www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bad Boys Blue - A Train To Nowhere 2011 (Alex Twister Extend
Autor Wiadomość
Mike
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 3:32 am   Bad Boys Blue - A Train To Nowhere 2011 (Alex Twister Extend

Hej,
właśnie udostępniłem fragment utworu "A Train To Nowhere 2011" (Alex Twister Extended Mix). Jest to zapowiedź naszego specjalnego albumu zatytułowanego "Re-Twisted Sweet Summer Love", za którego produkcję odpowiada Alex Twister. Materiał ten zostanie wydany w przyszłości, ale już teraz ekskluzywnie możecie posłuchać w/w numeru na naszej stronie - www.badboysblue.eu
Zapraszam!!!
Lead vocals: John McInerney.
Female vocals: Sylvia McInerney & Edith Miracle.
Arranged, produced, mixed and mastered by Alex Twister.

P.S. Najbliższe koncerty:
13.08.2011 - Sieraków k/Poznania (Poland)
28.08.2011 - Chełmno - Rynek (Poland)
04.09.2011 - Lubin k/Wrocławia (Poland)
09.09.2011 - Schönebeck/Elbe (Germany)
10.09.2011 - Freital (Germany)
07.10.2011 - Sellin (Germany)
08.10.2011 - Grimmen (Germany)
21.01.2012 - Senec (Slovakia)
21.04.2012 - 15 Jahre Agenturjubiläum der H & T Promotion Agentur im Parkhotel Dresden (Germany)

agula

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 10:50 am   

O proszę,w moim kochanym Sierakowie zawitają :smile: Szkoda,że nie w późniejszym terminie bo może się tam wybiorę na kilka dni.

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Johnny Nitro

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:32 am   

Wyszło im to ciekawie. Szczególnie ten początek w "Pociągu do nikąd". Ten sam styl, co u Topków w "Puerto Rico 2010", kawałek nie utracił nic z dawnego klimatu :-) . Saksofoniki w tle "Lovers in the sand" - rewelka. Chłopcy pokazali, że współczesna muzyka dance i trance wcale nie musi być odhumanizowana. Jedynie ten początek w "Hungry for love" jakoś mi nie podchodzi, ale poza tym małym minusikiem jestem zadowolony. Dzięki za link, Mike :-) .
Agula: właśnie chciałem napisać, że co jakiś czas odwiedzasz to miasto, więc może będziesz miała okazję ich zobaczyć. Ale okazało się, że jednak nie. A jak w chwili obecnej ma się sprawa z Lwówkiem?
leczę się z jego ran.

agula

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 3:30 pm   

Na chwile obecną wygląda to tak,ze babcia ma chęć zafundować domek w Sierakowie na tydzień,więc jeśli nie zmieni zdania będę kręcić aby to było w terminie występu Topków.Jeżeli jednak to nie wypali to mam do wyboru trzy terminy,ale ten najbardziej mnie korci ze względu na wspólne spotkanie,choć jest najdalej :smile:

Johnny Nitro

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 8:18 pm   

Zapomniałem dodać, że smaczek mi się zrobił dzięki Tobie, Mike. Jak tak posłuchałem sobie tych fragmentów, to doszedłem do wniosku, że podobają mi się o wiele bardziej niż wersje ubiegłoroczne. Początek "Train to nowhere" mnie rozbroił - pozytywnie oczywiście. Dźwięki i gwizdek lokomotywy z przełomu XIX i XX wieku, a chwilę potem nowoczesne brzmienia. Italo i Euro Disco mają w sobie to coś. Czekam na ten album... i na dalsze informacje o nim też :-) .
leczę się z jego ran.

Mike
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 20, 2011 1:45 pm   

Johnny Nitro napisał/a:
Wyszło im to ciekawie. Szczególnie ten początek w "Pociągu do nikąd". Ten sam styl, co u Topków w "Puerto Rico 2010", kawałek nie utracił nic z dawnego klimatu :-) . Saksofoniki w tle "Lovers in the sand" - rewelka. Chłopcy pokazali, że współczesna muzyka dance i trance wcale nie musi być odhumanizowana. Jedynie ten początek w "Hungry for love" jakoś mi nie podchodzi, ale poza tym małym minusikiem jestem zadowolony. Dzięki za link, Mike :-) .
Agula: właśnie chciałem napisać, że co jakiś czas odwiedzasz to miasto, więc może będziesz miała okazję ich zobaczyć. Ale okazało się, że jednak nie. A jak w chwili obecnej ma się sprawa z Lwówkiem?

Witaj Johnny,
cieszę się, iż fragmenty nowych remixów przypadły Ci do gustu. Przy okazji wyjaśniam, iż wszystkie fragmenty pochodzą z wydłużonych wersji, radiówki mają oczywiście jeszcze mocniejsze wejścia :-)
Pozdrawiam,
Mike

[ Dodano: Sob Sie 20, 2011 2:51 pm ]
Johnny Nitro napisał/a:
Zapomniałem dodać, że smaczek mi się zrobił dzięki Tobie, Mike. Jak tak posłuchałem sobie tych fragmentów, to doszedłem do wniosku, że podobają mi się o wiele bardziej niż wersje ubiegłoroczne. Początek "Train to nowhere" mnie rozbroił - pozytywnie oczywiście. Dźwięki i gwizdek lokomotywy z przełomu XIX i XX wieku, a chwilę potem nowoczesne brzmienia. Italo i Euro Disco mają w sobie to coś. Czekam na ten album... i na dalsze informacje o nim też :-) .

Johnny, album "Re-Twisted" jest już dawno ukończony :-) Niestety Coconut zamierza go wydać dopiero w 2012 r. własnie ze względu na ubiegłoroczne remixy. Wg nich jest za wcześnie na wydanie kolejnych remixów. Szkoda, że nie pamiętają, że w czerwcu 2009 r. sami wydali albumik "Rarities Remixed" i z kolei to przez niego premierę "25" trzeba było przełożyć na 2010 r.
Poza tym mamy również ukończony album akustyczny, nagrany w studiu Manximum Records w Łodzi, producentem i aranżerem jest Paweł Marciniak z Varius Manx. Tylko żywe instrumenty, zero sampli, wszystko nagrane na taśmie analogowej, wszystkie wokale zaśpiewane ponownie na nowo, często w innym tempie i tonacjach. Kawałki takie jak "Train At Midnight", "Love Me Or Leave Me", "Sweet Love", "Rhythm Of Rain" i oczywiście hity takie jak niesmiertelne "You're A Woman", "A World Without You (Michelle)" czy "Come Back And Stay". Przykładowo "I Totally Miss You" stało się ballada w stylu R.E.M. :-)

[ Dodano: Sob Sie 20, 2011 2:52 pm ]
Na koniec najświeższe terminy koncertów:
03.09.2011 - Rostov-on-Don (Russia) - "White bear" beer fest - www.beliymedved.ru
09.09.2011 - Schönebeck/Elbe (Germany)
24.09.2011 - Donetsk (Ukraine) - 80's Festival - www.donbass-arena.com/en/
17.10.2011 - Baku (Azerbaijan) - Charity open air
29.10.2011 - Rybinsk (Russia) - Heliopark Koprino Hotel - www.heliopark.ru/hotel/?id=28
26.11.2011 - Moscow (Russia) - Autoradio - Disco80s festival [Festival website: www.disco80.ru | Venue website: www.olimpik.ru/content/events/event.php?id=36 | Tickets available at: www.concert.ru/Details.aspx?ActionID=23865]
26.02.2012 - Düsseldorf (Germany)
21.04.2012 - 15 Jahre Agenturjubiläum der H & T Promotion Agentur im Parkhotel Dresden (Germany)

Johnny Nitro

Wysłany: Sob Sie 20, 2011 3:52 pm   

Ooo! To sobie poczekamy ;-) . A czy będzie wydany również w Polsce?
leczę się z jego ran.

Mike
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 21, 2011 11:50 am   

Johnny Nitro napisał/a:
Ooo! To sobie poczekamy ;-) . A czy będzie wydany również w Polsce?

