www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wywiad Beat magic w polo tv..
Autor Wiadomość
Sony
Jarek.J.

Wysłany: Czw Gru 01, 2011 9:55 pm   

Troche się dziwię, po dłuższym zastanowieniu- Paweł też kiedyś chciał nagrywac solo gdy zawodził Darek K. Coś tu jest nie jasne w tym wszystkim. A swoją droga gdzie jest ten powrót Power dance-Jamrose, Kasi-skoro program na razie znikł? Dobrze że Emil na razie nam cieszy uszy,ale kiedy to zrobi nasz Top one?
sony@topone.pl

greg.com

Wysłany: Sob Gru 03, 2011 12:49 am   

Kurde może Emil zrobi kiedyś podkłady muzyczne na nową płytę KASI LESING :grin:
On by mógł jej zagwarantować wielki udany powrót ..nagrania które wykonuje np. Benya są przecież bardzo dobre. Większość moich znajomych dziwi się że "Free Your Mind" jest zrobine przez Polaków :!:

Co do Kasi Lesing album Wielki Błękit jest słuchany przeze mnie co najmniej raz w m-cu i to że nie dostała wtedy Fryderyka było wielką kompromitacją całego tego towarzystwa które o tym zdecydowało.

..Może trochę zaryzykuje ale powiem że Emilowi już dużo nie brakuje do poziomu R.Paczkowskiego (oczywiście jeżeli chodzi o muzykę dyskotekową) :wink:

Rafał86

Wysłany: Sob Gru 03, 2011 12:34 pm   

Byłoby pięknie gdyby powróciła!. Póki co wczoraj w kultowej audycji "Nie tylko Barchołka" na antenie Radia Lublin http://moje.radio.lublin....ka-audycja.html ,w każdy piątek od 22.00- 1.00 miała miejsce premiera utworu "Zimowa piosenka " skomponowana przez Emila ,a wykonana m.in. z Solaris i z zespołem Strych, dla których robi muzykę. Fajna audycja polecam!

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Nie Gru 04, 2011 5:02 pm   

Jeśli ktoś chce poczytać to proszę.
http://www.discoportal.info/content/view/4310/230/
sony@topone.pl

greg.com

Wysłany: Nie Gru 04, 2011 10:19 pm   

Ciekawy artykuł. Dobrze że poważam Emila za jego pracę a nie za wypowiedzi :cool: ..bo z tym to z lekka przesadził:
cyt. ”Rozstanie się z zespołem było i dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zostałem o tym poinformowany telefonicznie, widocznie już nie byłem tam potrzebny.”

Wiadomo że konflikt nie zaczął się (i od razu skończył) na jednym telefonie :lol: :lol:

Johnny Nitro

Wysłany: Sro Gru 07, 2011 9:03 pm   

Jak było naprawdę, to wiedzą tylko Paweł, Darek i Emil. Powyższa wypowiedź może wzbudza kontrowersje, ale zwróć uwagę na zdanie
Cytat:
Top One był tak naprawdę jedynym zespołem który grał Disco z prawdziwego zdarzenia, nagrywane w profesjonalnym studiu z bardzo dobrym realizatorem.
Gdyby Pan Smerf miał żal do Pawła i Darka, to czy padłyby takie słowa z jego ust? Nie sądzę. I żałuję, że jego współpraca z zespołem zakończyła się. Ostatnio trochę gadałem o tej sprawie z Rafałem. Stwierdził, że Topki mogłyby funkcjonować jako kwartet, tak jak to było przed laty. Po długim namyśle stwierdziłem, że to nie byłoby takie złe. Emil komponowałby nowe utworki, Rob na scenie śmigałby na gitarce. Obejrzałem dziś na youtube fragment koncertu, na którym byłem półtora roku temu. Emil i Robert stali na jednej scenie. Robert zastępował wtedy Darka. Ich głosy znakomicie ze sobą współgrały. Paweł jako lider, Emil "jechał" swoim charakterystycznym falsecikiem i do tego na dokładkę mieliśmy baryton Roberta. Jeśli pomyliłem się w nazewnictwie, uprzejmie proszę o niebicie mnie ;-) . Wystarczy posłuchać "Granicy" (można znaleźć na youtube), od razu człowiek nabiera ochoty do zabawy.
leczę się z jego ran.

Odpowiedz do tematu