www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do znawców rosyjskiej muzyki
Autor Wiadomość
Johnny Nitro

Wysłany: Sro Lis 13, 2013 5:06 pm   Pytanie do znawców rosyjskiej muzyki

Z którego roku lub przynajmniej dekady pochodzi utwór "Kanikuły"? Usłyszałem wykonanie Code Red w 2007 lub 2008 roku i dowiedziałem się od kolegi, że to stary numer. I kto był pierwszym wykonawcą?
leczę się z jego ran.

szapal

Wysłany: Sro Lis 13, 2013 10:39 pm   

No co Ty Krzychu tego nie wiesz i nie znajesz?I nie trzeba być znawcą by to wiedzieć. Code Red i BUM, te są znane głównie z rosyjskich wykonań tej piosenki jeślibyśmy się cofnęli parę lat wstecz..więc kto był 1szy do dwóch chyba umiesz liczyć tak?

http://www.youtube.com/user/szapalek

Johnny Nitro

Wysłany: Pią Lis 15, 2013 10:51 am   

Wyobraź sobie, Kamilu, liczyć do dwóch umiem, ale to nie ma nic wspólnego z tematem. Twierdzisz, że nie trzeba być znawcą - OK, niech ci będzie. Ja wcześniej się po prostu tym nie interesowałem. Tak jak pisałem, usłyszałem wersję Code Red w 2007 lub 2008 roku. W rozmowie z kolegą stwierdziłem, że chętnie wybatożyłbym twórcę tego dzieła i że nie rozumiem, czym ludzie się zachwycają. Tak narzekali w latach 90 na DP, że jest prymitywne, a przecież "Kanikuły" niczym się nie różnią od tej muzy. Ta rozmowa również miała miejsce w 2007 lub 2008 roku. Kolega mi odpowiedział, że to bardzo stary utwór. Więc pomyślałem, że ma przynajmniej z 20 lat. Ale wówczas tego nie sprawdziłem. Zainteresowałem się tym, bo kilka dni temu znalazłem debilny demotywator ze zdjęciami wynalazków z minionej dekady i napisem "Chcecie poczuć się staro"? Na jednym zdjęciu była wokalistka Code Red. W internecie znalazłem info, że utwór wykonany został przez grupę Bum w 2006 lub 2007 roku i formację Code Red w 2007 lub 2008 roku. Różne źródła różne info podają i bądź tu, człowieku, mądry. Informacji o obu zespołach i o twórcy hitu jest jak na lekarstwo. Już wiem, że stworzył go Dave Latchaw, ale wolałem się upewnić, dlatego założyłem ten temat. Cały czas miałem w głowie, to co w 2007 lub 2008 powiedział kumpel "To bardzo stary numer". "Kanikuły" miały wówczas kilka lub kilkanaście miesięcy, a on mówił o nich tak, jakby miały co najmniej 10 lub 20 lat. No sorry, ale ja takiego sposobu myślenia nie uznaję. Tak samo z tym demotywatorem. Wiadomo, że sześcioletni czy siedmioletni przebój to już nie nowość, ale pisać o tym, jakby to miało z 40 lat? Ludzie, nie popadajmy w paranoję!
PS. Najlepszego, Kamil, z okazji urodzinek :-)
leczę się z jego ran.

szapal

Wysłany: Sob Gru 07, 2013 10:45 pm   

Johnny Nitro napisał/a:

PS. Najlepszego, Kamil, z okazji urodzinek :-)

dzięki za oficjał tutaj, miło mi chłopaku znad morza...

http://www.youtube.com/user/szapalek

Odpowiedz do tematu