Myślę, że tak ;-)
Wszystkie ostatnie albumy BBB były przecież wydawane w Polsce, w latach 1998-2000 przez BMG Poland, następnie "Around The World" (2003) przez Magic Records, "Heart & Soul" (2008) przez Warner Music Poland i ostatni jak dotąd "25" (2011) przez 4everMusic/Warner Music Poland.

[ Dodano: Sro Sie 24, 2011 2:44 pm ]
03.09.2011 - Rostov-on-Don (Russia) - "White bear" beer fest - www.beliymedved.ru
09.09.2011 - Glinde/Elbe (Germany)
24.09.2011 - Donetsk (Ukraine) - 80's Festival - www.donbass-arena.com/en/
29.10.2011 - Rybinsk (Russia) - Heliopark Koprino Hotel - www.heliopark.ru/hotel/?id=28
26.11.2011 - Moscow (Russia) - Autoradio - Disco80s festival [Festival website: www.disco80.ru | Venue website: www.olimpik.ru/content/events/event.php?id=36 | Tickets available at: www.concert.ru/Details.aspx?ActionID=23865]

Johnny Nitro

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 3:12 pm   

Masz rację :-) . W takim razie czekam. A tak na marginesie, to myślę, że najlepiej będzie kupić ją w Fanie, Merlinie lub na Allegro. Jeśli chodzi o "25", to Empik się nie popisał. Niby mają tę pozycję w katalogu, ale od ręki dostać jej nie można. Trzeba czekać kilka dni, aż dowiozą. Śmieszne :lol: .
leczę się z jego ran.

Mike
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 3:07 pm   

Johnny Nitro napisał/a:
Masz rację :-) . W takim razie czekam. A tak na marginesie, to myślę, że najlepiej będzie kupić ją w Fanie, Merlinie lub na Allegro. Jeśli chodzi o "25", to Empik się nie popisał. Niby mają tę pozycję w katalogu, ale od ręki dostać jej nie można. Trzeba czekać kilka dni, aż dowiozą. Śmieszne :lol: .

Jednym słowem Warner Music Poland, który w przypadku "25" jest odpowiedzialny za dystrybucje, nie wykazał się... :evil:

Johnny Nitro

Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 4:26 pm   

Skoro tak piszesz, to musi być prawda. Poza tym sądzę, że Empik niezbyt przychylnie "patrzy" na płyty takich zespołów jak BBB.
leczę się z jego ran.

Mike
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:16 pm   

Johnny Nitro napisał/a:
Skoro tak piszesz, to musi być prawda. Poza tym sądzę, że Empik niezbyt przychylnie "patrzy" na płyty takich zespołów jak BBB.

Powiem Ci, że nie ma reguły... przykładowo "Heart & Soul" (wydanie i dystrybucja w Polsce: Warner Music Poland) był do kupienia wszędzie... a poza tym w latach 1998-2000 sam kupiłem wiele płyt i kaset BBB ( :mrgreen: ) we wrocławskim Empiku :grin:
Przy okazji aktualna lista koncertów:
24.09.2011 - Donetsk (Ukraine) - 80's Festival - www.donbass-arena.com/en/ | Venue - http://donbass-arena.com/en/ | Tickets pre-order and delivery in Donetsk - http://www.karinateatr.co...hp?order_id=121

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:02 pm   

Witam Was !

Skoro już tak się rozpisujecie o BBB na naszym forum ( oczywiście nie mam nic przeciwko ), to muszę poruszyć pewną nieprzyjemną kwestię, która zdarzyła się po zakończeniu Festiwalu w Ostródzie w chyba 2008 r. Graliśmy tam tuż przed BBB. Namioty - garderoby mieliśmy tuż obok siebie. Z powodu jednego, można by powiedzieć głupiego faktu zrobiło mi się przykro. Otóż kiedy koncert już się dawno skończył i ludzie prawie się rozeszli, kiedy wychodziłem z garderoby do samochodu, natknąłem się na Johna. W jednym ręku trzymał kubek z piwem, w drugim plecak. Wyciągnałem do niego dłoń chcąc się kulturalnie pożegnać, mówiąc "Thanks Jonhn for wonderfull show and I hope to see You again in soon". Na to on rozłożyl ręce, dając do zrozumienia, że ma zajęte ręce i powiedział krótkie "Sorry". Zrobiło mi się na prawdę bardzo głupio i wtedy jakby czar prysł do człowieka, który był moim idolem i którego muzyka była kiedyś inspiracją dla nas ( nawet kiedyś mówili na nas polskie BBB ). Tak mam do dziś i nawet kiedy graliśmy niedawno przed nimi, jako support w Chełmie, nie miałem ochoty nawet się przywitać, a byliśmy blisko.

PS. Nie gniewaj się Mike, że tak pojechałem, ale musiałem to z siebie wyrzucić.

Pozdrawiam
Paweł

Kuba G.
Admin

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 9:56 am   

Paweł zawsze można to wyjaśnić różnicami międzykulturowymi :)
Niepodanie ręki w kulturze anglosaskiej wcale nie musi oznaczać ignoracji

Dalil

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 11:40 am   

Kuba G. napisał/a:

eh....naciagane to troche...mi tu raczej bardziej pachnie zlym wychowaniem :-)

Johnny Nitro

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 12:20 pm   

Tak na marginesie, gdzie się podział Mike? Czyżby zrezygnował z bycia adminem?
leczę się z jego ran.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 4:04 pm   

Kuba G. napisał/a:

Kuba,

Nie sądzę, żeby nasze różnice kulturowe były aż tak inne, że poda się dłoń, albo nie. Wszak nie pochodzi on przecież z Japonii, czy z Chin, gdzie ludzie w ramach okazania sobie szacunku wymieniają się jedynie ukłonami. Zdaję sobie sprawę, że moja ranga nigdy nie dorównywała, ani nigdy nie dorówna jego randze, jako wykonawcy, ale staliśmy na tych samych deskach. Ja bynajmniej i jak sądzę rzesza innych, występując "ramię w ramię", szanuje się nawzajem, choćby repertuar każdego z nich pochodził z innej bajki. No dobra, wówczas miał zajęte ręce, mogę to zrozumieć, ale wypowiedział jedynie jedno słowo ... "SORRY", rozkładając ramiona, tak jakby nie mógł przez moment postawić choćby ten plecak na trawie i podać serdeczną dłoń.
Co do Mike'a, to znając jego ogromne zamiłowanie do BBB, pewnie się na mnie obraził za te słowa, a co za tym idzie pewnie odpuścił sobie adminowanie i wogóle udzielanie się tutaj. No szkoda....gdybym kłamał Mike, mógłbyś mieć do mnie żal, ale tak......

Pozdrawiam
Paweł

Cezar
Admin

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 4:30 pm   

Mike poprosił o usunięcie swojego konta. Zrobiłem to choć bardzo niechętnie...

agula

Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 9:14 pm   

Paweł (TOP-ONE) napisał/a:
Co do Mike'a, to znając jego ogromne zamiłowanie do BBB, pewnie się na mnie obraził za te słowa, a co za tym idzie pewnie odpuścił sobie adminowanie i wogóle udzielanie się tutaj.

Nie bardzo rozumię o co się tutaj obrażać...no chyba że za prawdę,ale to raczej kiepski powód.
Nie mam nic do Mike`a,jednakże faktem jest iż od dawna już nie udzielał się na forum poza tematem BBB i tylko przez to było widać,że jest adminem,a nie na tym to chyba polega.

Johnny Nitro

Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 3:47 pm   

Nie sądzę, że zrobił to z powodu Twojego posta, Pawle. Rzeczywiście to, co napisała Agniecha, jest prawdą. Ostatnimi czasy bywał tu raczej rzadko i nie pisał nic poza postami dotyczącymi Złych Smutnych Chłopców w tym dziale. Myślę, że nie ma sensu się kajać. W końcu z Twojej klawiatury nie poleciały w stronę Johna żadne inwektywy. Szczerze mówiąc, gdybym był na Twoim miejscu, nie wiem, jak odebrałbym zachowanie Johna. Pewnie też poczułbym się nieswojo.

Pozdrawiam!
leczę się z jego ran.

Odpowiedz do tematu