www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Płyta 2010.
Autor Wiadomość
Sony
Jarek.J.

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 10:24 am   

Jednak dawniej zespół miał wiecej motywacji. Hity szły jak z rękawa. I Paweł zamilkł. Miała byc inna szata strony- niespodzianki-płyta. A tu nic.
sony@topone.pl

dawidsab

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 10:36 am   

Może Czarek pracuje nad nowym projektem witryny :?:

[ Dodano: Czw Gru 30, 2010 3:35 pm ]
Coś czuję, że płyta 2010 stanie się płytą 2011 (o ile nie 2012) :grin: .
Może do roku 2012 (KONIEC ŚWIATA) się wyrobią.

El-Maniaque

Wysłany: Wto Lip 22, 2014 7:18 pm   

Tak sobie przeglądam archiwalne tematy i postanowiłem odświeżyc temat o płycie bo od czasu ostatnich postów prawie 4 lata mijają, a płyty nowej, jak nie ma, tak nie ma :(
Oj uczy nas ukochany zespół cierpliwości........

agula

Wysłany: Wto Lip 22, 2014 8:03 pm   

El-Maniaque napisał/a:
a płyty nowej, jak nie ma, tak nie ma

...i raczej nie będzie :-(

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

El-Maniaque

Wysłany: Wto Lip 22, 2014 8:27 pm   

agula napisał/a:

Dlaczego tak sądzisz?

dawidsab

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 9:31 am   

agula napisał/a:
El-Maniaque napisał/a:
a płyty nowej, jak nie ma, tak nie ma

agula: Ty coś wiesz :?: :!:
Gadaj :!: Skoro sądzisz, że płyty raczej nie będzie - musisz coś wiedzieć, o czym my nie wiemy.
Jeśli tak jest - podziel się z nami tą wiedzą.
Ewentualnie - powiedz, na jakiej podstawie twierdzisz, że płyta się nie ukaże.

agula

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 4:04 pm   

Absolutnie nic nie wiem :-( Stwierdziłam tylko to co uważam.
Z moich obserwacji wynika,że zespół postawił na koncerty i tyle.Od dawna juz tak uważam.Prawdopodobnie bardziej się to opłaca niż wydanie płyty.
Sporo czasu już minęło,kiedy to miał być casting do teledysku,a jeszcze więcej od wspominania o nowej płycie i tak na prawdę nic z tego nie ma. Pisałam już kiedyś,że gdyby się uparli to materiał na płytę już mają,bo kilka utworów nowych powstało przez te pare lat,ale jak widać nie o to już chodzi.
Niestety z tego co widzę,z roku na rok,maleje też liczba koncertów i raczej dalej tak będzie bo nigdzie nie słychać o zespole.Jeśli grają coś w tv to są to tylko występy z festiwali i to przeważnie stare utwory.Zero promocji,zero rozgłosu,zero czegokolwiek.Raz na jakiś czas nowy utwór,o którym nikt poza zagorzałymi fanami by nie wiedział gdyby nie wspomniane festiwale i koncerty zespołu.To chyba jednak zdecydowanie za mało na zwiększenie zainteresowania zespołem.
Ja osobiście uwielbiam chodzić na koncerty Topków,szanuje chłopaków i to bardzo,ale te koncerty od kilku lat nie różnią się od siebie.Praktycznie non stop te same piosenki.Tyle lat od ostatniej płyty a na koncertach możemy usłyszeć tylko 5 nowych utworów,pozostałe to wciąż się powtarzające.Marzeniem moim jest pójść na koncert gdzie usłyszę utwory tj. Central park,Serial zła,Wstań i walcz,Dzieci europy itp. itd. a nie za każdym razem to samo.Za taki koncert z wielką przyjemnością zapłaciłabym za bilet tak jak to było na początku kariery zespołu.Niestety wiem,że to moje niedoczekanie.
I dlatego właśnie uważam,że płyty raczej nie będzie.Ja już nawet nie czekam.Jeśli się mylę to przynajmniej przeżyję cudowne zaskoczenie :-)

Pozdrawiam
Agula :-)

http://www.youtube.com/user/novellablue
http://nk.pl/#profile/16200313/gallery/album/5

Johnny Nitro

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 9:46 pm   

Otóż to, Dawid. Aga jest po prostu realistką. Ja myślę tak samo jak ona. Zresztą sięgnijmy pamięcią do wiosny 2011 roku. Jeden z forumowiczów, niestety nie pamiętam już nicka i nie chce mi się wyszukiwać tego posta, pisał, że właściwie nie ma sensu wydawać płyty, bo kto ją kupi? "Ja i jeszcze kilku ludzi z tego forum, a reszta pociągnie z neta" - jego słowa. Sądzę, że zespół też się tego obawia. W tym samym poście Dalil nadmienił, że w dzisiejszych czasach na wydaniu płyty nic się nie zarobi. Wręcz przeciwnie - można nawet stracić. Tylko wtedy, te 3 lata temu, jakaś nadzieja jeszcze była. A teraz... Sam bym chciał, żeby zespół wydał ten od dawna zapowiadany album, ale niestety life is brutal and full of zasadzkas. I kopas w dupas też ;-) .
leczę się z jego ran.

El-Maniaque

Wysłany: Sro Lip 23, 2014 10:44 pm   

Martwi to, że żaden z członków zespołu dawno tu się na forum nie wypowiedział.

gargus9

Wysłany: Czw Lip 24, 2014 10:46 pm   

w niedziele na POLO TV od godziny 20.05 bedzie kolejna czesc transmisji koncertu ze szczecinka.i w tym odcinku zapreze
ntuja koncert jubileuszowy TOP ONE,ze szczecinka.mozektos nagra chlopakow mam nadzieje.

greg.com

Wysłany: Pon Lis 03, 2014 9:38 pm   

Wiecie coś na temat nowej płyty ??? Panowie coś działają ???

dawidsab

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 7:08 am   

greg.com: Ja już straciłem nadzieję :roll: .
Sądzę, iż zespół działa, ale głównie na koncertach, a fanów takich jak ja, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą uczestniczyć w koncertach - i ich jedyną radością obcowania z nowymi utworami zespołu jest nośnik zwany płytą CD mają... W głębokim poważaniu (delikatnie rzecz ujmując).
Dlatego też ja już przestałem czekać, bo każdy dzień zwłoki zaczyna mnie wpieniać.
Będzie płyta - będę szczęśliwy.
Nie będzie - trudno.
Aktualnie czerpię radości jak mogę sobie zamówić płytkę "Blue Box" czy "Classic".
Bo powiedzmy sobie szczerze.
"Blue Box" płytę "Przyjdę nocą" wydał w zeszłym roku jakoś latem.
Wyszła im całkiem zgrabnie.
A już w przygotowaniu jest następna pt. "Słodkie wino", która ma być latem przyszłego roku.
2 lata odstępu idzie przeżyć :roll: .
To samo z "Classic".
Płytkę "Wszystko się zmienia" wydali w 2010 r.
Kolejna miała być w tym roku, ale z przyczyn niezależnych od zespołu została przesunięta na przyszły rok (termin bliżej nieokreślony).
Prawie 5 lat... No też jakoś przeboleję.
Ale prawie 10 lat od ostatniej płyty (tak, jak to jest w przypadku "Top One") :?: :!:
To już lekka przesada.
W tym przypadku było by to wybaczalne, gdyby po tak długim czasie zespół nagrał dwupłytowy album wypełniony po brzegi nowymi utworami (20 utworów na jednej i 20 na drugiej płycie), tak doskonałymi jakościowo jak "Tylko tyle dziś chcę".

greg.com

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 7:50 pm   

No właśnie. Ostatnio zrobiłem sobie w necie mały renament polskiej muzyki disco.
O pracy naszego kolegi Emila nie będę się wypowiadał, bo o niej już tutaj sporo mówiliśmy w samych superlatywach.
To co natomiast wyprawia ostatnio nasza najmłodsza scena muzyczna pozwala na bardziej pozytywne spoglądanie w przyszłość.
Moje dwa typy: Masters, Piękni i Młodzi.

Teksty - przede wszystkim nie banalne, napisane z sensem i nie o d..pie Marynie w majtkach w kropki.

Kompozycje - fajne, przemyślane, z naszą słowiańską nutą z której powinniśmy być dumni.

Aranżacje, ostre brzmienia, mocne głębokie basidła, dużo urozmaiceń. Przy tym wszystkim nie mdli od słuchania tego rodzaju muzyki.
Ogólnie tam wszystko pracuje jak w zegarku i co najważniejsze - w polskim zegarku!
Czyli da się!

Teraz trochę o Top One.
O tym że zespół ma problemy z wydaniem płyty, wszyscy wiemy.
O tym że składa się na to wiele czynnikow też wiemy.

- praca nad nagraniami (kasa)?
muzykę bardzo dobrej jakości ludzie robią w domach. Do tego trzeba mieć TALENT a zespół GO MA.

- czas?
Bardzo dużo pracy spędza się przy komputerze, zabrakło Emila? ..dlaczego zespół nie zgada się z jednym z naszych kolegów z forum, myślę że byłby pomocny.

- dobre teksty?
z tego co wiem, tutaj również pomocna jest osoba która dobrze życzy grupie.

- wydanie / sprzedaż płyty?
sprzedaż plików w internecie ..w prost na pulpit dociera do każdego kupującego spakowana płyta z okładką (..patrz Beat Magic)

-promocja
sama nazwa "Top One" jest już promocją

Może trochę wszystko upraszczam, ale wydaje mi się że zespół stoi w miejscu.
Dzisiaj trzeba iść do przodu żeby doganiać innych a nie robić z siebie weteranów.
Ludzie! Nie da się w kółko nagrywać Białego Misia - on już nic nie pomoże, a może zaszkodzić.
Jestem optymistą, ale jeżeli chodzi o wydanie tej płyty - tracę nadzieję.
Ale trudno.

dawidsab

Wysłany: Sro Lis 05, 2014 6:06 am   

greg.com napisał/a:

[...]

- wydanie / sprzedaż płyty?
sprzedaż plików w internecie ..w prost na pulpit dociera do każdego kupującego spakowana płyta z okładką (..patrz Beat Magic)

[...]

Może i tak.
Ja jednak jestem tradycjonalistą - i myślę, że co na krążku, to na krążku.
Rozumiem, że nowoczesność ma swoje prawa, ale uważam jednocześnie, że piosenek nagranych na płytę nie przebije żadna mp3.
Pewnie powiecie, że mp3 można nagrać na CD-R i normalnie słuchać :?:
Fakt :!: Można tak zrobić, a okładkę wydrukować i wyjdzie prawie na to samo.
No właśnie :!: "PRAWIE" - ponieważ żadna drukarka nie dorówna jakością wydruku do fabrycznie wydrukowanej okładki.
Druga rzecz - to to, że muzyki lubi słuchać każdy, a pewnie jeszcze niewielki odsetek ludzi (np. na wsiach) jest bez Internetu.
Owszem - są te Internety na kartę, ale to z kolei limity, itp.

kamilooo

Wysłany: Sro Lis 05, 2014 7:20 am   

Uważam, że grupa Top One nie wyda prędko płyty - o ile w ogóle! Wielka szkoda, ale cóż...
Odnośnie nowych zespołów, to też nie jest tak pięknie. Najlepszym przykładem jest formacja After Party - na moje ucho, to wszystkie kawałki na jedno kopyto, ale póki co publika entuzjastycznie przyjmuje ich pracę. Piękni i Młodzi - następni, którzy mocno "inspirują" się wschodem. Power Play - podobnie jak poprzednicy, tylko kierunek zachód.
Jak na razie najbardziej obiecująco zapowiada się Masters. Miał mocne wejście z hitem "Żono moja" i potem niewiele gorsze, ale w większości autorskie.

dawidsab

Wysłany: Sob Sty 21, 2017 7:37 am   

Oto cytat wypowiedzi Pawła K. z "Facebook'a":
Cytat:
To nie jest tak, że skoro na półkach sklepów nie pokazało się nasze nowe CD, to oznacza, że stanęliśmy w miejscu i niczego nie robimy. Poza intensywną działalnością koncertową, o której nie chciałbym się rozpisywać, pojawiały się epizody w postaci publikacji absolutnych nowości pod naszym szyldem. Bywały emisję w różnych kanałach TV z różnych, większych lub mniejszych festiwali, czy imprez, gdzie wykonywaliśmy np. takie nowości, jak "Halo!, To ja", "Hold me tight", "Anioł z Saint Tropez", " Tylko tyle dziś chcę", że już nie wspomnę o trzech nowych klipach, które pół roku temu zrobiliśmy i wpuściliśmy w media "Kochaj mnie", "Dziś uciekam" i nowa wersja "Białego misia". Wiem, że nie jest to wiele. Przykry fakt jest jednak taki, że w dzisiejszych czasach w dobie wszech dostępnego internetu i niezliczonych stacji radiowych oraz TV, puszczających wyłącznie taką muzykę, wydawania albumów, które sprzedają się w ilościach zaledwie gwarantujących zwrot kosztów ich produkcji przestaje mieć sens. Zwróć uwagę, że zespoły, które dziś działają na tym rynku ograniczają się jedynie do produkowania niezliczonych ilości wideoklipów,rzadko mówią, że robią nową płytę i niebawem ona się ukarzę. Wypuszczenie więc dziś płyty CD na rynek stało się już bardziej sprawą prestiżową niż strategiczną, czy obowiązkową. Nowe zespoły, czy wykonawcy z zupełnie innego podwórka również wychodzą z tego samego założenia. Cóż zrobić .... takie czasy i to nie my dyktujemy zasady marketingu naszego ,a nawet powiem więcej ... światowego show bussines'u. Ale, ale ..... spokojnie Leszku, pewnie teraz troszkę ciśnienie poszło w górkę ( spoko ... mi też :) ). My jednak jako zespół tego starszego sortu i tego z zasadami wydamy jednak ten krążek, choćbyśmy mieli do niego dołożyć, bo my akurat tu na pierwszym miejscu stawiamy swój prestiż. Na chwilę obecną prace są już bardzo, bardzo zaawansowane, bo mamy około 26 piosenek kandydatek, które po wyborze tych naszym zdaniem najciekawszych i najlepszych zamieścimy na tym krążku. Brakuje nam jeszcze tylko paru tekstów no i ładnie poubierać aranżacyjnie tą całą składaninę na co akurat mamy odpowiedni czas, bo przerwa w trasach koncertowych i jest tak bardziej lajtowo, akurat idealnie by tworzyć. Dodam, że niektóre piosenki są już w 100% gotowe. Więc na prawdę wiem, że długo, bardzo długo czekałeś, ale uwierz mi na pewno powiesz ..... "warto było " :)

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Fanów Prosząc o Jeszcze Trochę Cierpliwości :) KOCHAMY WAS !!!

Paweł K.

Źródło: https://www.facebook.com/...EWSFEED&fref=nf

El-Maniaque

Wysłany: Czw Lip 18, 2019 6:54 pm   

No i minęły sobie 2i pół roku od ostatniego posta i cytatu, który Paweł do mnie napisał na FB i co zmieniło się od tej pory? Pytanie retyoryczne niech każdy sobie odpowie. Całe szczęście, że jest great news o podpisaniu współpracy z Omega Music zespołu tak więc może się coś zadzieje.

dawidsab

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 6:52 am   

Lepiej późno, niż za późno (tzn. wcale) :grin: .

Odpowiedz do tematu