www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Dlaczego lubicie Papa Dance?
Autor Wiadomość
Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 27, 2004 11:15 pm   Dlaczego lubicie Papa Dance?

Ja zaczęłam ich słuchać pół roku temu.Podoba mi się ich muzyka,ich styl.Słuchając ich utworów powracają dawne wspomnienia z lat 80.W ogóle nic się nie zmienili.

Paweł (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 12:06 am   

Ja powiem tylko tyle, że Papa Dance i ich utwory dały mi siłę i determinację do stworzenia własnej kapeli ( TOP-ONE ). To oni dali mi wiarę, że polska muzyka taneczna, lekka i melodyjna ma rację bytu.

Pozdrawiam
Paweł

Ewcyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 1:23 pm   

Ja słucham Papa Dance juz od początku i do dziś są dla mnie numerem 1.Czyli jestem fanką z wieloletnim stażem.A dlaczego ich lubię ? To proste ze względu na muzykę i na Pawła oczywiście! :lol: :D

Ćmaga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 9:56 pm   

Ciężko mi powiedzieć dlaczego. W MTV Classic spodobały mi się ich teledyski, jakie puścili. Postanowiłem kupić sobie płytę "Złotej Kolekcji". Przełomem był występ zespołu u Michała Wiśniewskiego, kiedy spodobała mi się słynna "Mona liza" czyli "Nasz Disneyland". A potem doszły dwie ich płyty, maxi-singiel...

Cezar
Admin

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 10:52 pm   

Ja pamiętam Papa Dance z czasów swojego dość wczesnego dzieciństwa, kiedy to dość często pojawiali się w programie "Teleranek". Z tego okresu doskonale pamiętałem utwór "Złudzenia Telelenia" i wykonywaną przez prowadzącego ten program Tadeusza Brosia piosenkę "Na dzień dobry". Bardzo je wtedy lubiłem, a moi rodzice mieli czasem dosyć kiedy w kółko podśpiewywałem "To Teleleń, odbija się w ekranu oknie...." :D :D Inne piosenki pamiętałem dość słabo. Na myśl przychodzą mi teraz do głowy "O-la-la", "Nietykalni", "Kamikaze wróć" i "Temat na clip" oraz reklamę w TV, w której chłopaki wystąpili (o ile dobrze pamiętam to coś, co było reklamowane nazywało się "Konkret", ale nie pamiętam czy był to jakiś produkt, firma, czy też usługa :lol: ). Później właściwie prawie zapomniałem o zespole, nawet solowa kariera Pawła Stasiaka jakoś zbytnio nie kojarzyła mi się z zespołem. Jedyne co właściwie przypominało o tym zespole to był cover zespołu Top-One "Kamikaze wróć", ale też zbytnio nie wsłuchiwałem się w ten kawałek. Dopiero jak T-O zrobili w 2000 r. swoje wersje "Naszego Disneylandu" i "Nietykalnych" które szalenie przypadły mi do gustu postanowiłem zdobyć jakoś stare nagrania Papy. Tylko, że był problem, bo nigdzie nie można było kupić żadnego nagrania, a mój dostęp do netu był wówczas ograniczony gdyż byłem tylko szczęśliwym posiadaczem modemu :D . Jednak w końcu, w hipermarkecie Makro znalazłem płytę "Papa Dance - Złote Przeboje" z serii Platynowa Kolekcja. No i wspomnienia odżyły :!: :!: :!: Rok później założyłem sobie stałe łącze i pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było zainstalowanie nieistniejącego już praktycznie programu Audiogalaxy (takiej bazy plików mp3 nie ma już teraz nigdzie, żadne programy p2p nie dorównały mu nigdy!). Tam znalazłem jeszcze więcej kawałków Papy. Później ukazała się płyta zespołu Fun-Tastic z coverami największych hitów PD i od tego momentu właściwie zaczeła się u mnie ponowna fasycnacja tym zespołem.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 30, 2004 9:02 am   

Odpowiedz jest prosta - lubię ich,bo lubię ich muzykę :)

yabol428

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 2:36 am   

Papa Dance słuchałem w latach '80, gdy byłem jeszcze w podstawówce. W tych czasach królowała w Polsce muzyka rockowa. Tymczasem Papa Dance to była zupełnie inna jakość. Jako jedyni z nielicznych w Polsce grali wówczas disco w tych nieprzyjaznych dla disco czasach. I za to zawsze ich lubiłem i ceniłem, choć zacząłem ich słuchać dość późno, już w czasach Stasiaka.
Później Papa Dance zniknął, ale mniej więcej w tym czasie pojawił się Top One. Prawie równocześnie (pamiętam - wiosną 1989 ostatni przebój PD "Nietykalni" i mniej więcej w tym samym okresie deebiut Top One pierwszą wersją "Ciao Italia"). Uważam, że nie był to przypadek. Top One zawsze uważałem za następców Papa Dance na polskiej scenie muzycznej i kontynuatorów tego samego nurtu. Dla mnie, jeżeli lubi się Papa Dance, to lubi się również Top One i odwrotnie - są to zespoły bardzo pokrewne.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 06, 2004 6:49 pm   

U mnie wszystko zaczęło sie od Oceanu Wspomnień. Do tego czasu nawet nie wiedziałm kto to jest PD. Ocean też od razu nie rzucił mnie na kolana. Dopiero z czasem wszystko nabrało ognistego koloru. Sama nie wiem jak i dlaczego wsiąkłam w to do tego stopnia, że nawet założyłam f-c tego zespołu. Ale właśnie dzięki Papusiom i f-clubowi spotkałam wielu wspaniałych ludzi , z którymi przyjażnię się po dziś dzień. I najważniejsze- chcąc prowadzić f-c musiałam walczyć ze swoją ogromną nieśmiałością. Wierzcie mi byłam strasznie nieśmiałą nastolatką. Dlatego dziś PD kojarzy mi się przede wszystkim z najwspanialszymi latami mojego życia. Nie umiem powiedzieć dlaczego lubię PD. Po prostu lubię... i już.

kami
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 1:35 pm   

Papa Dance lubię za ... Panoramę Tatr. Miodzio :!:

Marcelina

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 12:26 pm   

Ja myśle że PAWEŁ STASIAK TO SUPER FACET! i za to słucham go ale nie tylko.. na super głos taki... taki... taki jakby mia chrypkę :wink:

aerodeck
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 8:55 pm   

Lubię papa dance bo mają fajną i melodyjną muzykę , ale szczerze mówiąc i nie obrażając nikogo , zdecydowanie wolałem ich twórczość zanim wokalistą został Paweł Stasiak. Z tego samego powodu lubię też słuchać Ex Dance i TOP-ONE. A jak by tak te 3 zespoły wspólnie wyruszyły na trase? Mogła by być niezła zabawa na koncercie przy ich muzie. Mogli by zagrać swoje najlepsze przeboje i nowe kawałki. Było by czadowo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi