www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPO?U TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kuba G.
Pią Mar 31, 2006 4:24 pm
Dlaczego lubicie Papa Dance?
Autor Wiadomość
Aniaa
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 27, 2004 11:15 pm   Dlaczego lubicie Papa Dance?

Ja zacz??am ich s?ucha? pó? roku temu.Podoba mi si? ich muzyka,ich styl.S?uchaj?c ich utworów powracaj? dawne wspomnienia z lat 80.W ogóle nic si? nie zmienili.

Pawe? (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 12:06 am   

Ja powiem tylko tyle, ?e Papa Dance i ich utwory da?y mi si?? i determinacj? do stworzenia w?asnej kapeli ( TOP-ONE ). To oni dali mi wiar?, ?e polska muzyka taneczna, lekka i melodyjna ma racj? bytu.

Pozdrawiam
Pawe?

Ewcyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 1:23 pm   

Ja s?ucham Papa Dance juz od pocz?tku i do dzi? s? dla mnie numerem 1.Czyli jestem fank? z wieloletnim sta?em.A dlaczego ich lubi? ? To proste ze wzgl?du na muzyk? i na Paw?a oczywi?cie! :lol: :D

?maga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 9:56 pm   

Ci??ko mi powiedzie? dlaczego. W MTV Classic spodoba?y mi si? ich teledyski, jakie pu?cili. Postanowi?em kupi? sobie p?yt? "Z?otej Kolekcji". Prze?omem by? wyst?p zespo?u u Micha?a Wi?niewskiego, kiedy spodoba?a mi si? s?ynna "Mona liza" czyli "Nasz Disneyland". A potem dosz?y dwie ich p?yty, maxi-singiel...

Cezar
Admin

Wysłany: Sob Sie 28, 2004 10:52 pm   

Ja pami?tam Papa Dance z czasów swojego do?? wczesnego dzieci?stwa, kiedy to do?? cz?sto pojawiali si? w programie "Teleranek". Z tego okresu doskonale pami?ta?em utwór "Z?udzenia Telelenia" i wykonywan? przez prowadz?cego ten program Tadeusza Brosia piosenk? "Na dzie? dobry". Bardzo je wtedy lubi?em, a moi rodzice mieli czasem dosy? kiedy w kó?ko pod?piewywa?em "To Telele?, odbija si? w ekranu oknie...." :D :D Inne piosenki pami?ta?em do?? s?abo. Na my?l przychodz? mi teraz do g?owy "O-la-la", "Nietykalni", "Kamikaze wró?" i "Temat na clip" oraz reklam? w TV, w której ch?opaki wyst?pili (o ile dobrze pami?tam to co?, co by?o reklamowane nazywa?o si? "Konkret", ale nie pami?tam czy by? to jaki? produkt, firma, czy te? us?uga :lol: ). Pó?niej w?a?ciwie prawie zapomnia?em o zespole, nawet solowa kariera Paw?a Stasiaka jako? zbytnio nie kojarzy?a mi si? z zespo?em. Jedyne co w?a?ciwie przypomina?o o tym zespole to by? cover zespo?u Top-One "Kamikaze wró?", ale te? zbytnio nie ws?uchiwa?em si? w ten kawa?ek. Dopiero jak T-O zrobili w 2000 r. swoje wersje "Naszego Disneylandu" i "Nietykalnych" które szalenie przypad?y mi do gustu postanowi?em zdoby? jako? stare nagrania Papy. Tylko, ?e by? problem, bo nigdzie nie mo?na by?o kupi? ?adnego nagrania, a mój dost?p do netu by? wówczas ograniczony gdy? by?em tylko szcz??liwym posiadaczem modemu :D . Jednak w ko?cu, w hipermarkecie Makro znalaz?em p?yt? "Papa Dance - Z?ote Przeboje" z serii Platynowa Kolekcja. No i wspomnienia od?y?y :!: :!: :!: Rok pó?niej za?o?y?em sobie sta?e ??cze i pierwsz? rzecz?, któr? zrobi?em by?o zainstalowanie nieistniej?cego ju? praktycznie programu Audiogalaxy (takiej bazy plików mp3 nie ma ju? teraz nigdzie, ?adne programy p2p nie dorówna?y mu nigdy!). Tam znalaz?em jeszcze wi?cej kawa?ków Papy. Pó?niej ukaza?a si? p?yta zespo?u Fun-Tastic z coverami najwi?kszych hitów PD i od tego momentu w?a?ciwie zacze?a si? u mnie ponowna fasycnacja tym zespo?em.

