www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Jak zaczęliście słuchać Papa Dance i w ogóle disco?
Autor Wiadomość
Zaki

Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:07 pm   Jak zaczęliście słuchać Papa Dance i w ogóle disco?

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, wktórym kształtuje się gust muzyczny. Gdy miałem 14 lat razem z kolegą zacząłem słuchać disco polo, generalnie dla śmiechu. Muzyka ta na tyle mnie wciagnęła, ze zacząłem słuchac i słuchac, ale tylko kawałki do 1996 roku. Potem zostawiłem w spokoju disco polo.

Gdy poszedłem do liceum razem z kolega postanowilismy ściągnąć z internetu jakiś smieszny kawałek, jakoże razem mielismy niemiecki postanowilismy ściagnąc utwór niemieckiego zespołu Modern Talking - Cheri, Cheri Lady.
Po tym utworze sciagalismy kolejne i spiewalismy je wspolnie. Na początku smialismy się z tego, a potem polubilismy to :]
Stworzylismy wiele reguł, wzorów i praw dotyczacych Dietra Bohlena, Thomasa Andersa i w ogole Modern Talking.
Potem przyszedł moment fascynacji Papa Dance :] tylko już bez tych wszystkich filozoficznych wycieczek :]

A jak było z wami?

Dalil

Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:24 pm   

Pamietam ten dzien jakby to bylo wczoraj...bylem na wczasach i spacerowalem z dziewczyna i imieniu Ania Brenda (pamietam,ze mieszkala w Gdyni na ulicy Zeromskiego)...osrodek w Mauszu to chyba byl...no i nagle slyszymy piosenke "Cheri,Cheri Lady" Modern Talking i jak sie okazuje ona zna ten zespól i go bardzo lubi (wtedy nie mialem o nich pojecia mimo ze wydali juz druga plyte), a ja mialem w domu ich plakat za jakiejs gazety ("Przekrój" czy jak to sie wtedy zwalo) i mialem jej go wyslac poczta...nie wiem jak sie losy tej dziewczyny potoczyly ale do dzis ja pamietam mimo iz mielismy dopiero po 10-11 lat ale wiem,ze od tamtej chwili zaczalem sie interesowac Modern Talking i Mama kupila mi ich kasete "Ready For Romance"...od tego sie zaczelo...pamietam do dzis jak "pialem" "Lady Lai" razem z Thomasem i wtedy zrodzilo sie moje marzenie zostania piosenkarzem...niestety marzenia sie zadko spelniaja i pozostalo to wszystko na poziomie amatorskim ;-) ale na szczescie juz nie "pieje" ;-) Potem sluchalo sie w radiu Papa Dance a jak oni znikli pojawil sie Top One i to wlasnie ta grupe polubilem najbardziej...zapewne tez dlatego, bo ich droge na szczyt bardziej swiadomie przezylem...dzis zaliczam sie do tych szczesliwych ludzi, którzy mogli poznac swoja "gwiazde" od strony prywatnej, aczkolwiek jak na razie tylko przez internet...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi