www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
W sprawie jednej piosenki.
Autor Wiadomość
Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 8:08 pm   W sprawie jednej piosenki.

Mam jedno pytanie,które mnie nurtuje. Pamiętam,jak kiedyś zespół wystąpił w Dyskotece Pana Jacka. Zagrali Nasz Disneyland. Potem zagrali utwór w którym śpiewał kto inny. Czy wiecie może,co to była za piosenka?

Cezar
Admin

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 8:14 pm   Re: W sprawie jednej piosenki.

Aniaa napisał/a:
Mam jedno pytanie,które mnie nurtuje. Pamiętam,jak kiedyś zespół wystąpił w Dyskotece Pana Jacka. Zagrali Nasz Disneyland. Potem zagrali utwór w którym śpiewał kto inny. Czy wiecie może,co to była za piosenka?

Zapewne chodzi ci o "Na dzień dobry jestem dobry". Tą piosenkę zaśpiewał ówczesny prowadzący Teleranka - Tadeusz Broś

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 8:15 pm   

Nie to inna piosenka. To było w Sali Kongresowej..O ile dobrze pamiętam,to Paweł grał na keyboardzie.

MarcinB

Wysłany: Sob Paź 02, 2004 12:55 am   

Hejka :)
To może być jeszcze utworek Złudzenia Telelenia...
mam to,ale niestety w paskudnej jakości :(

pozdr.
Marcin

Cezar
Admin

Wysłany: Nie Paź 03, 2004 9:58 pm   

Telelenia śpiewał Stasiak, mam 2 wersje tego utworu (normalną i longplayową), ty Marcin posiadasz zapewne tą z LP. Na dziś oprócz tego do głowy przychodzą mi oprócz w/w jeszcze może Dłonie, wspólnie z innymi wykonawcami, m.in Krzysztof Antkowiak (są 2 części tej piosenki) albo, i to by było chyba najbliższe prawdzie, Kosmiczne disco. Pewnie to któryś z tych utworów.

Pozdrawiam

MarcinB

Wysłany: Pon Paź 04, 2004 9:57 pm   

Niestety mam to w wersji z vinyla i jakość jest taka,że nie za bardzo można rozpoznać do kogo należy wokal :( ((
.....Tych pozostałych wymienionych przez Ciebie utworków nigdy nie słyszałem.

pozdr.
M.B.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 06, 2004 6:52 pm   

Jeśli w sali kongresowej to mogła być OKINAWA. Ale nie jestem pewna. Oni kilka razy tam grali

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 06, 2004 8:48 pm   

No nic,ale dam głowę uciąć że coś takiego tam było i śpiewał kto inny.

jarek mystek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 20, 2005 1:13 pm   

Na dzien dobry jestem dobry-2 wersje
Zludzenia Telelenia-2 wersje
Kosmiczne disco
Okinawa
Dlonie-2 czesci

Cezar
Admin

Wysłany: Pon Cze 20, 2005 4:34 pm   

Stary to post i może żeby Jarek tego nie odświeżył to większość by o nim zapomniała. Ale po materiale który udało mi się zgromadzić wydaje mi się, że chodzi albo o utwór "It's a simple song", albo o "Ogień jest w Tobie". Pierwszą Paweł Stasiak śpiewał wspólnie z Andrzejem Zielińskim (mam takie nagranko, chociaż w studiu wraz ze Stasiakiem zaśpiewał to Petr Kotvald), natomiast jeśli idzie o drugi utwór, to śpiewał go sam Andrzej Zieliński (Paweł Stasiak śpiewał tylko wersję angielskojęzyczną), a sam utwór zespół PD odświeżył na swojej nowej płycie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi