylo ten mecz conajmniej zremisowac,tylko Janas popelnil bledy a szkoda.
Trzeba bylo zostawic Smolarka,a zamiast Rasiaka wprowadzic Krzynowka ewentualnie Mile,Kosa wtedy na prawa strone a Smolarek do ataku aby wspomagac Franka...przeciez to bylo zenujace jak tak od 50-55 minuty nasi bali sie podawac do Rasiaka,woleli robic ryzykowne podania niz dac pilke Rasiakowi nawet jak byl niezbyt kryty...nie skumam tego jak Janas mogl tego nie widziec...a moze nie chcial tegi widziec;juz sie z kumplami nabijalismy,ze Janas i Rasiak chyba w jednym pokoju spia ;-)

Cezar
Admin

Wysłany: Sob Paź 15, 2005 4:33 pm   

Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem Grzegorza R., jednak podziwiam go za jedną rzecz - jest cholernie mocny psychicznie. Jeszcze tak gnębionego przez kibiców piłkarza w historii polskiej piłki nożnej chyba nie było. Ale mniejsza z tym. Zaś jeśli idzie o Ebiego Smolarka to dzisiaj ustrzelił klasycznego hat-tricka :shock: :shock: :shock: .

Odpowiedz do tematu