www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
afterlife 07
Autor Wiadomość
jan
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 08, 2010 10:02 am   afterlife 07

nie widze faktu skomentowania nowej plyty zespolu AFTERLIFE 07 , ja mam takie odczuacie ,ze ta plyta nie nudzi sie po pierwszym przesluchaniu i chce sie do niej powracac

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Sob Sty 09, 2010 10:21 am   

A przepraszam kiedy się ukazała? Nie jestem w temacie.
sony@topone.pl

jan
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 10, 2010 8:14 pm   

PŁYTKA UKAZAŁA SIE W LISTOPADZIE , TAMTEGO ROKU

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 9:44 am   

Dzięki. A coś bliżej na jej temat?
sony@topone.pl

Andrea1c

Wysłany: Wto Sty 12, 2010 3:34 pm   

troche racji ma jan, plyte mam, przesluchalam od deski do deski i musze powiedziec, iz nie jest to jakis szczyt muzyczny, kawalek promujacy te plyte na YouTube byl duuuzo lepszy i naprawde robil smaczek, ale po odsluchaniu okazalo sie, ze dobrych kawalkow jest moze ze trzy.... niestety. promo porywalo, plyta juz nie tak bardzo. ostatecznie moglabym dac temu wydawnictwu ze 4 gwiazdki na piec, za dobre checi i za to, ze w koncu znowu cos wydali. z mila checia udosteonilabym wam forumowiczom te ich kawalki, zeby kazdy mogl sam ocenic, ale juz mi sie nie chce bawic w chowanego z kolejnym serwerem do tych celow, ktory nagle pada lub zostaje zamnkniety przez EMI lub inne Zaiksy ;/

[ Dodano: Wto Sty 12, 2010 2:38 pm ]
jak bede miala chwile, to wrzuce chociaz trackliste, dobre i to, bo plyta jest niedostepna w sieci sklepow Empik, mozna ja dostac w... sieci Empik, ale trzeba zamawiac przez internet, bo obdzwonilam przed swietami pol warszawy i dowiedzialam sie, ze sklepy Empik i sklep internetowy maja roznych dostawcow :mrgreen:

[ Dodano: Wto Sty 12, 2010 9:41 pm ]
obiecana tracklista:
1. Still Alive / Intro
2. Never Alone (i to, musze powiedziec, jest najlepszy kawalek z calej plyty)
3. Where is a HeaVen?
4. I Love The Night (wersja zmieniona od strony muzycznej w porownaniu z tym, co znamy z jutubowego teledysku)
5. Still Alive / Flash
6. Feel My Dynamite
7. Happy Love With You / maxi
8. I'm Dreaming
9. Will Be Better
10. Just Piano
11. You'll Be Always Mine
12. It's a Good Guy
13. More, More, More
14. Still Alive / final

Nie bede komentowac (bez)sensownosci utworow nr 1, 5 i 14.
Jeszcze skan okladki by sie przydal, co?...

Krizo

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 10:06 pm   

Czemu nagle 07 w nazwie, bo nie zorientowany jestem, że co come back do zycia w tym roku? No i co z tego, że Afterlife, polski power dance/eurodance legł w gruzach, a to........ To jest bardzo dobry materiał, ale nic związanego z byłym Afterlife. Szkoda......... Mimo to szacunek za taki materiał, jest dobry.

Andrea1c

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 10:30 pm   

Krizo, nie oczekuj, ze przy uzyciu dzisiejszej techniki oraz mozliwosci studyjnych otrzymasz taka sama muzyke, jaka tworzono we wczesnych latach 90tych. Moim zdaniem ta plyta byla moze poniekad i dobrym pomyslem, ale zabraklo w niej palera, ten material jako calosc mogl byc o niebo lepszy, a nie tylko kilka dobrych utworow. Nie, zebym calkowicie skreslala jakosc plyty, ale tez dla mnie nie jest to jakis sztos.

