www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Disco Hit Festiwal 2012 - "Przebój wszechczasów"
Autor Wiadomość
agula

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 6:26 pm   

Krzysiek* napisał/a:
nigdy w życiu nie zagłosuje na Top One w takiej ankiecie bo Top One to nie jest dla mnie Disco Polo :)

W ankiecie nie chodzi o zespół dp wszech czasów,tylko o utwór,a Misiak niewątpliwie jest disco-polowy.Każdy jednak głosuje wg swego uznania,nikt do niczego tutaj nie zmusza.

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

greg.com

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 6:48 pm   

Próbujcie z mobile, bo ponownie udało mi się ze smartfona dzisiaj (juz trzeci raz)
Dziwne, bo ze stacjonarki nie ma szans więcej niż raz na 24h :roll:

Krzysiek*

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 7:19 pm   

cieszę się że można mieć swoje zdanie bo jak sami wiecie różnie z tym bywa ale gdy by była ankieta na zespół Polski wszech czasów grający muzykę taneczną to na pewno bym zagłosował na Top One :wink:
apropo płyty na której jest cytowany misiak nie macie pojęcia jak mi się cieszyła buzka kiedy listonosz przyniósł vinyla :mrgreen:

Cage

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 8:00 pm   

W dalszym ciągu nie znam odpowiedzi na te pytania:

Kiedy jest zakończenie tego głosowanie :?:

Zespół który wygra głosowanie, to otrzymuje jakąś nagrodę ,czy tylko będzie taka satysfakcja, że to jego utwór wygrał, a może to tylko, taka zwykła ankieta, żeby brać w niej udział i głosować :?:

kamilooo

Wysłany: Nie Cze 10, 2012 9:37 pm   

Gdyby to było coś poważnego, to głosowałoby się sms-em. Taką sondę można przy odrobinie znajomości informatyki bez problemu sfałszować...

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:54 am   

Na stronie jest ujęte, że to sonda,ale wynik na pewno będzie ogłoszony na Disco Hit Festiwal.
Co do głosowania to i tak jest lepiej niż rok temu -kiedy to wystarczyło siedzieć i klikac bez ograniczeń. Myślę ,że głosować warto-a co z tego wyniknie-to się okaże podczas Festiwalu.
Występ zespołu Top One jest i tak planowany ,patrz grafik koncertów.
W tym roku Disco Hit Festiwal na żywo w Polo tv.
Jak długo będzie trwało głosowanie?Prawdopodobnie zostanie zakończone krótko przed Festiwalem.
sony@topone.pl

dawidsab

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 4:09 pm   

Fiu! Fiu :!:
"Sony" - awansowałeś na Moderatora :grin: .

Brawo :!: Też bym tak chciał.
Ale nikt mnie nie chce.

Już wielu Adminów różnych for proponowało mi stanowisko Admina lub przynajmniej Moderatora.
A jakoś nikt nie dotrzymał słowa.

Johnny Nitro

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 5:25 pm   

Greg.com: co do "Poland Disco no. 2" to ja mam inne zdanie niż Ty. Cieszę się, że Topki tak spopularyzowały "Granicę", "Bliską moim myślom", "Miłą moją", "Santę Marię". Gdy pierwszy raz odpaliłem album i posłuchałem "Białego Misia", byłem zaskoczony. Ze smętnego weselniaka Paweł, dwóch Darków, Maciek i Mariusz zrobili dance'owy hicior nie do wyrąbania, mówiąc kolokwialnie. Nie wiem, dlaczego ludzie tak wieszają psy na wyżej wymienionych kompozycjach i kojarzą je z Disco Polo. Ja mówię na nie "piosenki ogniskowe", bo śpiewało się je kiedyś przy ogniskach i powstały w czasach, kiedy Disco Polo nawet się nikomu jeszcze nie śniło. Może teksty nie są wybitnie skomplikowane, ale przynajmniej jakieś ręce i nogi mają, umówmy się. Nie jest to śpiewanie o d... Maryni, jak w przypadku "Tutti Frutti" czy "Randkowych wpadek" Niecika. Z tych, które wymieniłem najbardziej widzi mi się "Granica". Dwóch ostatnich wersji tej piosenki mogę słuchać godzinami. Myślę, że nie powstydziliby się ich twórcy Italo Disco. Oryginalna wersja "Santy Marii" niejednego ponuraka i antyzwolennika disco "zmusiła" do tańca. To syntezatorowe solo po drugim refrenie wprawia w trans. Z "Numeru 2" wywaliłbym "Taką małą" i "Złoty krążek" - to według mnie najsłabsze punkty tej płyty. Kiedyś nie znosiłem też "Wiatru". Zresztą "Krążka" wstydzi się sam Paweł - pisał o tym kiedyś na forum i nadmienił, że nigdy w życiu zespół nie zagra tego numeru na koncertach. Ciekawe, co ich skłoniło do scoverowania tej piosenki? Piszcie, co chcecie, ale ja uważam, że w ogóle nie pasuje do repertuaru Topków i była to jedna wielka pomyłka. Wolałbym, żeby zamiast "Krążka" i "Takiej małej" na "Poland Disco no. 2" znalazło się "Zaczekaj z tym do jutra" lub "Tyle zdarzeń" - jak kto woli. Paweł wspominał, że wraz z kolegami planował nagranie tego utworu na "Numer drugi", ale coś nie wypaliło. Grupa wróciła do tego utworu po 10 latach i powędrował na płytkę i kasetkę "Białe misie i...". Ciekawe, jak zabrzmiałby, gdyby jednak znalazł się na "Poland Disco". Jeśli byłby zrobiony w takim stylu jak "Santa Maria" czy "Granica", to byłbym jak najbardziej na tak. Do tego jeszcze mógłby dojść inny samograj pt. "Czas moich dni" lub "Powiedz tylko to", którym kilka lat później zaopiekowały się: Redox i Casablanca. OK - zgodzę się, że tekst solidnie trąci głupawą, ale tragedii nie ma.
Jeszcze parę słów a propos "Szalonej". Będziesz bardzo zdziwiony, ale kiedy 12 lat temu Hirek Wrona recenzował drugi album Brytnej Sprytnej, stwierdził, że przy tekstach śpiewanych przez nią piosenek twórczość takich zespołów jak Boys czy Bayer Full zasługuje na Pulitzera. Ja się z nim zgadzam :-) . Oglądałem w zeszłą sobotę powtórkę 1 odcinka ostatniej serii X Factora. Znalazła się tam pewna parka: facet w kręconych włosach i fałszująca kobieta. Razem na melodię jakiejś znanej piosenki ułożyli swój "hit" i zatytułowali go "Twoja stara". Nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy płakać. Słowo daję, takiej żenady dawno nie słyszałem. Nawet powiedziałem głośno do telewizora: "Ludzie! Skąd wy żeście wypełzli?" To przecież było tak denne, że słów nie mogłem znaleźć, żeby to opisać. Wierz mi Greg, od czegoś takiego już 10 tysięcy razy wolałbym "Szaloną".
leczę się z jego ran.

greg.com

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 9:21 pm   

Johnny szanuje Twoje zdanie. Jeżeli chodzi o mnie to cenie Top One za autorskie piosenki i uwierz mi, naprawdę cenie. Jest to mój jedyny zespół z którym jestem od samego początku i nigdy go nie opuściłem, jednak do „No Disco2” przekonać nie mogę się do dzisiaj.
Inni dla przykładu nie doceniają krążka „Cios za Cios”, a ja tego o którym tak dyskutujemy.
Jedno jest pewne ..Top One gra już tyle lat ..do dnia dzisiejszego i na pewno pomógł mu w tym m.inn. „Biały Miś” bez względu na to czy go lubię, czy nie. I tak to już zostawmy :wink:
Pozdro

gargus9

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:52 pm   

a dla mnie album =no.2 bez -takiej malej i zlotego krazka to niebyloby to.zwlaszcza zloty krazek;mam sentyment do niego .zawsze go uwielbialem w wykonaniu topkow.na moim slubie to byla pozycja numer1 obowiazkowa.i do tej pory czesto go slucham.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:37 pm   

Kochani ...

Dziękuję Wam za głosy i walkę w naszym imieniu. Ja z zasady nie klinknąłem w Misia, ale oddałem głos na Szaloną, bo na prawdę szanuję Marcina i to czego dokonał. Co nie znaczy, że zachęcam nasz elektorat, do zmiany frontu :) :) Dalej głosujcie na Wasz T.O. Z tym głosowaniem wielokrotnym to jest tak, że o ile ktoś ma stałego dostawcę internetu, ich komp rejestruje stałe IP, które posiadacie. O ile więc owe IP zostanie zarejestrowane w ich bazie, jako to z którego głos został oddany, drugi raz się nie da. Inaczej ma się sprawa u tych, którzy mają internet np w TPSA/Orange z tak zwanym dynamicznym IP, czyli przydzielanym każdorazowo innym, a więc zmiennym. Wystarczy wyłączyć modem na kilka sekund, włączyć i już macie nowe IP :) :) Co do tych kawałków z poza strefy "białych miśków", to macie rację, że były utwory o wiele lepsze z lepszymi tekstami i czasem, a może często szag mnie trafia na koncertach, że nikt dziś już nie słucha treści. Najlepiej przechodzą teksty o dupach, ostrych imprezkach i .....delikatnie mówiąc relacji damsko męskich. Miłości już nie ma, liczy się ostar jazda, wypasione fury i kasa. To przykre ....

Pozdro
Paweł

greg.com

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 12:12 am   

Paweł (TOP-ONE) napisał/a:
Kochani ...

Dziękuję Wam za głosy i walkę w naszym imieniu. Ja z zasady nie klinknąłem w Misia, ale oddałem głos na Szaloną..

Przez Pawła przegramy :neutral: :wink:

zGadniJ kTo?

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 12:50 am   

Panie Pawle naprawdę mądre słowa, ja jestem też jeszcze młody, ale też nie lubię takich piosenek o jakich pan napisał tylko takie jakie wy tworzycie i tak dalej, o miłości o życiu... to naprawdę wpada w ucho, ale dzisiaj większość ludzi niestety tego nie rozumię, bynajmniej tak mi się zdaje...

Pozdrawiam.

agula

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:30 am   

Paweł (TOP-ONE) napisał/a:
Najlepiej przechodzą teksty o dupach, ostrych imprezkach i .....delikatnie mówiąc relacji damsko męskich. Miłości już nie ma, liczy się ostar jazda, wypasione fury i kasa. To przykre ....

Święte słowa Pawle.Przerażające jest to,że bardzo wielu "artystów" właśnie w ten sposób pokazuje młodym ludziom co niby jest bardzo ważne.Zaliczenie panienki,pieniądze i samochody.Jakiś młody zespół,który dla wybicia się,pisze taki tekst może jeszcze bym zrozumiała,ale zespół z wieloletnim stażem,który chce pokazać,że to takie wartości są teraz ważne,to już,jak dla mnie próba utrzymania się jakoś na rynku.Ludziom o dziwo się to podoba więc jest szansa,że jeszcze na tej scenie pograją.

Szkoda,że ta muzyka i teksty jakie kiedyś były zanikają.Została tylko garstka wykonawców,którzy utrzymują wciąż swój styl i nie poddają się pustej modzie na szpan.Brak tej muzyki sprzed wielu lat,ale na to już chyba nic nie poradzimy.

Pozdrawiam

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Rafał86

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:14 pm   

Nie pozostaje mi nic jak potwierdzić wyżej wymienione opinie. Zespoły głównie podejmują tematykę "wiecznej imprezy", wszystko kręci się tylko wokół jednego. Mało kto śpiewa o emocjach itp. Nie ma wcale prostych, naturalnych teledysków. Całe szczęście,że jest TOP-ONE... sięgam np. do piosenki "DJ. zagraj dla nas" i czuję w tym głębie przesłanie. W głębi duszy też mogę być tym dj-em z utworu :smile: . Dziś pewnie jakby jakiś zespół zrobił cover tej piosenki nagrał np. teledysk no to wiadomo jak by wyglądał...

[ Dodano: Sob Cze 16, 2012 2:18 pm ]
Robert Gołaszewski konferansjerem na Disco-Hit Festiwal : http://disco-festival.pl/...konferansjerzy. Super!

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Pią Cze 22, 2012 7:46 pm   

Ciekawostka-warta przeczytania.
http://disco-festival.pl/...-kobylnica-2012
sony@topone.pl

dawidsab

Wysłany: Pią Cze 22, 2012 9:13 pm   

Sony napisał/a:
Ciekawostka-warta przeczytania.
http://disco-festival.pl/...-kobylnica-2012

Zaintrygowało mnie to zdanie:
Cytat:
[...]

Dodatkowo Top One przygotował ogromną niespodziankę dla fanów - jaką? Przekonacie się już 6 lipca w Kobylnicy.

[...]

Może nasz kochany Robercik będzie rozsyłał chętnym ten zestawik CD/DVD, tak jak to było w przypadku "PROMO-CD" :?:

Johnny Nitro

Wysłany: Pią Cze 22, 2012 9:36 pm   

Greg, ja Twoje zdanie również szanuję. Za "Granicę" będę im wdzięczny do końca życia i jeden dzień dłużej. Szczególnie dwie ostatnie wersje tego szlagieru łażą za mną i bynajmniej nie jest to "koszmar blues" ;-) . Żebyś mógł widzieć, co wyrabiałem, jak w Gryfinie zagrali ten utworek na bis na prośbę moją i koncertowego kolegi. Jak poleciała przygrywka po 2 refrenie, to zacząłem naśladować Roberta. Udawałem, że też trzymam keytar i gram. A Paweł jak to zobaczył... jego mina była bezcenna :-) .
Ale mi ochoty narobiliście na tę Kobylnicę. Ale nie wiem czy uda mi się pojechać. Na razie szanse są małe, ale będę się starał.
leczę się z jego ran.

Rafał86

Wysłany: Pią Cze 22, 2012 11:15 pm   

Aj,ależ mnie korci co to za niespodzianka. Może nowa piosenka? :grin: Zobaczymy.

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:53 pm   

Na Disco Hit Festiwal -zespół szykuje wspaniałą niespodziankę. Warto być lub oglądać!!!!!! :smile:
sony@topone.pl

Odpowiedz do tematu