www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pewne odkrycie...
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:18 am   Pewne odkrycie...

Witam!

Zobaczcie, co wczoraj (23 lipca 2007) odkryłem przeglądając internet.
Mianowicie - odkryłem stronę zespołu "BLUE BOX" (http://www.blue-box.pl/).
Utworów tego zespołu (jak pewnie pamiętacie) mogliśmy posłuchać m.in w POLSAT`owskim programie "DISCO RELAX".

Długo czekałem na tę stronkę (mimo, że jest jeszcze troszkę niedopracowana).
Brakuje "Forum dyskusyjnego" , "Księgi gości" , a przede wszystkim - "MP3" dobrej jakości (w pełnych wersjach - z możliwością pobierania).

Pozdro: Dawid Sz.

yabol428

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 6:01 pm   

Kolejny zespół, który od lat nie wydał żadnego nowego materiału, a jak się okazuje, istnieje i jest aktywny koncertowo. Pomysły muzyczne to im skończyły się, odkąd z zespołu odszedł Dariusz Jaguś, który był autorem większości utworów, "mózgiem" zespołu. Sam wokalista to chyba jest tylko po to, żeby się dziewczynom podobać, bo tak naprawdę to nawet śpiewanie mu niezbyt szło (moim zdaniem śpiewał jak maszyna, bez żadnych uczuć). Ale mimo tych zastrzeżeń cieszę się, że zespół nadal istnieje. Parę niezłych przebojów mieli, kilka płyt wydali, więc jest z czego wybierać jeśli chodzi o repertuar i fajnie, że te kawałki można wciąż usłyszeć na koncertach.[/b]

Odpowiedz do tematu