www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze kolekcje kaset/płyt/winyli zespołu Top One
Autor Wiadomość
Figus112

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 4:10 pm   Wasze kolekcje kaset/płyt/winyli zespołu Top One

Witam wszystkich serdecznie.

Jako że ostatnio cicho tu na forum wpadłem na taki pomysł że każdy (jesli chce) mógby się pochwalić jakie posiada kasety, płyty czy nawet winyle zespołu TOP ONE. Oczywiście jeśli macie też składanki z utworami Top One również możecie się pochwalić.
Więc zaczne ja, jak narazie nie mam możliwości zrobienie zdjęcia tego co mam ale przygotowałem sobie taki oto z góry spis:
Z kaset mam:
1. Kiedyś
2. No Disco no.1
3. Remix 91
4. Poland Disco no.2
5. Cios za cios
6. Coraz wyżej

Plus to posiadam skladanki z wydawnictwa OMEGA MUSIC na których znajdują się również utwory zespołu Top One.
Więc teraz wasza kolej ;)

dawidsab

Wysłany: Wto Cze 10, 2014 9:23 am   

Witam!

Kasety:

:arrow: "Białe Misie i..."
:arrow: "Kolędy"

...i kilka wydawnictw z "OMEGA MUSIC".

Płyty:

:arrow: "The Best Of 89 - 99"
:arrow: "Lśnienie gwiazd"
:arrow: "The Best Of Oryginal vol. 1"
:arrow: "Hello!"
:arrow: "PROMO-CD"

Wydawnictwa z gazet:

gxasior29

Wysłany: Sro Paź 29, 2014 11:53 pm   

Witam!

Na razie w kolekcji kaseta Remix '91

Z nadzieją, która wciąż jest w nas
Wejdziemy na Top
Za sukces oddając prawdę i fałsz
Wejdziemy na Top
Na pewno nie ostatni raz

zGadniJ kTo?

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 12:23 am   

Moja Kolekcja (Kasety):

Kiedyś No.0 - Oryginał + Pirat
No. Disco No.1 - Oryginał + Pirat
Poland Disco No.2 - Oryginał + 2 Piraty
NO DISCO NO.1 (REMIX '91) 3x ORYGINAŁ + 2 PIRATY
Coraz Wyżej - Oryginał
Cios Za Cios - Oryginał
Wstań I Walcz - Oryginał
Rock 'n Dance - Oryginał
Dzieci Europy - Oryginał
Freedom - Oryginał
Ye, O - Oryginał
The Best Of 1989-1999 - Oryginał
The Best Of Oryginal Vol.1 - Oryginał
Białe Misie I...!!! - Oryginał

CD: Lśnienie Gwiazd - Oryginał
Hello - Oryginał
Promo CD - Oryginał

dawidsab

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 7:10 am   

Moim zdaniem - nie ma się co chwalić, że ktoś ma pirata.
Aczkolwiek - ja jestem przeciwnikiem piractwa i wszystkie posiadane przeze mnie wydawnictwa są oryginalne :grin: .

zGadniJ kTo?

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 7:28 am   

dawidsab napisał/a:
Moim zdaniem - nie ma się co chwalić, że ktoś ma pirata.
Aczkolwiek - ja jestem przeciwnikiem piractwa i wszystkie posiadane przeze mnie wydawnictwa są oryginalne :grin: .

... ja się nie chwale, nieświadomie trafiłem na allegro na piraty nie wiedząc jeszcze o tym że nimi są, oryginały trzymam na półce, a piraty w pudełku w szafie... Mnie to nie przeszkadza. I tak mam WIĘKSZĄ kolekcję oryginałów niż piratów...

El-Maniaque

Wysłany: Czw Lis 06, 2014 8:38 pm   

Jeśli chodzi o mnie, to kasety oryginalne mam bodaj wszystkie. Tego, czego nie miałem uzupełniłem na allegro. Teraz od jakichś 3 lat kompletuję to, co się da na CD za ciężkie złotówki no i udało się mi kupić również płytę "Coraz wyżej" na vinylu, której na CD jeszcze nabyć mi się nie udało :)

gxasior29

Wysłany: Wto Gru 23, 2014 11:40 pm   

Kolejne dwa nabytki:

Wkrótce do odebrania:

Wejdziemy na Top
Wejdziemy na Top
Na pewno nie ostatni raz

dawidsab

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 7:56 am   

gxasior29: Ja tu widzę nie 2 a 3 nabytki ("No Disco", "Poland Disco" i "Coraz wyżej").

Ja mam zamiar niebawem dołączyć do swojej kolekcji "Diamentową Kolekcję Disco Polo - Top One".

gxasior29

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 5:26 pm   

dawidsab, Coraz Wyżej niedługo trafi do kolekcji. czekam na wysyłkę przez naszą kochaną Pocztę Polską.
Wejdziemy na Top
Wejdziemy na Top
Na pewno nie ostatni raz

zGadniJ kTo?

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 11:31 pm   

Dawid też nie masz jeszcze diamentowej kolekcji, a doczepiłeś się kolegi wyżej,... a temat zdaje się tyczy się tego co POSIADAMY już a nie to co "NIEBAWEM MAMY DOŁĄCZYĆ DO SWOJEJ KOLEKCJI"^^ Mnie się doczepiłeś że mam piraty, ja to bynajmniej powiedziałem wprost że je mam (nie wiedząc że nimi są), ale z tego co wczytałem tutaj to ściągałeś utwory w sieci NIELEGALNIE. Innego z kolei użytkownika pytałeś się czy robi "Handel Wymienny" "bo szukał okładek"

Wyluzuj koleś... innym robisz wytyczne a sam nie jesteś lepszy, wybacz szczerość ale nie znaczy że jesteś chory to masz jakieś przywileje, może u innych ale u mnie nie, więc kiedyś mogę być naprawdę nie miły... zanim do kogoś się doczepisz, sam się zastanów czy jesteś idealny.

Przepraszam administratorów za ten post, ale uprzedzałem.

Dalil

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 10:25 am   

True words! ;-)

dawidsab

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 8:20 am   

gxasior29 napisał/a:
dawidsab, Coraz Wyżej niedługo trafi do kolekcji. czekam na wysyłkę przez naszą kochaną Pocztę Polską.

Ja tam sobie wczoraj zamówiłem w "Empiku" przez Internet ową "Diamentową Kolekcję - Top-One".
Tyle tylko, że bez przesyłki.
Mama pojedzie po odbiór.
Lepiej zapłacić za bilet, niż za Kuriera czy Pocztę Polską.
Wychodzi po prostu taniej :grin: .

Mam napisane:
Cytat:
Planowana data wysyłki: 30 grudzień (wtorek).

A więc tak na 100% nie jestem pewien, czy w Sylwestra sobie pogram.

Cezar
Admin

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 12:43 pm   

zGadniJ kTo? napisał/a:
Dawid też nie masz jeszcze diamentowej kolekcji, a doczepiłeś się kolegi wyżej,... a temat zdaje się tyczy się tego co POSIADAMY już a nie to co "NIEBAWEM MAMY DOŁĄCZYĆ DO SWOJEJ KOLEKCJI"^^ Mnie się doczepiłeś że mam piraty, ja to bynajmniej powiedziałem wprost że je mam (nie wiedząc że nimi są), ale z tego co wczytałem tutaj to ściągałeś utwory w sieci NIELEGALNIE. Innego z kolei użytkownika pytałeś się czy robi "Handel Wymienny" "bo szukał okładek"

Wyluzuj koleś... innym robisz wytyczne a sam nie jesteś lepszy, wybacz szczerość ale nie znaczy że jesteś chory to masz jakieś przywileje, może u innych ale u mnie nie, więc kiedyś mogę być naprawdę nie miły... zanim do kogoś się doczepisz, sam się zastanów czy jesteś idealny.

Przepraszam administratorów za ten post, ale uprzedzałem.

Daruj sobie, szkoda Twoich nerwów...

Cage

Wysłany: Sob Lut 14, 2015 4:47 pm   

Chciałem się Was zapytać, czy posiada w swojej kolekcji to wydanie CD zespołu Top One?

Być może się mylę, ale wszystko wskazuje, że to wydanie CD nie ukazało się oficjalnie za zgodą zespołu. Sprawdzałem na oficjalnej stronie Top One i nie widziałem tego wydania pokazanego w dziale dyskografia.

gxasior29

Wysłany: Sob Lut 14, 2015 9:24 pm   

chodzi o płytę Top-One - Największe przeboje - Dariusz Królak sądząc, że niesłusznie został odsunięty od zespołu, resztką sił swojej prawie nieistniejącej firmy Pro-Dance, postanowił z różnych płyt stworzyć materiał i umieścić go na rynku, bez porozumienia z pozostałymi współtwórcami piosenek Top-One.
Wejdziemy na Top
Wejdziemy na Top
Na pewno nie ostatni raz

Cage

Wysłany: Nie Lut 15, 2015 8:40 am   

Dość dawno temu, czytałem o tym, ale nie chciałem pomylić faktów jak to miało dokładnie miejsce z tą płytą.
Od razu nasuwa się kolejne pytanie, czy posiadacie w swoich zbiorach to wydanie :?:
Czy przez szacunek do Pawła, to postanowiliście jej nie kupować :?:
Wszystko wskazuje na to, że Paweł i postali obecni członkowie zespołu nic nie otrzymali za sprzedane płyty tego wydania.
Być może kiedyś Paweł się wypowiadał jak fani i słuchacze mają traktować to wydanie CD, czy mają kupować, czy nie kupować :?:

yabol428

Wysłany: Nie Lut 15, 2015 2:04 pm   

Pamiętam, że latem 2000 Paweł Kucharski pojawił się kilkakrotnie w "Disco Relaxie" i odcinał się od tych płyt, twierdząc że nie są to oficjalne wydawnictwa Top One. Zarazem pokazywał za każdym razem okładkę jedynego oficjalnego albumu Top One, jaki ukazał się w tym roku, czyli "Białe misie i...". Ja niestety kupiłem oba nieoficjalne wydawnictwa Top One, które się wtedy ukazały, zrobiłem to w dobrej wierze, bo myślałem że są to oficjalne wydania największych przebojów zespołu, komunikat Pawła w "Disco Relaxie" zobaczyłem później. Ale dzięki temu mam je w kolekcji jako ciekawostkę :)
Swoją drogą ta płyta, której okładkę prezentujesz kilka postów wyżej, to "Super Przeboje" - ukazała się w 2000 roku wydana przez MTJ i zawiera wybór utworów z "No Disco" i "Poland Disco" w oryginalnych wersjach. Natomiast wspomniane w następnym poście "Największe przeboje" wydane za sprawą Dariusza Królaka przez Pro Dance to była inna płyta, choć też wydana w 2000, zawierała utwory z różnych okresów działalności zespołu, część w orygilanych, część w nowych wersjach.

Cage

Wysłany: Nie Lut 15, 2015 5:40 pm   

yabol428 napisał/a:
Ja niestety kupiłem oba nieoficjalne wydawnictwa Top One, które się wtedy ukazały

Drugie nieoficjalne wydanie CD z 2000 roku, to dokładnie masz to na myśli?

yabol428

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 3:47 pm   

Aaa, o tym nie pamiętałem. To w takim razie były trzy takie płyty wydane w 2000. Te dwie, których okładki zaprezentowałeś, były wydane przez MTJ. Oprócz tego była jeszcze płyta "Największe przeboje!!" wydana w 2000 przez Pro Dance. Niestety nie mam możliwości zeskanowania okładki, a i przez google jakoś nie jestem w stanie jej wyszukać. W każdym razie okładka wyglądała tak, że były na niej zdjęcia Pawła i Darka Z., w tle jakby oszklona ściana jakiegoś budynku, na górze napis: "największe przeboje!!!", na dole TOP ONE, a powyżej tytuły: "MIŁA MOJA", "BIAŁY MIŚ", "CIAO ITALIA", "WEJDZIEMY NA TOP", "OLA LATA CZAS". Oprócz wymienionych utworów są jeszcze na niej: "Granica", "Santa Maria", "Coraz wyżej", "Taka mała", "Wiatr", "Kiedy odchodzą w cień drzew", "Ole Olek" i "Ye, O!". I to jest właśnie ta płyta, która według historii zespołu wydana została przez D. Królaka "resztkami sił firmy Pro Dance".

Odpowiedz do tematu