www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dalil jak Twoja muza?
Autor Wiadomość
Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Paź 05, 2013 10:30 am   Dalil jak Twoja muza?

Kiedy od Ciebie usłyszymy coś nowego?
Udało Ci się znaleźć kogoś do współpracy?
Pozdrawiam!
sony@topone.pl

Dalil

Wysłany: Sob Paź 05, 2013 12:42 pm   

Hej Sony,

milo uslyszec, ze ktos czeka na moje nowe kompozycje ;-)

Faktycznie tak sie sklada, ze jestem juz na bardzo zaawansowanym stadium pracy nad nowym utworem dance pod tytulem "A Ty Tancz".
Czekalem na odzew Pawla, bo chcial ten utwor nagrac pod szyldem Top One ale dluzej juz czekac nie chce, wiec utwor ten niedlugo ujzy swiatlo dzienne w moim wykonaniu.

Pozdrawiam.

Dalil.

dawidsab

Wysłany: Sob Paź 05, 2013 3:00 pm   

Witam!

Dalil napisał/a:
[...]

Czekalem na odzew Pawla, bo chcial ten utwor nagrac pod szyldem Top One ale dluzej juz czekac nie chce, wiec utwor ten niedlugo ujzy swiatlo dzienne w moim wykonaniu.

[...]

A nie możesz Ty zrobić swojego wykonania, a Paweł pod szyldem "TOP-ONE" swojego :?:
Jaki to problem :?:

Dalil

Wysłany: Sob Paź 05, 2013 4:32 pm   

dawidsab napisał/a:

Problem bardzo prosty : marketingowy.

Czy chcialbys miec na twojej nowej plycie piosenki, ktore juz ujzaly swiatlo dzienne czyli nie sa juz nowe lecz znane?

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Paź 05, 2013 8:07 pm   

Dalil napisał/a:
Hej Sony,

milo uslyszec, ze ktos czeka na moje nowe kompozycje ;-)

Faktycznie tak sie sklada, ze jestem juz na bardzo zaawansowanym stadium pracy nad nowym utworem dance pod tytulem "A Ty Tancz".

Pozdrawiam.

Dalil.

To mnie zaciekawiłeś tym że Twoja nowość będzie w rytmie dance.
Czekam z niecierpliwością na ten utwór.Nie czekaj- kończ i daj innym cieszyć się Twoją muzą!!!
Pozdrawiam.
sony@topone.pl

dawidsab

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 7:01 am   

Dalil napisał/a:
dawidsab napisał/a:

Problem bardzo prosty : marketingowy.

Czy chcialbys miec na twojej nowej plycie piosenki, ktore juz ujzaly swiatlo dzienne czyli nie sa juz nowe lecz znane?

Z punktu widzenia wykonawcy (choć nim nie jestem, ale gdybym był...) powiem Ci, że jeśli miałbym z tego jakieś zyski, to cóż mi zależy czy utwór jest już znany czy nowy? (pytanie retoryczne).
Poza tym... Z punktu widzenia słuchacza - jak mam np. "Jej czarne oczy" w wykonaniu "Ivana & Delfina" oraz w wykonaniu "TOP-ONE", albo "Nie płacz Ewka" w wykonaniu "Perfect" i w wersji "TOP-ONE" to zdecydowanie i zawsze wybiorę "TOP-ONE".

Ja nie przywiązuję aż tak dużej wagi do tego czy utwór jest znany czy nowy.
Owszem - lubię nowości, ale...
Dla mnie ważnym jest, aby dany utwór wykonywał jeden z moich ulubionych zespołów (np.: "TOP-ONE", "Fanatic", "Blue Box" czy "Classic").

Poza tym... Np. taki utwór "Byle było tak".
Niby jest znany w wykonaniu Krzyśka Krawczyka.
Ale w wykonaniu zespołu "Classic" tak czy inaczej jest to nowość :grin: .

Dalil

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 9:24 am   

W działaniach marketingowych celem jest ogół a nie jednostka :-)
Tobie Dawid pewnie odgrzewane utwory,covery itp. na pewno nie przeszkadzają i nie wątpię, że znajdziemy jeszcze parę osób o podobnym zdaniu ale duża większość chce coś nowego i w tym kierunku trzeba iść.

agula

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 9:37 am   

Dalil napisał/a:

Witam,

przyznam Dalil,że bardzo mnie ta wiadomość cieszy :smile: .Czekam więc z niecierpliwością na Twój nowy kawałek :smile: .

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

greg.com

Wysłany: Pią Paź 11, 2013 7:15 pm   

Dalil, jeżeli odzewu od Pawła od dluższeo czasu nie ma (a wielka szkoda), pozostalo Ci doszlifować ten kawałek i udostepnić go swoim fanom :cool: Mam nadzieje że masz już na tyle materiału i pomysłów, aby Twoja płytka niedługo ujrzała światło dzienne. Trzymam kciuki :wink:

[ Dodano: Pią Paź 11, 2013 11:15 pm ]
.....Pisząc swoich Fanów, miałem na myśli nas tutaj wszystkich zgromadzonych :lol: no ale nie tylko oczywiście :cool:

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 10:12 am   

Dalil nagrywaj płytę- możesz liczyć ma mnie, zrobię Ci jej promocję.
sony@topone.pl

Dalil

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 12:52 pm   

@greg.com - dzieki serdeczne. Niewiele do zrobienia zostalo ale niestety sa to zadania pracochlonne (wgranie wokalu, miks i master), tak wiec kawalek ujzy swiatlo dzienne prawdopodobnie dopiero w listopadzie.

