www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
JamRose "100%" Full Album do sciagniecia
Autor Wiadomość
Dalil

Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 3:38 pm   JamRose "100%" Full Album do sciagniecia

W sumie az glupio, ze ja przeciwnik sciagania muzyki za free podaje Wam linki do utworów z drugiego albumu JamRose "100%" ale wydaje mi sie to do zaakceptowania z dwóch powodów :
- album ten ma juz 11 lat
- jest chyba prawie wogóle niedostepny czy to poprzez p2p czy legalnie
- chyba wszystkie egzemplarze jakie zostaly wydane sprzedano, wiec Maciej swoja dole dostal...a ze nie zrobiono reedycji to juz strata wlasna.

Jezeli jednak spotkam sie ze zbyt wielki potepieniem, to niezwlocznie skasuje te utwory z serwera...acha, nagrania beda dostepne góra 30 dni od ostatniego downloadu!!!

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 8:22 pm   

Dalil,

Pojechałeś troszkę za ostro. Modlę się, aby Maciek nie miał do nas pretensji. Co prawda nie z naszego serwera można to ściągnąć i nie my to udostępniliśmy, ale jednak to nasze forum no i mogą być problemy. Pewnie teraz zlinczują mnie fani Jamrose, ale błagam, załatwiajcie takie sprawy poza naszym forum, my nie chcemy w żaden sposób pośredniczyć w takich akcjach.

Pozdrawiam
Paweł

Kuba G.
Admin

Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:28 pm   

Pawle, pozwolę sobie przytoczyć fragment IMPRESSUM:

"Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpośrednie i pośrednie szkody, powstałe na skutek wykorzystywania strony internetowej, postępowania zgodnie z informacjami na niej zamieszczonymi lub pobierania z niej danych. Wyłączenie od odpowiedzialności dotyczy również wypadków zainfekowania komputera użytkownika wirusami."

a także

"Łącza do innych stron mają wyłącznie charakter informacyjny i nie odzwierciedlają naszych opinii. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartości innych stron, w szczególności za ich treści, działanie, błędy lub zgodność z prawem."

nie ma sie wiec czego obawiać:-)

Dalil

Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:41 pm   

Dzieki za obrone Kuba :-)
Umowmy sie tak : jeszcze do piatku zostawie pliki na serwerze a potem je usune.
Do otworzenia postu na forum "zmusil" mnie fakt,ze co chwila dostaje maila z zapytaniem o JamRose i chcialem aby wszyscy chetni w koncu "zaopatrzyli" sie w to co mam i dali mi spokoj :-)

Ale grzech jest grzechem, wiec jakby Maciej sie zglosil to...no to przeproscie go za to w moim imieniu.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 10:38 pm   

Jeśli istnieje możliwość usuwania postów lub też ich pozostawiania ( a tak jest, o czym każdy wie ) o czym decydują admini, to także istnieje świadome kształtowanie zawartości tego forum. Przyzwolenie więc na rozporządzanie dobrami majątkowymi osób trzecich mija się z regulaminem tego forum. Lepsze zastosowanie miały by tu względy etyczne, niż regulaminowe. Ja bardzo byłbym niezadowolony, gdyby Maciek na swojej stronie tolerował umieszczanie linków do naszych plików, bez uzgodnienia ze mną, czy kimkolwiek z zespołu.

Pozdrawiam
Paweł

bartek84
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 05, 2007 11:12 am   

Ale z was łby.niemoge :mrgreen: A szczególnie ten paweł Top one co dorabiał sobie włosy sztucznie hahahahahaha.Przeciez tego albumu nie ma juz w sklepach nawet wiec jak miozna nabyc go legalnie????co????? Kazdy wykonawca po wyczerpaniu sie nakładów sklepowych wrzuca płytkę do internetu.A w przypadku Jamrose to chyba jeszcze lepiej gdy ludzie przypomną sobie o takim zespole a Mackowi Jamrozowi może to wyjsc jedynie na zdrowie.Więc nie p.... mi tu ze niejaki Maciuek Jamróz moze się z tego powodu wkurzyć
JAMROSE-100% :

LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA FORUM
Ostatnio zmieniony przez Cezar Pon Lut 05, 2007 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  

nomi79

Wysłany: Sob Lut 24, 2007 2:10 pm   

hej Dalil, od dawna szukałem tego albumiku a tu prosze jaka niespodzianka, dziekuje ci bardfzo za te kawałeczki i pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz do tematu