Krizo

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 1:45 pm   

Oczekuję i będę oczekiwał. Są jeszcze ludzie nie do zdarcia. Zenon Martyniuk no i Bobi szykuje kosmiczną płytę. Afterlife mimo wszystko jest genialny. Dobre 4, a dla mnie ociera się jak o sztos. Ociera... to różnica:P Przynajmniej jedna kobieta na forum i ktoś tu żyje:) Czemu te 07? Od come backu formacji?

Andrea1c

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 9:53 pm   

Zenek tak, Zenek jest nie do zdarcia, z tym to masz calkowita racje! :lol: a to 07 Afterlife jest od roku 2007 wlasnie, kiedy to postanowili znow powalczyc na rynku muzycznym. choc poza wydaniem wtedy singla dopiero teraz wydali plyte.

ps. kobieta na tym forum to nie jedyna, jak sadze, ale dosyc dobrze poinformowana w temacie :mrgreen:
ps2. zyje, przewaznie :mrgreen: no chyba, ze wyjezdzam, to wtedy mnie nie ma :wink:

Krizo

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 8:33 pm   

A Darek Mata vel. Bobi z nowym materiałem to co nie jest, nie do zdarcia? :mrgreen: Dla mnie zaskoczenie od 2002 roku, ach te dźwięki, pierniczony, tak połączyć 90' z 00. A nie kwestionuje, że jedyna kobieta na forum, gdzież bym śmiał:) :wink:

Andrea1c

Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:27 pm   

@ Krizo
nie jestem przekonana do nazw typu Bobi. jak bede miec chwile, to przekopie net i poslucham, bo tak zachwalasz, ze moze cos w tym jednak jest :razz:

Krizo

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 6:33 pm   

No możesz mieć inny gust, ale gościu ma magiczne ręce. Dawno nie słyszałem w nowych czasach tak klimatycznych piosenek DP, także odświeżanych kotletów ze swoich płytek. Jestem pod wrażeniem, a płycie wróżę przeogromny sukces. W siódmym niebie, Za Tobą tęsknię, To nie błąd, nie grzech 2009, Najpiękniejsze oczy, Pocałuj mnie, Chłopak na niepogodę 2009 i inne..... luksus! Spierniczył kompletnie tylko największy swój smash hit-16 lat. Ani to techno, ani.... no właśnie co? Mimo to rządzi. Wiadomość z ostatniej chwili! Renata Dąbkowska reaktywowała Dystans(spuścizna starego gra od 1995). Są Dystans-Renata Dąbkowska i Dystans. Takie zawirowanie jak Maxel i Maxel US. Bomba aranżacje! http://www.impresariat.co....php?page_id=12 rozkoszujcie się:)

jan
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 11:54 am   

hmm jesli moge cos powiedziec o tej płycie to powiem dobre rzemiosło ale bez zbednego polotu , ze wszystkich utworów trzy utwory mogą aspirowac do tytułu "SWIATOWE PARKIETY TANECZNE " :wink: najlepszy utwór to "
7. Happy Love With You / maxi" ma power-a i daje dobrego kopa nastojowego :smile:

drugi utwór to " I'm Dreaming" bravo za klimat , :smile:

trzeci utwór to " Where is a HeaVen?" bravo za calosc

a jeszcze jedno ,patrząc na okładkę zobaczyłem napis "LEGENDA MUZYKI DANCE POWRACA " LITOSCI , JAK MOZNA BYC LEGENDA PO WYDANIU JEDNEGO ALBUMU I TO GŁOWNIE KA KASECIE A NIE PŁYCIE CD. TAKI ZAPIS OZNACZA TYLKO JEDNO NASZ RYNEK MUZYCZNY JEST BARDZO PŁYTKI I W OGÓLE NIE DOCENIAJĄCY DOBREJ MUZYKI DANCE .

Jezeli chodzi o materiał na płycie to denerwuje mnie co ciągłe odwoływanie sie do zwrotów typu "I love the night" "in the hight" " to night" chyba w w trzech utworach przwijaja sie te wstawki rapowe , jesli chodzi o muzyke to widac naleciłosci i pomysly na aranzacje z lat 90tych , denerwują mnie długie wstawki perkusyjne , widac tez pomysły na aranzacje ktore były widoczne podczas wspołpracy z Maciekiem i reszą ekipy ze stajni JAM RECORDS .