@sony - plyty raczej nie bedzie, bo dalej musze wszystko robic sam i jak widac na przykladzie "A Ty Tancz" praca nad jedym utworem moze trawac pare miesiecy :-( Pozostane przy publikowaniu pojedynczych utworow.

Naprawde bede sie staraly aby "A Ty Tancz" wyszlo bardzo profesjonalnie pod wzgledem brzmienia, wiec opublikuje ten utwor dopiero, jak bede przekonany co do jego brzmienia.

Crockett

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 1:18 pm   

@Dalil a myślałes może o opublikowaniu materiału ze swojej płyty w formie elektronicznej za pośrednictwem iTunes ? W taki sposób można zakupić cały materiał, bądz pojedyńcze utwory za niewielką opłatą. :)
Ostatnio zmieniony przez Crockett Sob Paź 12, 2013 1:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 1:19 pm   

Dalil napisał/a:

@sony - plyty raczej nie bedzie, bo dalej musze wszystko robic sam i jak widac na przykladzie "A Ty Tancz" praca nad jedym utworem moze trawac pare miesiecy :-( Pozostane przy publikowaniu pojedynczych utworow.
Może znalazłem osobę która Ci pomoże.
sony@topone.pl

Dalil

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 3:29 pm   

@Crockett - szczerze mowiac nie...mi wystarcza mile slowa sluchaczy, nie potrzeboje zysku materialnego z mojej muzyki...zreszta uwazam, ze aby cos sprzedawac, to trzeba zaoferowac to w profesjonalnej jakosci a do tego mi jeszcze daleko.

@Sony - a to mnie teraz zaciekawiles!

[ Dodano: Sob Paź 12, 2013 7:05 pm ]
...tutaj dla zainteresowanych chwilowa wersja "A Ty Tancz"...wersja bez wokalu.

A Ty Tancz Ab Major 2013.10.12 Vengeance Mix.mp3

greg.com

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 7:10 pm   

Dalil napisał/a:
..tutaj dla zainteresowanych chwilowa wersja "A Ty Tancz"...wersja bez wokalu.

Świetny kawałek muzyki elekronicznej. Już bez wokalu jest świetny. Widać tu kawał naprawdę dobrej roboty i zaangażowania z Twojej strony. Już nie pierwszy raz słychać że podkłady są bardzo profesjonalnie przez Ciebie zrobione. Pozostaw wersje instrumentalne na płytce jako bonusy pliis :wink:
..Kurde, jakby fajnie było by mieć Twoją wersje instrumentalną "Halo To Ja" :cool:

Crockett

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 8:06 pm   

@Dalil jak dla mnie bomba! Czy mogłbyś podac mi nazwę VST na którym zrobiłeś lead z brzmieniem a la piano i ten piękny, tłusty bass?

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 8:41 pm   

Dalil super muzyka-czysty dance, taki jak lubię. Widzę ze kolejny Twój utwór będzie brzmiał w moim aucie. Czekam ma dalszy rozwój utworu- Twój wokal itd. A o pomocy to temat aktualny.
sony@topone.pl

agula

Wysłany: Sob Paź 12, 2013 10:08 pm   

Dalil napisał/a:
...tutaj dla zainteresowanych chwilowa wersja "A Ty Tancz"...wersja bez wokalu.

Ach szkoda,że bez wokalu.Czekam cały czas z niecierpliwością na ukończony ten utwór.Często słucham tą chyba pierwszą wersję,która bardzo mi się od razu spodobała.Nie ukrywam,że po tak długim czasie przyzwyczaiłam się do tamtej,ale ta też jest super.Tak trzymaj Dalil,bo kawał świetnej muzyki tworzysz :smile: .

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Dalil

Wysłany: Nie Paź 13, 2013 10:59 am   

@greg.com - dzieki za mile slowa. "Halo To Ja" tez mam "na tepecie" i bede robil nowa wersje. Jezeli chodzi o wersje instrumentalne, to dla mnie nie problem "wyciac" wokale i tobie wersje bez wokali przeslac. Jezeli moja stara wersja "Halo To Ja" jako instrumental cie interesuje, to zobacze czy ja znajde i wtedy ci przesle.

@Crockett - ciesze sie, ze sie podoba. Jezeli chodzi o bass, to zrobilem go w Omnisphere mieszajac tam 4 (!) rozne patche i zapialem wtyczke maxx bass od waves. Siedzialem nad tym basem pare ladnych dni! Ten lead a la piano mam niestety juz tylko jako wav i niestety nie pamietam jakim vst go wgralem.

@Sony - cieszy mnie, ze moja muzyka bedzie Tobie umilac jazde autem ;-)

@agula - widze, ze pamietasz ta stara wersje :-) fajna byla aczkolwiek ciut za "miekka"...chcialybym teraz zrobic cos bardziej "miesistego" i bardziej nowoczesnie brzmiacego...jestem przekonany, ze jezeli uda mi sie naprawde dobrze wgrac wokale, to nie rozczarujesz sie ;-)

Crockett

Wysłany: Nie Paź 13, 2013 12:01 pm   

Bardzo dziękuję za odpowiedz @Dalil. Ja też byłbym chętny na instrumental "Halo to ja". :)

Odpowiedz do tematu