www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Fenomen Weekend "Ona tańczy dla mnie" dzięki Niemc
Autor Wiadomość
kamilooo

Wysłany: Nie Mar 10, 2013 8:18 pm   

Nie da się ukryć, że czas "tej tańczącej" powoli dobiega końca. Był okres w którym myślałem, że to będzie szlagier niczym Szalona wiadomo przez kogo wypromowana. Szybko wyszedłem z tego błędnego myślenia. Na Millera jeszcze długo nie będzie mocnych, o ile będą w ogóle.

Johnny Nitro

Wysłany: Nie Mar 10, 2013 10:29 pm   

Ośmielę się twierdzić, że przy wypocinach Niecika "Tańcząca" prezentuje się w miarę przyzwoicie. Poza tym myślę, że przyjdzie taki dzień, że ktoś utrze nosa Millerowi i zwali z piedestału tę paskudną "Szaloną".
leczę się z jego ran.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Mar 11, 2013 4:44 am   

Johnny Nitro napisał/a:
Ośmielę się twierdzić, że przy wypocinach Niecika "Tańcząca" prezentuje się w miarę przyzwoicie. Poza tym myślę, że przyjdzie taki dzień, że ktoś utrze nosa Millerowi i zwali z piedestału tę paskudną "Szaloną".

Polać mu!! miliard wersji i niestety nie wiadomo której słuchać...

Cage

Wysłany: Sro Mar 13, 2013 11:18 am   

Według mnie, to właśnie teraz jest "szał" na utwór "Ona tańczy dla mnie" i to ten utwór może zastąpić "Jesteś szalona" albo bardzo jemu zagrozić.

Nam tylko pozostaje czekać na utwór w wykonaniu Top One, który też osiągnie taką ogromna popularność, czego życzę Wam, fanom i słuchaczom oraz sobie.

Dalil

Wysłany: Sro Mar 13, 2013 2:48 pm   

ja z kolei spojzalbym na to bardziej od strony demgraficznej, to znaczy wydaje mi sie, ze "Szalona" jest po prostu utorem non-plus-ultra dla pewnego pokolenia sluchaczy i dopoki oni zyja dopoty utwor ten bedzie taka ikona muzyki dance, badz tez disco polo....to samo tyczy sie "Bialego Misia" lub "Jej czarne oczy" itd itp.

Top One jest dla nas, wychowanych na tej muzyce i laczacych z ta muzyka wspaniale wspomnienia z "mlodych lat" ;-) czyms, czym dla innego pololenia moze byc Elvis, Pink Floyd itd itp... wedlug mnie ciezko badz wrecz niemozliwe bedzie aby dziesiejsza mlodziez pokochala Top One tak jak my to kiedys zrobilismy...szanse na to maja raczej tylko zespoly mlode,nowe..

Rafał86

Wysłany: Pon Mar 18, 2013 12:00 am   

Jednak "Ona nie tańczy dla niego" hahaha, coś czułem,że niektórzy pójdą tym tropem i będzie parę "ananasów" :mrgreen: :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=OfzkZIBsPeI

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Mar 18, 2013 12:04 am   

Dalil napisał/a:
wedlug mnie ciezko badz wrecz niemozliwe bedzie aby dziesiejsza mlodziez pokochala Top One tak jak my to kiedys zrobilismy...szanse na to maja raczej tylko zespoly mlode,nowe..

I to mnie najbardziej boli...

Johnny Nitro

Wysłany: Wto Mar 19, 2013 10:04 pm   

A tutaj coś dla antyfanów i nie tylko, czyli parodia w wykonaniu Kabaretu Pod Wyrwigroszem:
http://www.eska.pl/news/h...nie_video/64444
leczę się z jego ran.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Sro Mar 20, 2013 8:55 am   

Johnny Nitro napisał/a:
A tutaj coś dla antyfanów i nie tylko, czyli parodia w wykonaniu Kabaretu Pod Wyrwigroszem:
http://www.eska.pl/news/h...nie_video/64444

W końcu ktoś ośmieszył tę w każdym calu zrąbaną piosenkę. Ogólnie słabo to wyszło, ale jako wielki antyfan tego "przeboju" jestem pod wrażeniem xD

Johnny Nitro

Wysłany: Sro Mar 20, 2013 10:36 am   

Ja się tam ubawiłem nieźle, oglądając i słuchając parodii zrobionej przez Maurycego i przyjaciół. Chociaż przyznam, że ich przeróbka "Jozina z bazin" była o niebo lepsza. Podobało mi się, że ktoś wyśmiał naszego niewydarzonego premiera "cudotwórcę". Ale wróćmy do oryginałów przebojów sparodiowanych przez Kabaret Pod Wyrwigroszem. Jeżeli miałbym już wybierać między Banjo Bandem, a Weekendem, wybrałbym Weekend. Polacy to jednak dziwny naród. Ciekawe kto i po co wygrzebał po latach takiego gniota jak "Jozin z bazin"? Lepiej wygrzebaliby i spopularyzowali coś porządnego, np. Cutting Crew - (Between a) Rock and a hard place, ale... o czym ja marzę?
leczę się z jego ran.

dawidsab

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 11:15 am   

A jednak "Przyszła kryska na Matyska" :grin: .
Czytajcie najnowsze newsy :arrow: http://muzyka.wp.pl/gid,671982,galeria.html

szapal

Wysłany: Sro Maj 29, 2013 5:21 pm   

ta....

http://www.pudelek.pl/art...utm_campaign=o2

http://www.youtube.com/user/szapalek

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Cze 24, 2013 4:50 pm   

https://www.youtube.com/w...I4v8TXXaA#at=54

dawidsab

Wysłany: Wto Cze 25, 2013 12:09 pm   

Już chyba te 5 minut zespołu "Weekend" (a tym samym - bum na utwór "Ona tańczy dla mnie") minęło.
W każdym razie - od dłuższego czasu już nie słyszałem nigdzie tej piosenki.
Może to i dobrze... Teraz czas na naszych chłopaków-Topaków :grin: .

zGadniJ kTo?

Wysłany: Nie Lip 14, 2013 7:55 pm   

http://dorotazawadzka.nat...kogo-ona-tanczy - Ciekawy artykuł :mrgreen:

dawidsab

Wysłany: Pią Wrz 06, 2013 6:05 am   

A czytaliście to :arrow: http://muzyka.onet.pl/pop...isco-polo/2vg8e

Jakoś tak mi się skojarzyło, kiedy przeczytałem kto jest sprawcą wypadku :grin: .

Cezar
Admin

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 11:13 am   

I radość Ci to sprawia?

dawidsab

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 11:41 am   

Cezar napisał/a:
I radość Ci to sprawia?

W zasadzie Twój post kwalifikuje się do zgłoszenia do Moderacji, gdyż wygląda mi to na próbę prowokacji.
Ale jeśli chcesz - z chęcią Ci odpowiem na powyższe pytanie.
Otóż... NIE :!: Nie cieszę się z tego, że miał wypadek - a tym bardziej, że potrącił przy tym Bogu ducha winnego człowieka (operatora kamery TVP Białystok).
W końcu - trzeba by serca nie mieć, żeby cieszyć się z czyjegoś wypadku/choroby.
Nie zmienia to faktu, że nie darzę sympatią lidera grupy "Weekend" - chociażby z tego powodu, że nie ma głosu tylko beczy jak koza, a mimo to nagrał taką głupią, kiblową pioseneczkę jak "Ona tańczy dla mnie" - i zdobyła ona większą popularność niż wszystkie przeboje "TOP-ONE" razem wzięte.
I w tym miejscu pasowało by przytoczyć takie słynne powiedzonko, że "głupi ma zawsze szczęście" - gdyż lider zespołu "Weekend" nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń, natomiast dziennikarz wylądował w szpitalu w stanie ciężkim.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 1:55 pm   

dawidsab napisał/a:
że nie ma głosu tylko beczy jak koza, a mimo to nagrał taką głupią, kiblową pioseneczkę jak "Ona tańczy dla mnie" - i zdobyła ona większą popularność niż wszystkie przeboje "TOP-ONE" razem wzięte.

W moim przekonaniu nie zdobyła największej popularności, media wiadomo jak podchodziły do Topków w zaległych czasach, dzisiaj jest to inaczej, to masz rację, że głupia piosenka idzie do mediów a z mediów do ludzi którzy lubią słuchać byle czego, "Sobocie i Niedzieli" dużo brakuje do kogoś takiego jak Top One... lubię inne zespoły jak Akcent, Voyager, przeczytajcie moje wcześniejsze wypowiedzi... Nie żyjemy w czasach gdzie słucha się ambitnych piosenek z przesłaniem z dobrym tekstem, kiedyś tworzone były od serca dla serca. Nie był kopiowany refren tylko trzeba było zaśpiewać na nowo. Wszystko robili artyści własnoręcznie, a dziś wszystko komputery... i niestety ludzie taki kicz kupują... a to przykre.
Co do wypadku współczuję temu poszkodowanemu, mam nadzieję że będą tego konsekwencje, no chyba że zmienili już prawo specjalnie dla pana Radka bo stworzył jakąś tam piosenkę, "ona nie tańczy dla mnie" czy jakoś tak :D

Pozdrówka.

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 3:11 pm   

To nie jest tak. Czytałem że było to nagranie do programu tv.
sony@topone.pl

Odpowiedz do tematu