www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"Wakacyjna Trasa Dwójki" - opinia.
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Pon Lip 19, 2021 4:59 pm   "Wakacyjna Trasa Dwójki" - opinia.

Witam!

Wczoraj oglądałem w TVP2 ok. 20:00 program "Wakacyjna Trasa Dwójki".
Oglądałem głównie ze względu na występ zespołu "Classic" i tak szumnie zapowiadany duet "Classic & Paulla".
Muszę powiedzieć, że co do tego występu mam mieszane uczucia i to z kilku powodów.
Po pierwsze - o ile występ "Classic" solo w utworze "Cyganeczka Zosia" był wręcz mistrzowski, tak w duecie z "Paullą" to już jakieś nieporozumienie.
Dlaczego :?: O tym w kolejnych punktach.
Po drugie - spodziewałem się, że ów duet zaśpiewa na "dzień dobry", czyli na początku pierwszej części. Czekałem chyba do 22:00 i się nie doczekałem.
Ale w sumie nie żałuję. Dziś obejrzałem na "YouTube" i... 4 liter nie urywa.
Po trzecie - spodziewałem się, że skoro zapowiadają "światową premierę w duecie z Paullą", to będzie to jakiś całkiem NOWY utwór, którego jeszcze nigdy nie słyszałem.
Tymczasem zaśpiewali "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma" - i to jakoś tak szybko, że ledwo zacząłem słuchać, a już był koniec :sad: .

Podsumowując - nie warto było czekać :sad: .

Pozdrawiam.

Boguszek

Wysłany: Pon Lip 19, 2021 6:16 pm   

Tez to ogladalem ale kątem oka mamy 21 wiek a tu jakieś cyganskie tance jak w sredniowieczu takie cos to modne bylo w latach 90 :lol: z takimi przebojami to do ciechocinka grać dla kuracjuszy :cool:

dawidsab

Wysłany: Wto Sie 03, 2021 6:34 pm   

Nie mogę się już doczekać 15 sierpnia, kiedy to o 20:40 będzie "Wakacyjna Trasa Dwójki", w której ma występować "Top-One".

Ale znając życie, pewnie wystąpią pod koniec, bo wiadomo, że każdy fan na to czeka, więc jakby dali na początku, to każdy by obejrzał i przełączył na inny kanał :roll: .

Odpowiedz do tematu