www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzy propozycje na nowe wydania płyt Top-One
Autor Wiadomość
Cage

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 4:17 pm   Trzy propozycje na nowe wydania płyt Top-One

Witam.
Chciałem na wstępie powiedzieć dość wyraźnie, że ten temat nie jest przeznaczony do dyskusji związanej z nowymi premierowymi utworami zespołu Top-One, które się ukażą lub mają się dopiero ukazać lub kiedyś może w przyszłości się ukażą. Nie jest też przeznaczony do dyskusji na temat utworów cover w wykonaniu zespołu Top-One.

Zastanawia mnie fakt, czy też myślicie podobnie, że powinna ukazać się płyta CD z utworami w wykonaniu zespołu Top-One - The Best Of - Akustycznie na CD :?:
Co myślicie o wydaniu przez zespół Top-One płyty CD z utworami w wersjach koncertowych The Best Of :?:
Jakie jest też Wasze zdanie na temat wydania przez zespół Top-One płyty DVD na której ukażą się wszystkie oficjalne teledyski wydane przez zespół Top-One :?:

dawidsab

Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 6:03 am   

Witam!

Jeśli chodzi o tę ostatnią kwestię - czyli wydania przez zespół płyty DVD z teledyskami, to jestem całkowicie za.
Tyle tylko, że owy temat (wydanie DVD) był już poruszany tu na forum i znam realia.
To znaczy, że to są zbyt duże koszta - i generalnie, jest to nierealne/nieopłacalne.
Nie sądzę, by po pojawieniu się technologii Blu-ray coś się zmieniło w kwestii opłacalności wydania przez zespół DVD z teledyskami.
Ale niech w tym temacie wypowiedzą się też lepsi znawcy.

Crockett

Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 8:21 am   

Chodzi też o to, że kilka początkowych teledysków (m.in do Ciao Italia, Fred Kruger, Coraz Wyżej) nie zachowało się w żadnej postaci. W archiwum Polsatu zachowały się klipy od Ole Olek począwszy.

timo

Wysłany: Czw Mar 26, 2015 6:26 pm   

Sorry Cage, ale nie potrafię sobie wyobrazić Top One ''bez prądu'' :smile:

El-Maniaque

Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 12:23 pm   

Ja tu kurcze czegoś nie rozumiem. NIe jest to od razu nadmienię żadna krytyka zespołu i czepialstwo, tylko zdziwienie po prostu, że zespół w swoim własnym zbiorze nie ma i nie postarał się o zachowanie swoich klipów. Przecież to jest dorobek i szkoda, że członkowie grupy o to nie zadbali. NIe ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale klipów niezachowanych szkoda. Nie wiem też, jak było w sprawie praw własności do teledysków, ale zespół ma chyba prawo posiadać własne klipy w swoich domowych, że się tak wyrażę zbiorach i powinien tego pilnować.

Cage

Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 2:35 pm   

El-Maniaque napisał/a:
zespół w swoim własnym zbiorze nie ma i nie postarał się o zachowanie swoich klipów

Ja już bardzo dawno się nad tym zastanawiałem jak to się stało i kto za to ponosi winę :?:

Qwert

Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 7:00 pm   

To nie jedyny taki przypadek - identyczna sytuacja dotyczy wczesnych klipów grupy Ira, sami muzycy też nie mają ich zachowanych.

Odpowiedz do tematu