www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 3:24 pm
Czarny śnieg
Autor Wiadomość
yabol428

Wysłany: Nie Lut 27, 2005 1:05 pm   Czarny śnieg

Jak Wam się podoba najnowszy utwór Papa Dance?
Gdy po raz pierwszy usłyszałem go w radiu, pomyślałem sobie: stary utwór Papa Dance? To dlaczego ja tego nie znam? Dopiero potem zostałem uświadomiony, że to jest utwór premierowy. Ale właśnie takie było moje pierwsze wrażenie: ten kawałek brzmi, jak za starych dobrych lat. Moim zdaniem, jest to pierwsze od czasu reaktywacji zespołu udane nawiązanie do ich dawnego stylu. Bo jednak ani we "Wszystko się zdarzy...", ani w "Zwykłej historii" nie czuć było tego starego Papa Dance. Pod tym względem "Czarny śnieg" jest zdecydowanie najlepszym kawałkiem od czasu reaktywacji.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 28, 2005 1:58 pm   

Słyszałam tylko kawałek tej piosenki. Za pierwszym razem nie spodobała mi się. Po kilku przesłuchaniach
stwierdziłam, że jest nawet niezła. Teraz nie mam możliwości posłuchania, więc moje zdanie się nie zmieniło.
Jeśli porównać do poprzednich utworów powstałych po reaktywacji, to jest zdecydowanie lepsza.

Marek

Wysłany: Sro Mar 02, 2005 7:27 pm   

Zgadzam sie z Kuba. Najlepszy kawalek po reaktywacji, choc moze przydaloby sie troche wiecej tych staroszkolnych elektronicznych wstawek :)

Grebson
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 3:06 am   

Popieram zdanie Marka. Mnie też brakuje do szczęścia różnych bajerów w nowych utworach. Generalnie stylistyka utrzymana z tamtych lat. Mnie się podoba.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 6:22 pm   

Dokładnie TAK !! Już po pierwszych taktach słychać, że to Papa Dance i bardzo dobrze !! Mi baaaaaaaaardzo przypadł do gustu ten kawałek. No i to ciekawe i oryginalne określenie "Czarny śnieg". Nigdy jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś tak powiedział - Bomba !!

Pozdrawiam
Paweł

Zaki

Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 6:58 pm   

Super kawałek :)
Metafizyczna podróż z muzyką :) genialne

Milan

Wysłany: Nie Maj 01, 2005 11:03 pm   

Mi się podoba remix Tony'ego K. Ta wrsja jest lepsza od oryginału.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 6:39 pm   

Ten remix Czarnego śniegu jest naprawdę fajny. Z reguły nie lubię remixów, ale tego często słucham :)

Kuba G.
Admin

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 1:28 pm   

hmm jesli chodzi o rmx Tony'ego K. to faktycznie wyszedł super... i rowniez smiem twierdzic ze jest nieco lepszy od wersji oryginalnej... jednakże nic nie pobije remiksu Naszego Disneyland'u ;) oczywiscie rowniez autorstwa Tony'ego :) :)

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 8:21 pm   

To jest naprawdę świetny i dobrze zagrany utwór.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi