www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nokia Lumia 520": Import kontaktów z "C5&quo
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Czw Lut 06, 2014 10:54 am   "Nokia Lumia 520": Import kontaktów z "C5&quo

Witam!

Mam następujące pytanie.
Otóż... Dziś wymieniam swoją "Nokię C5-00" na nową "Nokię Lumia 520".
Zanim opiszę o co mi tak naprawdę chodzi dodam, iż wiem, że ta pierwsza ma "Symbiana" a ta druga "Windows Phone 8", ale...
Ponieważ "Nokia C5" miała zwykłą kartę SIM, a "Nokia Lumia 520" ma micro-SIM w związku z tym jestem zmuszony wymienić kartę SIM (co też uczynię zaraz po odbiorze telefonu ze sklepu).
Aczkolwiek wiąże się to z utratą danych (kontakty, itp.) zapisanych na karcie SIM.
Mam wszystkie numery telefonów do znajomych zapisane w notesie i na różnych kartkach, ale...
Pomyślałem, że zrobię kopie zapasową danych - i zrobiłem to przy pomocy "Nokia Ovi Suite".
I mam taki plik o nazwie "C5-00_2014-02-05.nbu".

Czy wystarczy później podpiąć "Nokię Lumia 520" do komputera - i za pomocą "Nokia Ovi Suite" zaimportować ten plik z kontaktami do nowego telefonu, czy może jednak ten plik nie będzie działał i trzeba będzie mimo wszystko wpisywać każdy kontakt na nowo do telefonu ręcznie :?: :roll:

Z góry dzięki za odpowiedź.

P.S. Bardzo bym prosił wszystkich czytających ten wątek o odpowiedź najdalej do godz. 12:00 - 13:00.

gargus9

Wysłany: Czw Lut 06, 2014 7:08 pm   

ja mam od tygodnia lumie 520. i ja w plusie dostalem druga nowa specjalna karte sim[bo przedluzylem abonament].wlozylem ja do starej nokii skopiowalem kontakty na karte sim,nastepnie z tej karty sim wylamalem mala mikrokarte z objemki i wlozylem do lumii.a pozniej aktywowali mi nowa karte a stara do kosza[caly czas ten sam numer po wymianie karty]

dawidsab

Wysłany: Pią Lut 07, 2014 8:02 am   

Ja jestem w "Plus +)" na kartę.
Wymienili mi kartę z SIM na micro-SIM za 15 zł. z zachowaniem numeru i środków na karcie.
Kontakty skopiowałem na kartę pamięci i potem z karty do nowego telefonu.
Starą kartę dezaktywowali i mi oddali, ale powiedzieli, żebym jeszcze zatrzymał...

Odpowiedz do tematu