www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"BOYS - Lody" - recenzja płyty.
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 9:48 am   "BOYS - Lody" - recenzja płyty.

Witam!

27 września zamówiłem sobie płytę "Boys - Lody".
Dzisiaj (30 września) mi przysłali.
Wiadomo, że każdy ma inne gusta, więc niektórzy mogą się ze mną nie zgadzać, ale pozwolę sobie tutaj wyrazić swoją opinię odnośnie tejże płyty.
Otóż... Płyta zawiera 19 utworów, przy czym 7 to są tzw. "odgrzewane kotlety" ("Szalona", "Wołanie", "Ładna", "Gdy oczy", "Kochać to kochać", "Ty tylko ty", "Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś").
Niektóre tytuły zostały zmienione dla niepoznaki np.: "Ładna" (dawniej: "Jesteś ładna"), "Gdy oczy" (dawniej: "Chwile dwie"), "Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś" (dawniej: "Dlaczego").

Co prawda podoba mi się utwór "Gdy oczy" i nowość "Miłość w kolorach tęczy", ale za to kompletnie nie do przyjęcia jest dla mnie przebój "Nasze miasto" (można posłuchać na www.boys.art.pl), bo taki rap, jazz, hip-hop, czy heavy metal to absolutnie nie moje klimaty.

Marcin Miller napisał na swoim forum coś takiego, że:
Utwory typu "Szalona", czy "Wołanie" pełnią rolę tzw. "zapchajdziury" - i, że niedługo fani będą chcieli płyty typu Blu-ray po brzegi wypełnionej nowościami, a to jest ponoć niewykonalne.
I tu bym polemizował, bo jakby "Boys" się przyłożył do roboty, to by skomponował 19 super świeżych utworów na nową CD, ale "Boys", to już nie jest ten sam "Boys" co za czasów piosenki "Szalona" (lata 97' - 98').
Teraz "Boys" to totalna komercha.
Nie ważne jest dla nich, czy tworzą coś nowego, czy odświeżają starocie.
Dla nich ważna jest kasa - niestety :roll: .
A pieniądze, to nie wszystko.
Satysfakcja fanów też się liczy.

Takie jest moje zdanie na ten temat - i mam nadzieję, że "TOP-ONE" nigdy nie upadnie do poziomu "Boys-a" :roll: .

[ Dodano: Czw Paź 20, 2011 2:42 pm ]
Poniżej są niektóre utwory z najnowszej płyty do przesłuchania:

- "Nasz pierwszy taniec"
- "Sny z Tobą"
- "Odczep się ode mnie"
- "Miłość w kolorach tęczy"
- "Ty, tylko Ty"
- "Jesteś Szalona"
- "Kochać to kochać"

Oczywiście, żeby nie było... Ja tych utworów nie wrzucałem :!:
Ja tylko znalazłem do posłuchania.

[ Dodano: Nie Paź 30, 2011 10:13 am ]
Tutaj jest najnowsza wersja utworu "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" z płyty "Lody".

Figus112

Wysłany: Nie Maj 24, 2015 2:43 pm   

Pozwolę odgrzać ten temat.
Przesłuchałem tą płytę i według mnie jest bardzo fajna, świetnie się słucha i jest melodyjna ale jest ale...... utwór "To nie ważne jak i gdzie" klapa totalna bardzo mi się nie podoba oraz odświeżenie "Szalona" bardzo nudne i słychac że jest użyty stary wokal w słabej jakości....... gdyby nie to płyta byłaby kapitalna w 100% a tak niestety trochę traci na ocenie ale tak czy siak 17 utworów na 19 mi sie podoba i wpada w ucho więc śmiało 4 plus lub 5 z minusem mogę wystawić.

Odpowiedz do tematu