Chimera
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 30, 2004 9:02 am   

Odpowiedz jest prosta - lubi? ich,bo lubi? ich muzyk? :)

yabol428

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 2:36 am   

Papa Dance s?ucha?em w latach '80, gdy by?em jeszcze w podstawówce. W tych czasach królowa?a w Polsce muzyka rockowa. Tymczasem Papa Dance to by?a zupe?nie inna jako??. Jako jedyni z nielicznych w Polsce grali wówczas disco w tych nieprzyjaznych dla disco czasach. I za to zawsze ich lubi?em i ceni?em, cho? zacz??em ich s?ucha? do?? pó?no, ju? w czasach Stasiaka.
Pó?niej Papa Dance znikn??, ale mniej wi?cej w tym czasie pojawi? si? Top One. Prawie równocze?nie (pami?tam - wiosn? 1989 ostatni przebój PD "Nietykalni" i mniej wi?cej w tym samym okresie deebiut Top One pierwsz? wersj? "Ciao Italia"). Uwa?am, ?e nie by? to przypadek. Top One zawsze uwa?a?em za nast?pców Papa Dance na polskiej scenie muzycznej i kontynuatorów tego samego nurtu. Dla mnie, je?eli lubi si? Papa Dance, to lubi si? równie? Top One i odwrotnie - s? to zespo?y bardzo pokrewne.

Bosia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 06, 2004 6:49 pm   

U mnie wszystko zacz??o sie od Oceanu Wspomnie?. Do tego czasu nawet nie wiedzia?m kto to jest PD. Ocean te? od razu nie rzuci? mnie na kolana. Dopiero z czasem wszystko nabra?o ognistego koloru. Sama nie wiem jak i dlaczego wsi?k?am w to do tego stopnia, ?e nawet za?o?y?am f-c tego zespo?u. Ale w?a?nie dzi?ki Papusiom i f-clubowi spotka?am wielu wspania?ych ludzi , z którymi przyja?ni? si? po dzi? dzie?. I najwa?niejsze- chc?c prowadzi? f-c musia?am walczy? ze swoj? ogromn? nie?mia?o?ci?. Wierzcie mi by?am strasznie nie?mia?? nastolatk?. Dlatego dzi? PD kojarzy mi si? przede wszystkim z najwspanialszymi latami mojego ?ycia. Nie umiem powiedzie? dlaczego lubi? PD. Po prostu lubi?... i ju?.

kami
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 1:35 pm   

Papa Dance lubi? za ... Panoram? Tatr. Miodzio :!:

Marcelina

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 12:26 pm   

Ja my?le ?e PAWE? STASIAK TO SUPER FACET! i za to s?ucham go ale nie tylko.. na super g?os taki... taki... taki jakby mia chrypk? :wink:

aerodeck
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 8:55 pm   

Lubi? papa dance bo maj? fajn? i melodyjn? muzyk? , ale szczerze mówi?c i nie obra?aj?c nikogo , zdecydowanie wola?em ich twórczo?? zanim wokalist? zosta? Pawe? Stasiak. Z tego samego powodu lubi? te? s?ucha? Ex Dance i TOP-ONE. A jak by tak te 3 zespo?y wspólnie wyruszy?y na trase? Mog?a by by? niez?a zabawa na koncercie przy ich muzie. Mogli by zagra? swoje najlepsze przeboje i nowe kawa?ki. By?o by czadowo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi