www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kopia starych płyt CD
Autor Wiadomość
falling
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 20, 2009 5:09 pm   Kopia starych płyt CD

Czy zespół jeszcze może zrobić kopie starej płyty z pełną okładką i naklejką na Cd? Pamiętam, że kiedyś to robił. Jakby co to niestety nie interesują mnie płyty typu "The Best" tylko albumy pod pewnym tytułem(np. nie "Top One 2000" tylko np. "No Disco 1".

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Wto Mar 24, 2009 7:25 pm   

Witam,

Niestety z powodu kłopotów z ustaleniem praw do licencji niektórych wcześniejszych wydawnictw, reedycje na dzień dzisiejszy prawie graniczą z cudem. Jeśli nie interesują Cię wydania tzw. "Bestów", no cóż.... przykro nam. W przypadku podobnych zapytań, zawsze przytaczam dwa mądre, polskie przysłowia: "Jeszcze się taki nie narodził, aby wszystkim dogodził" i że "Lepszy rydz, niż nic". Na marginesie dodam, że w sprawie owych licencji wszczęliśmy śledztwo prawnicze. Są już pewne ustalenia, zbieramy materiały, ale owe procedury wymagają czasu, jak to w naszym polskim prawie. Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z postępów w sprawie i wszystko idzie po naszej myśli. Więc kto wie, czy niebawem Ty i wielu innych, doczekają się reedycji wspomnianych albumów.

Pozdrawiam
Paweł

Andrea1c

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 11:36 pm   

reedycje starych rzeczy... noo, jestem pod wrazeniem!

Crockett

Wysłany: Pon Mar 29, 2010 8:01 am   

Czy takie płytki były dostępne tylko przez Fan club ?

Odpowiedz do tematu