www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 3:24 pm
Który teledysk PD podobał wam się najbardziej?
Autor Wiadomość
Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 7:24 pm   Który teledysk PD podobał wam się najbardziej?

Który teledysk PD podobał wam się najbardziej? Ja niestety widziałam tylko 3: Naj story,Ocean wspomnień i Nasz Disneyland. Ale były całkiem całkiem.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 9:11 am   

Dla mnie wszystkie są mniej więcej na jednakowym poziomie i każdy mi się podoba jednakowo,chociaż może
wyróznię tu Nietykanych.
Mam w mpeg: Nietykalni,Nasz disneyland,Historyjka z talii kart,Galaktyczny zwiad,Kryształek nocnej opowieści,Ocean wspomnień,Wit boy.Sprawdzę jakie rozmiary mają te pliki,bo może by się dało wrzucić
na www.o2.pl

Cezar
Admin

Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 5:12 pm   

Chimera napisał/a:
Dla mnie wszystkie są mniej więcej na jednakowym poziomie i każdy mi się podoba jednakowo,chociaż może
wyróznię tu Nietykanych.
Mam w mpeg: Nietykalni,Nasz disneyland,Historyjka z talii kart,Galaktyczny zwiad,Kryształek nocnej opowieści,Ocean wspomnień,Wit boy.Sprawdzę jakie rozmiary mają te pliki,bo może by się dało wrzucić
na www.o2.pl

Ewo, jestem zainteresowany Galaktycznym zwiadem, Kryształkiem nocnej opowieści i Wit boyem. Z tych, których jak widzę nie posiadasz mam O-la-la i W 40 dni dookoła świata. Możnaby to wszystko zuploadować jakoś na o2.....

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 6:25 pm   

Niestety jest problem :( Żeby coś załadować na o2.pl to musi mieć nie więcej niż 20 MB,a te klipy mają po 60-90.Trzeba to będzie jakąś inną drogą załatwić...

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 11:18 pm   

Jestem fanką PD, ale z przykrością :cry: stwierdzam, ze żaden teledysk zespołu mi sie nie podoba tak do końca. Niby taaaaka popularna kapela, a klipy to maję do niczego. Z tych wszystkich to jeszcze Ocean Wspomnień jest możliwy. A może mi się gust zmienił i inaczej patrzę na ich twórczość z tamtych lat :?: Na pewno tak jest. Bo dziś jak słucham ich kawałków to zastanawiam się czasami jak oni to mogą śpiewać ( mam na myśli teksty oczywiście)? Dlatego czekam na zupełnie świeży towar. Pa

kami
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 1:28 pm   

Muszę się przyznać ,że teledyskow Papa Dance widziałam niewiele. Z tych co pamietam oto moje top 3:
1. Kamikaze wróć
2.Ordynarny faul
3.W 40 dni dookoła świata

Czekam z niecierpliwością aby zobaczyć pozostałe na stronie PD. Pozdro. :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi