www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
IVAN NA EUROWIZJI, OCEŃCIE SAMI
Autor Wiadomość
Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Wto Lut 01, 2005 1:56 am   IVAN NA EUROWIZJI, OCEŃCIE SAMI

W załaczniku do posłuchania kawałek utworu "Czarna dziewczyna", czyli to czym nas Polaków będzie reprezentował Ivan na Eurowizji.

Nie wiem, dlaczego załącznik się nie dodał, ale macie tu link http://www.topone.neostrada.pl/czarna.mp3

artur
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:16 pm   

Moim zdaniem piosenka ta ma duże szanse. Utwór może spodobać się zwłaszcza w Europie wschodniej (wprawdzie to te klimaty :) tym bardziej, że finał tegorocznej Eurowizji odbędzie się w Kijowie ;)
Zobaczymy co z tego wyniknie. Niestety w tym roku telewidzowie nie będą mogli głosować za pomocą SMS'ów, sprawę w swoje ręce weźmie jurry.
Mnie osobiście nagranie podoba się. Nie jest to wprawdzie to samo co "Czarne oczy" ale z czasem może być równie populane. Nie pozostaje nam nic innego, jak 19 i 21 maja trzymać kciuki - może powtórzy się sukces z roku 1994 kiedy to Edyta Górniak "wyśpiewała" drugie miejsce.........

Pozdrawiam
Artur M.

M-ONE

Wysłany: Czw Lut 03, 2005 12:58 pm   Bez tematu

Wiecie co?? Dla mnie to po prostu śmieszne, a raczej żałosne...Czysta wielka groteska...Nie wiem dlaczego tacy ludzie reprezentują nasz kraj i naród na Eurowizji...wiecie co....ręce i piersi opadają...A co do utworu...co to w ogóle jest??folklor rosyjski czy co?? Przecież to ma być polski utwór :evil: Nie...ja się nie nadaję na takie coś, wkurza mnie takie coś do bólu...Wolałbym, aby Polska nie miała żadnego kandydata do Eurowizji, niż ma nim być taka osoba. Dla mnie czysta komercja, brak duszy itd.
Pozdrawiam

"Rascvetali jabloni i grushi,
Poplyli tumany nad rekoj.
Vyhodila na bereg Katiusha,
Na vysokij bereg, na krutoj..." :lol: :lol: :lol:

Kazaczok i basta !!!! :lol: :lol:
Kalinka, Kalinka, Kalinka maja... :P :D

artur
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:08 pm   Re: Bez tematu

M-ONE napisał/a:
Wiecie co?? Dla mnie to po prostu śmieszne, a raczej żałosne...Czysta wielka groteska...Nie wiem dlaczego tacy ludzie reprezentują nasz kraj i naród na Eurowizji...wiecie co....ręce i piersi opadają...A co do utworu...co to w ogóle jest??folklor rosyjski czy co?? Przecież to ma być polski utwór :evil: Nie...ja się nie nadaję na takie coś, wkurza mnie takie coś do bólu...Wolałbym, aby Polska nie miała żadnego kandydata do Eurowizji, niż ma nim być taka osoba. Dla mnie czysta komercja, brak duszy itd.
Pozdrawiam

"Rascvetali jabloni i grushi,
Poplyli tumany nad rekoj.
Vyhodila na bereg Katiusha,
Na vysokij bereg, na krutoj..." :lol: :lol: :lol:

Kazaczok i basta !!!! :lol: :lol:
Kalinka, Kalinka, Kalinka maja... :P :D

Najwidoczniej nie było innego 'kandydata" aby zaprezentował Polskę na Eurowizji.

Pozdrawiam
Artur M.

yabol428

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 2:29 pm   

Ja myślę, że Ivan & Delfin to dobry kandydat na tego typu imprezę. Po prostu pasują do konwencji tego festiwalu. To raczej nieporozumieniem było wysyłanie w przeszłości na Eurowizję takich wykonawców, jak Justyna Steczkowska czy Mieczysław Szcześniak, którzy robili wrażenie, jakby sami zastanawiali się, co oni tam właściwie robią. Niezależnie od tego, co myśleć o muzyce Ivana i Delfina, jest to zespół pasujący do stylu, jaki dominuje na tej imprezie. Więc wysłanie ich tam jest pomysłem jak najbardziej pozytywnym.
Pamiętam, jak kiedyś, w czasach gdy disco polo było u szczytu popularności, Tomasz Raczek w felietonie we "Wprost" zaproponował, aby na Eurowizję wysłać Shazzę, bo ona byłaby tam właściwą osobą na właściwym miejscu. Popularność disco polo już się skończyła, po Shazzie słuch zaginął,ale wreszcie teraz ktoś podjął decyzję w tym duchu.

Marek

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 7:04 pm   

Zgadzam sie z Jakubem. Wreszcie zaproszono zespol ktory wreszcie nadaje sie na tego typu impreze. Bo Polscy kandydaci to byly kompletne porazki.
Obejrzalem dwie ostatnie edycje Eurowizji i zauwazylem ze dominuja tam albo rytmy pseudo-folklorystyczne albo lzawe balladki. Iwanowi blizej do pierwszej kategorii, i mysle ze powinien sie spodobac, tym bardziej ze polsko-ukrainska przyjazn kwitnie :)
Zreszta wole zeby Polske reprezentowal zespol z repertuarem wschodnio-slowianskim niz latynoskie nie-wiadomo-co w stylu Blue Cafe :)

Trojan1000

Wysłany: Wto Mar 01, 2005 3:41 pm   

Według mnie Ivan i Delfin zajmą wyższe miejsce niż nasi poprzedni reprezentanci ale ich piosenka nie zdobędzie pierwszego miejsca. Przedewszystkim aby piosenka polska wygrała na eurowizji to nie musi mieć ona ambitnego tekstu ale musi mieć tekst który będzie dobrze brzmiał oczywiście jakiś rytmiczny, wpadający w ucho podkład też nie zawadzi.

Ta piosenka miała by szanse na pierwsze miejsce w eurowizji http://www.augustow.mm.pl...dy%20frytki.mp3
Tekst lekko głupawy, przeciesz mało kto zna polski więc to nie ma dużego znaczenia. Ważne że wpada w ucho.

Milan

Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:47 pm   Eurowizja

Ja myślę, że ta piosenka ma duże szanse z uwagi na to, że jest w tego typu klimacie. Dotychczas wysyłano wykonawców, którzy kompletnie nie nadawali się na ten festiwal. Teraz jest inaczej. Ja osobiście życzę zespołowi jak najlepiej i najchętnie zeby zdobyli I mmiejsce

Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 9:11 pm   

Niech chociaż się zakwalifikuje, przynajmniej będziemy za rok.

Odpowiedz do tematu