www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 3:24 pm
Stasiak - Wawrzyszak...który skład był wg was lepszy???

Który Papa Dance bardziej wolicie?
Z Grzegorzem Wawrzyszakiem
46%
 46%  [ 7 ]
Z Pawłem Stasiakiem
53%
 53%  [ 8 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Cezar
Admin

Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 7:45 pm   Stasiak - Wawrzyszak...który skład był wg was lepszy???

Czy bardziej wolicie Papa Dance z pierwszym wokalistą - Grzegorzem Wawrzyszakiem, czy też ten nowy, bardziej znany szerszej publiczności z Pawłem Stasiakiem przy mikrofonie???

Czekam na Wasze opinie

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 8:09 pm   

Moim zdaniem, obudwa składy miały coś w sobie, za co można było lubić jeden i drugi. Analizując muzykę trochę bardziej wnikliwie jednak przeważam się na stronę składu z Grześkiem. Tamte kawałki miały jakby bardziej natchnione i bardziej przemyślane aranżacje. Bardziej też przemawiał do mnie głos Wawrzyszaka, niż Pawła, choć Paweł też miał ciekawą barwę głosu. W drugim zaś składzie Papa Dance zaczęli używać słynnych chórków falsetowych, co charakteryzuje ich do dziś. Ale co tu dużo gadać, obydwa składy, to jedno z najlepszych wydarzeń w Polskiej muzyce rozrywkowej.

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 8:08 pm   

Oba składy grały tak samo rewelacyjnie,ale bardziej wolę skład z Pawłem Stasiakiem.

yabol428

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 1:27 am   

Ja głosuję na Stasiaka, ale bardziej ze względów sentymentalnych... po prostu zacząłem słuchać tego zespołu już w czasach gdy Stasiak był wokalistą i z nim mi się zespół kojarzy przede wszystkim. Co nie znaczy, że nie doceniam tego, co było wcześniej.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 6:35 pm   

Oba składy są dobre, lubię piosenki i starego i nowego,ale pod względem image'u wolę nowy skład (wiadomo...Stasiak :wink: ).

Ewcyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:39 am   

Słuchałam piosenek Papa Dance od samego początku czyli obu składów, ale oczywiście oddaję swój głos na Pawła Stasiaka , Nie chodzi mi tylko o wygląd ( choć jest super) ale tez o barwę głosu .Pozdrowienia dla Pawła i całego zespołu.

Miki

Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 10:55 am   

A ja z kolei zdecydowanie optuję za Grzegorzem.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 06, 2004 4:22 pm   

Czy to ważne kto jak lepszy? Dla wzrokowców ważne jest jak kto wygląda. A ponieważ Stasiak jest przystojniejszy ( chociaż Wawrzyszak w chwili obecnej też wygląda niczego sobie :roll: ) głosuję na niego.

kami
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 1:32 pm   

Mój głos wysłałam teraz i zrobiłabym to też za jakiś czas na Grzegorza Wawrzyszaka . To od niego wszystko się zaczęło, darzę go wielkim sentymentem, a teraz po wielu latach wygląda jeszcze lepiej niż kiedyś :wink: .
P.S. Musze jednak tu szczerze przyznać ,że jako małolata kochała się w Pawle jak wszystkie moje kumpele. Pozdro.

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 10:29 pm   

Bosia napisał/a:
Czy to ważne kto jak lepszy? Dla wzrokowców ważne jest jak kto wygląda. A ponieważ Stasiak jest przystojniejszy ( chociaż Wawrzyszak w chwili obecnej też wygląda niczego sobie :roll: ) głosuję na niego.

Tylko ja nie wiem,jak on teraz wygląda.

yabol428

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 11:35 pm   

Aniaa napisał/a:
Bosia napisał/a:

Tylko ja nie wiem,jak on teraz wygląda.

Jak teraz Wawrzyszak wygląda, nie wiem, ale w 2000 roku wyglądał tak, jakby się nic nie postarzał od czasu rozstania z Papa Dance. Ukazał się wtedy w Wyborczej reportaż na temat dalszych losów wykonawców z lat '80 i była w nim mowa m. in. o Wawrzyszaku (a także o Kapitanie Nemo oraz zespole Universe) i były też zdjęcia.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 6:32 pm   

Dla zainteresowanych mam fotkę Grzegorza Wawrzyszaka. Ponoć jest to wersja współczesna. Jeśli o mnie chodzi, gdyby wokalistą Papa Dance był w chwili obecnej Grzegorz to myślę, że zespół miałby takie samo powodzenie u...kobiet jak obecnie z Pawłem. Cóż moim zdaniem miło jest na niego popatrzeć :D .

[ Dodano: Czw Lis 11, 2004 7:36 pm ]
No, miało być fajne zdjęcie tutaj a jest czarna plama. Ale jak klikniecie na tę plamę to zdjęcie zobaczycie. Miłego oglądanie. Pozdrówka wszystkim śle

kami
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2004 12:19 pm   Słodki Grzesiu W.

Zgadzam się z Bosią- Grzesiu jest niesamowity. O wiele lepiej mu w tych wlosach niż w tych kręconych kędziorkach ( choć i wtedy był słodki). Buźka.

in_flagranti
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 7:18 pm   

Nie da się udzielić odpowiedzi na to pytanie - pierwsze dwie płyty Papa Dance to praktycznie równorzędny, wyśrubowany poziom i wybór między dwoma tak kapitalnymi krążkami to męczarnia. Debiut ma trochę mrocznego klimatu, rzeczywiście jest bardziej nastrojowy, ale przecież popowe mistrzostwo "Poniżej krytyki" niweluje tę różnicę (wokalnie Stasiak w sensie umiejętności lepszy niz Wawrzyszak, ale ten z kolei bardziej wyrazisty i charyzmatyczny i lepiej wypada w tych bardziej agresywnych kawalkach). Dlatego składy z pierwszej i drugiej płyty były równie dobre. "NZE" trudno porównywać z wcześniejszym materiałem - wg mnie bronią się tam jedynie dwie pierwsze kompozycje.

Pozdr.

jarek mystek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 20, 2005 12:20 pm   

Zdecydowanie GRZEGORZ.

Kasiorka

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 7:54 pm   

Jakoże jest to mój pierwszy tutaj post, witam wszystkich serdecznie, a nie zwlekając odpowiadam, bo temat mimo, że dawno nie odświeżany opiniami forumowiczów, i tak dość ciekawy.. :P
Pytanie jest wręcz trafione w dziesiątkę, hmm... Kto... Stasiak czy Wawrzyszak... Ja odpowiem krótko (no ta, jasne, krótko..) ale treściwie, oczywiście najlepszy jest GRZEGORZ WAWRZYSZAK. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta, lepiej śpiewa i dobiera ciekawszych muzyków (i tu mam na myśli obecny jego zespół Ex Dance, w którym to jest z Andrzejem Zielińskim, a Jędrek jest muzykiem wprost nie oszczędzając sobie samej słów WYBITNYM, z czym to się możecie nie zgadzać, ale ja tak uważam), a poza tym czy fanki Papa Dance widzą w Stasiaku tylko urodę? No, nie powiem, był pewien krótki dosyć czas, że w Stasiaku byłam zakochana, ale mi przeszło, najwyraźniej do najpiękniejszych nie należy. Cóż, "nowym" fankom podoba się Stasiak, bo jego tylko pamiętają (hmm.. żeby nie Ex Dance to Wawrzyszaka bym nie kojarzyła, ale ważne, że teraz kojarzę). Jednakże nie potępiam dajmy na to mojej znajomej, że podoba jej się Stasiak, o gustach przecież się nie dyskutuje.
Z poważaniem
Kaśka vel. Kasiorka

Cezar
Admin

Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 12:15 pm   

No witam Cię Kasiorka serdecznie na naszym forum!!!!

amy
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 8:55 pm   

Z GRZEGORZEM WAWRZYSZAKIEM! Największe wrażenie robił na mnie Papa Dance w 85 roku (z Pawłem to już nie było to), do tej pory uwielbiam głos i sposób śpiewania Grzegorza. Najbardziej podobają mi się w jego wykonaniu Panorama Tatr i Ordynarny faul.

Kasiorka

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 1:38 pm   

amy napisał/a:
tej pory uwielbiam głos i sposób śpiewania Grzegorza

No, mnie się też głos Grześka bardzo ale to bardzo podoba, Stasiak nie ma z nim szans! :lol: Piosenek PD w wykonaniu p. Wawrzyszaka nie słyszałam, ale wyobrażam sobie, jak mogłyby brzmieć :D to musi być wspaniałe... ;) Pozdro :)

dawidsab

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 8:04 am   Płyta "Papy..." w "Naj".

Witam!

Chciałem poinformować, że wczoraj w TV reklamowali (chyba gazetę "Naj") z płytą Papy...

Pozdrawiam: Dawid Sz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi