www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Papa Dance na X Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie
Autor Wiadomość
Milan

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 2:43 pm   Papa Dance na X Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie

23 lipca, Stadion Miejski w Ostródzie. I co wy na to?

Marek

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 6:45 pm   

Spoko, widzialem Papa Dance dwa razy w tym roku i bardzo dobrze sprawdzaja sie w takich plenerowych warunkach. Zagraja wszystkie stare hity, kilka nowych i wszyscy beda zadowoleni. No i nie mozna zapomniec ze Stasiak lapie szybko dobry kontakt z publika.
A ciekawe czy taka Mandaryna zgodzila by sie na podobny koncert ? :)

Miki

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 9:10 am   

A to ciekawe, bo 23 lipca wieczorem Papa Dance gra na Letniej Scenie Muzycznej w Gdansku...

Marek

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 11:44 am   

Nic w tym szokujacego - Ostroda lezy blisko Gdanska, a wystep na Ostrodzie na pewno poznonocny.

Milan

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 4:45 pm   

W Gdańsku koncert będzie o 22 i potrwa godzinkę, w Ostródzie panowie wystapią grubo po północy. Z Gdańska do Ostródy samochodem to jest niecała godzinka jazdy. W czym problem?

Miki

Wysłany: Sro Lip 20, 2005 9:09 am   

Co w tym dziwnego?
Jakoś nie za bardzo podoba mi się granie godzinnego koncertu, byle szybko, byle zdążyć na następny.
Chlopaki zagrali ostatnio normalny, prawie dwugodzinny koncert w Gdańsku na Neptunaliach. I takie koncerty mają sens. Byłem, widziałem, świetnie się bawiłem. Teraz też się wybieram, ale uważam, że nieporozumieniem jest granie 2 koncertów po sobie w miejscowościach oddalonych, jak w tym przypadku o 130km. A tak swoją drogą to ja ostatnio jechałem z Gdańska do Ostródy 2,5 godziny, takie są realia w tym okresie. No ale w nocy "siódemką" jezdzi się szybciej i nie ma korków więc na pewno zdążą. Obawiam się tylko, żeby pośpiech nie popsuł konceru w Gdańsku. I tylko o to mi chodzi.
Pozdrawiam

Dalil

Wysłany: Sro Lip 20, 2005 11:07 am   

Jak jest dobra kasa to nie ma "nieporozumien" ;-) Chlopaki "musza" teraz grac duzo koncertow i maja bardzo napiety terminarz poniewaz chca dostac sie do Sopotu na festiwal.Dlatego trzeba pokazac sie jak najwiekszej publice,zeby na nich glosowala.
Ot po prostu realia w polskim swiecie muzyki i mediow ;-)

Milan

Wysłany: Sro Lip 20, 2005 11:30 pm   

Miki, ja też będę w sobotę na koncercie Papa Dance w Gdańsku. Napewno nie będzie on trwał tak długo jak na Neptunaliach, ale i tak zabawa będzie udana :lol:

Marek

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 12:07 pm   

Milan napisał/a:
Miki, ja też będę w sobotę na koncercie Papa Dance w Gdańsku. Napewno nie będzie on trwał tak długo jak na Neptunaliach, ale i tak zabawa będzie udana :lol:

To nie bedziesz w Ostrodzie ? Zdziwiles mnie, w koncu jestes jednym z glownych propagatorow dp w sieci ! :)

Miki

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 12:25 pm   

Przeciez Milan napisał:
W Gdańsku koncert będzie o 22 i potrwa godzinkę, w Ostródzie panowie wystapią grubo po północy. Z Gdańska do Ostródy samochodem to jest niecała godzinka jazdy. W czym problem? :) ))))
:lol:

Pozdrowienia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi