www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Fani jesteście?
Autor Wiadomość
Sony
Jarek.J.

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 11:26 am   Fani jesteście?

Co z Wami? Taka cisza ostatnio nastała , jakby nikt tu już nie zaglądał!!!
sony@topone.pl

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 1:29 pm   

No ja obecny, ale sam zauważyłem że cisza tu...

Dalil

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 6:45 pm   

Zagladac to moze i zagladaja (jak np. ja 2-3 razy w tygodniu) ale skoro sie nic nie dzieje tzn. zespol nic nowego o czym warto by bylo dyskutowac nam nie oferuje, to i nie ma o czym rozmawiac i tematow zakladac...

gargus9

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 6:58 pm   

dokladnie,ja tez codziennie tu zagladam.ale sam zespol moze by sie wypowiedzial jakie plany na ten rok,bo chyba o nas zapomnieli

dawidsab

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 7:17 pm   

Witam!

Dokładnie :!: Jestem tego samego zdania.
Zespół milczy (nie serwuje nam nic nowego) to i z naszej (jako fanów) strony panuje cisza, bo i nie ma o czym gadać.
Zacznie się coś dziać, to i na forum będzie wrzało od dyskusji :grin: .
Takie jest moje zdanie na ten temat.

El-Maniaque

Wysłany: Nie Mar 02, 2014 1:04 pm   

Popieram przedmówców.
Ja zaglądam średnio co 2 tygodnie na forum i zawsze z nadzieją, że znajdę jakieś informacje o nowym nagraniu, nowej płycie nietylko okoncertach i od płyty ostatniej przez 8 lat powstało tyle utworóww, że na palcach jednej ręki możnapoliczyć - przynajmniej tych, które zostały nagrane.
Zaczynam czuć niesmak powoli bo chyba każdy fan danego zespołu chicałby mieć czym się cieszyć jeśli chodzi o muzykę nową nie tylko tą już istniejącą.
Temat ten wałkowany był już jednak wiele razy tak więc nie liczę nawet w najbliższym czasie na zmianę......., a czas leci, ludzie się starzeją i tego najbardziej mi szkoda - czasu.

Co tu się jednak dziwić, ze tak odejdę od tematu zespołu Top-ONe - był sobie program power dance w Polo TV nagle zniknął po którymś odcinku i nawet żadnego wyjaśnienia na stronie telewizji ani żadnych informacji w internecie dlaczego zniknął nie udało mi się znaleźć.
Tak coś mi się zdaje, ze tym ludziom się po prostu już nie chce. Tego akurat nie odnoszę do naszego zespołu Top One, ale taki ogólny wydźwięk mi się kołacze w głowie.

agula

Wysłany: Nie Mar 02, 2014 4:20 pm   

Można by rzec: My fani jesteśmy cały czas,tylko zespołu coś nie ma.

Jakiś czas temu usłyszeliśmy dwa nowe utwory w Kobylnicy,pojawiła się mała nadzieja,że coś ruszyło a tu jednak nadal cisza.
Kiedyś było już mówione,że trwają prace nad nowym albumem,mijają lata a albumu nie ma :sad: . A przecież jakby się uparli to na połowę albumu mają utwory,które można by zamieścić:Nie płacz Ewka,Hold me tight,Tylko tyle dziś chcę,Anioł z Saint Tropez,Halo to ja.Do tego jeszcze pięć nowych nagrać i jest nowy album.Tylko jakoś mam takie uczucie,że chłopakom już się nie chce.Postawili na koncerty i tego się trzymają.Może przeliczyli wydanie nowego albumu i im się to nie opłaca.Szkoda bo potrafią stworzyć świetne albumy.

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

dawidsab

Wysłany: Pon Mar 03, 2014 7:16 am   

agula napisał/a:
[...]

Może przeliczyli wydanie nowego albumu i im się to nie opłaca.

[...]

Obyś się myliła.
W przeciwnym razie to by oznaczało, że zespół najbardziej się liczy ze zdrowymi (w pełni sprawnymi) fanami.
No tak :!: Bo w pełni sprawny człowiek pójdzie sobie na koncert i posłucha nowości.
A co z fanami mojego pokroju :?: Ja od urodzenia jestem niepełnosprawny ruchowo.
Być może na koncert NIGDY nie pójdę i zespołu "TOP-ONE" na żywo NIGDY nie zobaczę :cry: .
A tak się składa, że to jest moje wielkie marzenie/pragnienie, żeby zobaczyć się z zespołem, pogadać, uścisnąć im dłoń.
Niestety, smutna prawda jest taka, że to się pewnie NIGDY nie spełni.
Dlatego jedynym źródłem nowej dawki muzyki są dla mnie płyty CD i to co jest w Internecie.
A tych nowinek zespół wydaje rzeczywiście bardzo mało (a przynajmniej - mało jest ogólnodostępnych dla wszystkich w Internecie).

W związku z powyższym jest mi bardzo przykro, bo czuję się jak jakiś fan drugiej kategorii:cry:.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Mar 03, 2014 1:46 pm   

Niestety muszę się zgodzić poniekąd z Agulą kilka utworów dograć i album gotowy.

W wywiadach mówią że przymierzają się do kolejnego albumu, a tu nic, niestety na tym się kończy, przydała by się też kolejna sesja zdjęciowa. Od wydania "Hello!" minęło już 8 lat i od tamtej pory nic (nie liczę promo CD). Ale ja nie tracę nadziei i liczę że jeszcze panowie czymś nas zaskoczą tylko trochę długo to trwa nie ukrywajmy.

dawidsab

Wysłany: Wto Mar 11, 2014 4:55 pm   

Znając życie (i naszych kochanych chłopaków - topaków) kolejny nowy utwór usłyszymy pewnie dopiero przy okazji "Disco Hit Festiwal - Kobylnica 2014", a ten ma się odbyć ponoć koło lipca.
Tak więc jeszcze trochę sobie poczekamy.
Jednak nie rozumiem jednej rzeczy.
Otóż... Do żadnego z utworów z płyty "Hello!" nie został nakręcony teledysk, więc czemu teraz miało by być inaczej :?:
Szkoda czasu na kręcenie teledysku.
Lepiej ten czas poświęcić na dokończenie prac przy wydawaniu płyty.

Cage

Wysłany: Sob Mar 15, 2014 3:45 pm   

Prawdę mówiąc, to ja też tu dość często zaglądam na to forum.
Widząc że "nic ciekawego" tu się nie dzieje, to nic nie komentuje i nie dodaje nowych tematów.
Tak samo sobie pomyślałem jak Jarek, że tu nikt nie zagląda, a widać że nie którzy postępowali podobnie do mnie.

Odpowiedz do tematu