www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
11 Lat po Jamrose;]
Autor Wiadomość
kamil1412

Wysłany: Wto Sie 16, 2011 11:41 pm   

Witam!

Mało się udzielam na tym forum i napewno mnie nie znacie ani nie kojarzycie ale czytając ten temat postanowiłem, że coś napiszę.

Ja mam 19 lat i kiedy powstał pierwszy album JamRose miałem nie całe 2 lata (urodziłem się w połowie grudnia) :-) ale powiem tak ja bardzo lubię muzykę nazwaną: "Polski Power Dance" Przeczytałem we wcześniejszych wątkach, że młodzi nie słuchają tej muzyki widocznie ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę :-) Bardzo chcę zostać prezenterem dyskotekowym i jeśli uda mi się to będe przypominał utwory JamRose, Kasi Lesing, United, I&I i innych bo są warte przypomnienia i według mnie można się przy nich bawić lepiej niż przy współczesnej muzyce. Co do powrotu JamRose to słyszałem w programie Power Dance, że jest szykowany materiał na nową płytę ale co z tego będzie to niestety nie wiem.

Jeśli czyta ten wątek ktoś z twórców JamRose to przesyłam wielkie słowa uznania za Wasze dokonania i mam cichą nadzieję, że w sprawie nowej płyty da się coś zrobić :-)

Pozdrawiam!

kamil1412 iż przy współczesnej muzyce. Co do powrotu JamRose to słyszałem w programie Power Dance, że jest szykowany materiał na nową płytę ale co z tego będzie to niestety nie wiem.

Jeśli czyta ten wątek ktoś z twórców JamRose to przesyłam wielkie słowa uznania za Wasze dokonania i mam cichą nadzieję, że w sprawie nowej płyty da się coś zrobić :-)

Pozdrawiam!

kamil1412

Rafał86

Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:01 pm   

Ten program jest jeszcze nadawany?, bo ostatnio na początku kwietnia oglądałem,a jestem ciekaw czy Kasia Lesing i "Wielki błękit 2 " jest już gotowy.

Johnny Nitro

Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:34 pm   

Rafał86 napisał/a:
...jestem ciekaw czy Kasia Lesing i "Wielki błękit 2 " jest już gotowy.

O proszę! To Kasia wraca? Ucieszyłbym się, gdyby po kilkunastu latach znów nawiązała współpracę z Topkami.
leczę się z jego ran.

Rafał86

Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:49 pm   

Tak zapowiadała w tym programie i mowiła coś o teledysku...., ale narazie cisza. Też mi się marzy by z Topkami zaśpiewała.

[ Dodano: Czw Maj 10, 2012 12:26 pm ]
Teraz właśnie w maju na urodzinach Polo TV wystąpi Kasia Lesing- super sprawa, może wykona ten zapowiadany "Wielki błękit II ". Swoją drogą tak zastanawiam się komu udało się namówić ją na ten publiczny występ po tylu latach... i na myśl przychodzi mi Maciej Jamroz, skoro jakoś współpracuje z tą tv. Mega sprawą by było gdyby TOP-ONE & KASIA LESING wykonali jakiś utwór. Ale to chyba tylko iluzoryczne życzenie :mrgreen:

[ Dodano: Pon Kwi 01, 2013 6:08 pm ]
http://www.youtube.com/wa...s&feature=share Zobaczcie sami ... to nie żarty z racji dzisiejszego dnia... ale raczej chyba kabaret. Muzyka,słowa Maciej Jamroz :sad:

Odpowiedz do tematu