www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony film?
Autor Wiadomość
Polbos

Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 10:32 am   Ulubiony film?

Mam takie mały pytanie do Was jaki jest wasz ulubiony film, albo ulubione filmy. Podawajcie tytuł zagranicznego i Polskiego.
A oto moje:
Zagraniczny to bez wątpienia "Forrest Gump", poprostu film fenomnalny.
A jesli chodzi o Polski to "Miasto Prywatne", świetny film, ze świetną muzyką i piosenkami Janusza Laskowskiego

Cezar
Admin

Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 12:50 pm   

Zagranicznych praktycznie nie oglądam, bo nie lubie, chociaż spore wrażenie zrobił na mnie film "Skazani na Shawshank" z Timem Robbinsem i Morganem Freemanem. Natomiast jeśli idzie o polskie produkcje to mógłbym długo wymieniać, bo jestem pasjonatem kina polskiego, ale chyba na dzień dzisiejszy jest to "Dzień świra" M. Koterskiego. Poza tym dużą sympatią darzę filmy Wojciecha Wójcika (twórcy "Ekstradycji") z lat 80 - "Trójkąt bermudzki" (z Peszkiem, Pietraszakiem i Kociniakiem) oraz "Prywatne śledztwo" (z Wilhelmim i Peszkiem), a także tą najbardziej znaną część filmografii Stanisława Barei, czyli "Brunet wieczorową porą", "Miś" i wszystkie pozostałe ukazujące rzeczywistość i absurdy PRL. Z racji tego, że jestem kibicem nie mogę również pominąć "Piłkarskiego pokera". Oprócz tego znajdzie się zapewne jeszcze z 200 filmów polskich które z przyjemnoscią oglądam :) .

Dalil

Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 6:57 pm   

Mi z polskich filmów od razu przychodza na mysl "Psy" i "Psy II"...spontanicznie moge jeszcze wymienic "Nic smiesznego","Ajlawju","Kariera Nikosia Dyzmy","Sara"...jak widac jestem wielbicielem Cezarego Pazury oraz Boguslawa Lindy.
Z zagranicznych...tutaj ciezko o jakis konkretny wybór...co roku wychodzi pare filmów do których sie chetnie wraca...nie mam jakiegos zdecydowanego faworyta...przynajmniej tak spontanicznie nic mi do glowy nie przychodzi.

Kuba G.
Admin

Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 8:50 pm   

taaa:) tez lubie Pazure i Linde:) heh
co do polskiego filmu - oczywiscie "Miasto Prywatne" Jacka Skalskiego (z Lindą, Kozłowskim, Baką, Zbrojewiczem, Gnatowskim i Kiersznowskim) - doskonała muzyka i fabuła - POLECAM!, oprocz tego "Psy 1" 'Psy2" "Zabić Sekala" (tez z Linda), "Operacja Samum". Z obcych produkcji - "Zielona Mila", lubię wszystkie czesci Austina Powersa i American Pie.

Chłop Łan
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 20, 2004 2:45 pm   

ja najbardziej lubie film z wesela mojego brata na wsi..oj sie dzialo :D

Lingwista

Wysłany: Pią Paź 22, 2004 10:46 pm   

Chłop Łan napisał/a:

Wniosek więc z tego taki, że twój brat pochodzi ze wsi, a i więc korzenie twoje też muszą oscylować w tych regionach.
Głowa do góry, wieśniakiem być, to nie wstyd, tylko zaszczyt trochę mniejszy :)

Chłop Łan
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 27, 2004 9:07 am   

Lingwista napisał/a:
Chłop Łan napisał/a:

Wniosek więc z tego taki, że twój brat pochodzi ze wsi, a i więc korzenie twoje też muszą oscylować w tych regionach.
Głowa do góry, wieśniakiem być, to nie wstyd, tylko zaszczyt trochę mniejszy :)

Z wnioskowaniem mu Ciebie nie najlepiej. Nie wiem czy zauważyłeś emota na końcu mojej wypowiedzi. Nie jestem ze wsi (po co ja to wlasciwie pisze? i przed kim sie tlumacze?) a nawet jeśli bym był to nie uważałbym się za kogos gorszego od kogos z miasta. A zaszczyt taki sam. Jesli uwazasz sie za wielkiego pana z miasta to wspolczuje. Pomysl troche..to nie boli...

Lingwista

Wysłany: Pią Paź 29, 2004 12:03 am   

Z wnioskowaniem mu Ciebie nie najlepiej. Nie wiem czy zauważyłeś emota na końcu mojej wypowiedzi. Nie jestem ze wsi (po co ja to wlasciwie pisze? i przed kim sie tlumacze?) a nawet jeśli bym był to nie uważałbym się za kogos gorszego od kogos z miasta. A zaszczyt taki sam. Jesli uwazasz sie za wielkiego pana z miasta to wspolczuje. Pomysl troche..to nie boli...[/quote]

Miałem już z tobą nie polemizować, bo i po co, ale co tam jeszcze na to ci odpiszę. Uważam się za mieszkańca wielkiego miasta, bo mieszkam w wielkim mieście, nie uważam się natomiast za "wielkiego pana". Dla mnie NIGDY nie było ważne pochodzenie człowieka, to, czym się zajmuje, jakie ma poglądy, ważne tylko ZAWSZE jest to, co sobą reprezentuje, jego mądrość i inteligencja. Na wszystkie twoje posty odpowiadałem tak, jak wymagał tego ich poziom intelektualny. Wszedłeś tutaj wypisując sarkastyczne wypowiedzi, które nie wiem, czemu miały służyć i nie wiem, jaki miały odnieść skutek. Sam je przeczytaj jeszcze raz i powiedz mi, po co wypisujesz takie bzdety?? Chciałeś kogoś zdenerwować, sprowokować, po co?? Domyślam się, że nie darzysz sympatią właścicieli tej strony, ale do prawdy nie mogę sobie wytłumaczyć, co motywuje ludzi do takiego działania. Przecież możesz w ogóle obejść obojętnie obok tego, czego nie lubisz. Mało tego, w poście o poprawności tytułu pewnego kawałka, z góry zakładasz, że masz racje i wypisujesz głupoty, o których nie masz zielonego pojęcia, a ktoś, kto nie siedzi głęboko w temacie może przypadkiem uwierzyć ci. Uważam, że jeśli byłbyś człowiekiem inteligentnym, godnym polemiki rzeczowej, nie pyskówki, uszanowałbyś tych, którzy są lubiani przez masę ludzi za to, co zrobili, a zrobili o wiele więcej niż ja i zapewne ty. Polemizował, więc z tobą już dłużej nie będę, bo nie jesteś zawodnikiem tego wart, i tak z resztą poświęciłem tobie zbyt wiele czasu.

Kuba G.
Admin

Wysłany: Pią Paź 29, 2004 11:24 pm   

PROSIŁEM WAS w prywatnych wiadomosciach, nawet na te okolicznosc zamiescilem krotki regulamin... i co??

WSZELKIE ZATARGI ZAŁATWIAJCIE POPRZEZ PRYWATNE WIADOMOSCI, A NIE FORA OGOLNE ! ! ! !

obiecuje, ze kazde kolejne posty idace w tym kierunku beda karane.
Pozdrawiam

Dalil

Wysłany: Sob Paź 30, 2004 8:56 am   

Gienio; moim zdaniem nie potrzeba zadnych regulaminów bo sa rzeczy, które rozumieja sie same przez sie! Poprostu bez ostrzezenia powinno sie kasowac takie posty (po co inni maja czytac takie bzdety i sie denerwowac), a przy ponownej próbie od razu kasowac uzytkownika!

Kuba G.
Admin

Wysłany: Sob Paź 30, 2004 11:01 am   

Niestety nie mam takiego prawa by kasowac posty w tym pokoju (Hyde Park).

Trojan1000

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 1:45 am   

Polecam wam polski film "Jak to się robi z dziewczynami" Fajna komedia o problemach dwóch kolegów z kobietami. W tym filmi jest kilka piosenek MR.Dex. Gorąco polecam

yabol428

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 2:23 pm   

Z polskich filmów najbardziej lubię wszystko, co stworzył Juliusz Machulski. Jeśli miałbym wymienić jakieś konkretne tytuły, to ze starszych bezkonkurencyjna jest "Seksmisja", z nowszych bardzo lubię "Girl Guide". Bardzo dobry jest też jego najnowszy film "Vinci" (w dodatku akcja dzieje się w moim mieście!).
Co do zagranicznych, to generalnie amerykańskiego kina nie lubię (zresztą w ogóle wszystkiego, co pochodzi z tamtego kraju), natomiast z kina europejskiego bardzo cenię kino francuskie, chociaż trudno byłoby mi wymienić jakiś konkretny tytuł.
Z filmów aktualnie obecnych na ekranach kin szczególnie polecam węgierski film "Kontrolerzy". Niesamowita opowieść, całkowicie dziejąca się pod ziemią, w metrze. Jest tam zresztą taka scena, która bardzo kojarzy mi się z fragmentem tekstu Top One: "Północ kończy swój pamiętnik, śpieszy się ostatnie metro". Kto widział film, na pewno domyśli się, o jaką scenę chodzi.

Anulek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 1:03 pm   

Moje ulubione filmy?, hhmm:

z zagranicznych to napewno "Filadelfia", z Tomem Hanksem i Antonio Banderasem. A z polskich: trylogia o Kargulach i Pawlakach, a także: "Poszukiwany-poszukiwana" boki zrywać :cool:

dawidsab

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 2:36 pm   

Witam!

Moje ulubione filmy (i seriale) to:

"KLAN"
"Na dobre i na złe"
"M jak miłość"
"Święta wojna"
"Nieustraszony"
"Tajemnica Sagali"
"Uwolnić orkę"
"Kevin sam w domu"