www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś wie, co dzieje się z chomikuj.pl?
Autor Wiadomość
Johnny Nitro

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 10:57 am   Ktoś wie, co dzieje się z chomikuj.pl?

Mają jakieś nowe regulacje prawne, a raczej moce? Zauważyłem, że z folderów zabezpieczonych hasłami giną mi pliki. Kiedyś tak nie było. Jeśli wykryli, że ktoś udostępnia pliki niezgodnie z prawem autorskim, przychodziła wiadomość, że taki i taki plik został usunięty. W rzeczywistości tak nie było - wystarczyło założyć hasło do folderu, w którym plik się znajdował i plik na nowo był widoczny. Pojawiała się przy nim informacja, że plik jest dostępny tylko dla właściciela chomika, że posiadacz praw autorskich obecnie nie wyraża zgody na rozpowszechnianie tego pliku. Parę dni temu zaglądam na chomika, sprawdzam foldery zabezpieczone hasłem i co widzę? Pustka! Miałem jeden z utraconych plików na twardzielu, wrzuciłem go jeszcze raz na chomika. Po około 2 godzinach po załadowaniu zaglądam na chomika - kicha, nie ma! Jak to teraz jest? Jak coś usuwają, to już ostatecznie?
leczę się z jego ran.

Marcin87

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 12:45 pm   

Powiem Ci, że kiedyś dostałem wiadomość z chomika, że mam plik do którego nie mam praw autorskich i mam go usunąć bo grożą mi konsekwencje prawne. Usunąłem go a teraz mam tylko pliki mojego autorstwa (zdjęcia z wycieczek dokładnie).

Crockett

Wysłany: Nie Gru 21, 2014 4:44 pm   

Ja się przerzucilem z chomika na ten serwer https://mega.co.nz/ i jestem zadowolony :) 50gb pojemnosci za darmo.

Odpowiedz do tematu