www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Gala disco polo w Mrągowie na żywo w Polsacie!
Autor Wiadomość
kamilooo

Wysłany: Czw Sie 01, 2013 1:30 pm   Gala disco polo w Mrągowie na żywo w Polsacie!

http://media2.pl/media/10...w-Polsacie.html
Szkoda, że Topków nie zaprosili...

dawidsab

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 8:32 am   

Witam!

Oglądałem to wczoraj i...
Tak średnio mi się podobało.
Najsłabiej (wg. mnie) wypadł Radek Liszewski z zespołu "Weekend", który zaśpiewał utwory "Beata z Albatrosa" i oczywiście "Ona tańczy dla mnie".
Przy tej pierwszej fałszował, że aż uszy więdły.
Dochodzę do wniosku, że jaśnie pan Liszewski nie nadaje się do śpiewania ŻADNYCH INNYCH utworów poza swoim "Ona tańczy dla mnie".
Najlepiej zaś wypadły: "Classic" w utworze "Trzecia miłość żagle" (cover Czerwonych gitar), "Akcent" w utworze "Wróćmy na jeziora" czy "Boys" w utworze "Białe łabędzie".
Ale i "Shazza" nieźle wypadła.

To tyle oceny z mojej strony.

P.S. Szkoda, że zabrakło takich zespołów jak: "Top-One", "Fanatic" czy "Blue Box".
"Top-One" mógł wystąpić z utworem "Rejs dookoła życia".
Pasowało by do tematyki koncertu :grin: .

Crockett

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 4:21 pm   

Dawid według mnie jest to smutne, że większość ludzi skupia się na Weekendzie, a zespoły grające porządną muzykę Disco & Dance od kilkudziesięciu lat jak Top One są spychane na dalszy plan. Ok - Radek i jego zespoł istnieją już ponad 13 lat, ale tak naprawdę Weekend największą popularność zdobyl dzięki "Ona tanczy dla mnie". Całe szczescie, ze mija już podnieta i wielki boom na ten kawałek. :)

dawidsab

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 7:12 am   

Crockett: No cóż... Mnie również wydaję się to smutne, niesprawiedliwe i nieuczciwe, że jeden zespół, który w końcu ma krótszy staż niż "TOP-ONE" zdobył taką sławę takim jednym utworkiem i teraz się na tym wozi.
Najbardziej chyba jednak smuci mnie to, że wszyscy dotychczas uważali Disco Polo za kicz, wiochę, itp., ale jednocześnie twierdzą, że "Ona tańczy dla mnie" jest spoko, okey, itd.
To co się takiego stało :?: Ludność nagle zmądrzała i przekonała się do Disco Polo :?: :roll:

Tak czy inaczej - muszę Ci przyznać rację.

Mam nadzieję, że ten boom na "Ona tańczy dla mnie" wkrótce minie i "TOP-ONE" znów wzbije się na wyżyny list przebojów.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 11:28 pm   

Może nie zmądrzała, po prostu dostali fioła mówiąc łagodnie bo nie chcę tu używać innych słów. Niektórzy znajomi stąd wiedzą jak "Nie tańcząca" działa na mnie... Takich piosenek jak właśnie "Soboty i niedzieli" jest na pęczki. I reklamy z tym zrobione, i niby coś w operze... I tak jak piszecie starsze zespoły schodzą na dalszy plan nie mówię o Topkach bo to wg. mnie nie jest disco polo, ale chociażby Akcent, Voyager... jak oglądałem Kobylnicę i pana Zenka w akcji (Gwiazda) to z podziwu nie mogłem wyjść ... gość jest niezastąpiony w moim przekonaniu, Topki wypadli równie świetnie aż łza poleciała! Crockett jeszcze do panów W. - pisałeś że istnieją od 13 lat, a ja wcześniej o ich istnieniu w ogóle nie wiedziałem. Ja wszystko rozumiem, można słuchać lubić itp, ale bez przesady... Też potrafię całe dnie słuchać Remix '91 - ale Top-One ma 17 albumów a nie tylko jeden... Panowie z W. wyskoczyli jakby z Nienacka... Do Topków i innych legend im jeszcze bardzo daleko...

dawidsab napisał/a:

Mam nadzieję, że ten boom na "Ona tańczy dla mnie" wkrótce minie i "TOP-ONE" znów wzbije się na wyżyny list przebojów.

Dawid, takie jest moje marzenie, może Topki, Akcent, Classic i inni. wkrótce pokażą tym żółtodziobom jak się tworzy muzykę... Sony, kolego - niepotrzebne usuń jak uznasz że coś nie tak napisałem. wybaczcie ale mam sentyment do starszych artystów...

Pozdro.
Zdzisiek.

dawidsab

Wysłany: Wto Sie 20, 2013 7:50 am   

:arrow: http://pl.wikipedia.org/w...upa_muzyczna%29

Istotnie - "Weekend" istnieje od 13 lat.
Ale to nieważne.
Ja trochę żałuję, że taki fajny koncert wyemitowali właśnie teraz w takim nijakim czasie, zamiast poczekać do Sylwestra i zrobić znów coś w rodzaju "Sylwestrowej Mocy Przebojów".
A znając życie pewnie będzie takowy program jak "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tegorocznej Sylwestrowej ramówce Polsatu, a w nim tacy wykonawcy jak: "Feel", "Bajm", "Kombii", "De Mono" czy nawet "Doda".
Ale pewnie zabraknie takich wykonawców jak: "Akcent", "Classic", "Fanatic", itp.
"Boys" i "Weekend" pewnie będą, ale o "TOP-ONE" nie mamy co marzyć :cry: .

Crockett

Wysłany: Wto Sie 20, 2013 9:49 pm   

Chłopaki dodam jeszcze jedno: Miller i Liszewski to najbardziej komercyjne osoby ze swiata Disco & Dance. Niestety szajba im odbiła i sprzedali się. Wg. mnie muzyka powinna być tworzona z pasją i dla fanów, a nie dla kasy :/

dawidsab

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 7:44 am   

Crockett napisał/a:
Chłopaki dodam jeszcze jedno: Miller i Liszewski to najbardziej komercyjne osoby ze swiata Disco & Dance. Niestety szajba im odbiła i sprzedali się. Wg. mnie muzyka powinna być tworzona z pasją i dla fanów, a nie dla kasy :/

Też mam takie wrażenie - niestety :cry: .

Cezar
Admin

Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 7:33 pm   

Crockett napisał/a:
Chłopaki dodam jeszcze jedno: Miller i Liszewski to najbardziej komercyjne osoby ze swiata Disco & Dance.

100% wykonawców Disco & Dance, a także wielu innych gatunków to wykonawcy komercyjni!

Crockett napisał/a:
Niestety szajba im odbiła i sprzedali się.

Po czym wnosisz że szajba im odbiła? I co oznacza "sprzedali się"? Idąc tym tokiem rozumowania Ty też "sprzedajesz się" swojemu pracodawcy.

Crockett napisał/a:
Wg. mnie muzyka powinna być tworzona z pasją i dla fanów, a nie dla kasy :/

Jedno drugie wyklucza?

Odpowiedz do tematu