I OSTANIA RZECZ DO KTOREJ CHCE SIE ODNIES POWIEM TYLKO JEDNO "BRAVO DZIDA " DZIEKUJE ZA VOCAL , WSZYSCY KTORYM PUSCIŁEM PŁYTE KAZDY SIE PYTAŁ A KTO TO SPIEWA ? REWELACJA :idea: :!: :!:

Krizo

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:12 pm   

jan napisał/a:
hmm jesli moge cos powiedziec o tej płycie to powiem dobre rzemiosło ale bez zbednego polotu , ze wszystkich utworów trzy utwory mogą aspirowac do tytułu "SWIATOWE PARKIETY TANECZNE " :wink: najlepszy utwór to "
7. Happy Love With You / maxi" ma power-a i daje dobrego kopa nastojowego :smile:

drugi utwór to " I'm Dreaming" bravo za klimat , :smile:

trzeci utwór to " Where is a HeaVen?" bravo za calosc

a jeszcze jedno ,patrząc na okładkę zobaczyłem napis "LEGENDA MUZYKI DANCE POWRACA " LITOSCI , JAK MOZNA BYC LEGENDA PO WYDANIU JEDNEGO ALBUMU I TO GŁOWNIE KA KASECIE A NIE PŁYCIE CD. TAKI ZAPIS OZNACZA TYLKO JEDNO NASZ RYNEK MUZYCZNY JEST BARDZO PŁYTKI I W OGÓLE NIE DOCENIAJĄCY DOBREJ MUZYKI DANCE .

Jezeli chodzi o materiał na płycie to denerwuje mnie co ciągłe odwoływanie sie do zwrotów typu "I love the night" "in the hight" " to night" chyba w w trzech utworach przwijaja sie te wstawki rapowe , jesli chodzi o muzyke to widac naleciłosci i pomysly na aranzacje z lat 90tych , denerwują mnie długie wstawki perkusyjne , widac tez pomysły na aranzacje ktore były widoczne podczas wspołpracy z Maciekiem i reszą ekipy ze stajni JAM RECORDS .

I OSTANIA RZECZ DO KTOREJ CHCE SIE ODNIES POWIEM TYLKO JEDNO "BRAVO DZIDA " DZIEKUJE ZA VOCAL , WSZYSCY KTORYM PUSCIŁEM PŁYTE KAZDY SIE PYTAŁ A KTO TO SPIEWA ? REWELACJA :idea: :!: :!:

Płyta to bardzo dobre rzemiosło. To jest legenda power dance i nie ma tutaj ani grama przesady. Nie tylko MC, przecież wyszła reedycja na CD? Przegapiłeś to?
,,jesli chodzi o muzyke to widac naleciłosci i pomysly na aranzacje z lat 90tych , denerwują mnie długie wstawki perkusyjne" i chwała im za to. O TO CHODZI! Nie jakiś nowoczesny chłam i barachła. Gdyby pojawił się ktoś, kto stworzyły 1:1 to co robiło się w latach 90' rozgromiłby wszystkich. Rynek Dance w Polsce miał się i ma się dobrze. Nie mam powodu do wstydu.

Andrea1c

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 8:06 pm   

Wlasciwie to masz racje, Jan, na temat tych trzech utworow, ktore wymieniles, chociaz dorzucilabym Never Alone oraz It's a Good Guy - obie ze wzgledu na dobry bit oraz dzialajace na wyobraznie teksty :cool: fakt faktem, ze po odlozeniu tej plyty zaczelam jej sluchac ponownie i juz tak bardzo nie gryzie :mrgreen: moglo byc lepiej, ale i tak jest bardzo dobrze w porownaniu z ogolnym poziomem polskiej muzyki wspolczesnej. co do perkusji, fakt, nieco przydlugie, ale wiesz... ogolnie rzecz biorac, puszczalam to po trochu na ostatniej imprezie Anglikom z sasiedztwa - byli pod takim wrazeniem, ze glowa odpada :grin:

Odpowiedz do tematu