www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Uwaga na oszusta!
Autor Wiadomość
Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 11, 2004 8:36 pm   Uwaga na oszusta!

Dostałam takiego maila od jednego z fanów, także uważajcie na człowieka podanego w tym mailu:

"W związku z tym że najprawdopodobnie już nie odzyskam wydanych pieniedzy na otrzymaną ofertę zakupu nagrań zespołu Papa Dance i nie do końca zrealizowaną pragnę poinformować że w iście spamowy sposób są rozsyłane propozycje zakupienia nagrań Papa Dance na płytach CD R oraz kasety Video z teledyskami tego zespołu i jego pochodnych czyli zespołów powstałych po rozwiązaniu się zespołu Papa Dance. W związku z tym jeśli tylko to możliwe to proszę o poinformowanie wielbicieli tego zespołu na łamach strony poświęconej temu zespołowi. Ja wysłałem kwotę 200.00 PLN do Pawła Guły zamieszkałego w miejscowości Kalej nr kodu 42-221 Grabówka. "

Cezar
Admin

Wysłany: Pon Paź 11, 2004 8:41 pm   

No to widać że koleś chce sobie zarobić na materiałach dotyczących Papa Dance. Zapewne sam materiały dostał (lub kupił za symboliczną cenę) od Jarka Mystka - szefa FC Dock 44 z Sosnowca, a teraz szuka naiwnych. Szkoda, ze ktoś wlazł na minę.

M-ONE

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 2:06 pm   Bez tematu

Przykra sprawa :?

Pozdrowienia dla Chimerki i podziękowania dla Aniiiiiii za życzenia na dzień chłopca (późnione ale jak najbardziej szczere). :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi