www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa strona zespołu "TOP-ONE".
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Pon Lis 25, 2019 6:33 pm   Nowa strona zespołu "TOP-ONE".

Witam!

Strona bardzo ładna.
Nareszcie po wielu latach odświeżona.
Tyle, że jeszcze widać braki w dziale "Dyskografia" i w "O zespole" jest o różnych utworach i albumach, ale ani słowa nie widzę na temat "Tylko tyle dziś chcę".

To tak na początek, co mi się w oczy rzuciło.
Ale generalnie - strona bardzo ładna i nowoczesna.

El-Maniaque

Wysłany: Sro Lis 27, 2019 1:48 pm   

Coś zaczyna się dziać na razie wizualnie. Mam nadzieję, że i muzycznie wkrótce.

dawidsab

Wysłany: Sro Lis 27, 2019 6:29 pm   

Ja również mam taką nadzieję.
I obyśmy się nie pomylili :roll: .

chrisholder23

Wysłany: Czw Mar 19, 2020 2:11 am   

Bardzo fajnie wygląda. Oby poza stroną coś ruszyło też muzycznie, choć wiadomo - COVID wiele rzeczy na świecie wypacza...

dawidsab

Wysłany: Pią Mar 20, 2020 6:40 am   

chrisholder23: Popatrz na to z innej strony :roll: .
Może teraz, póki panuje wirus i nie ma koncertów (bo odwołane ze względów bezpieczeństwa) chłopaki w końcu zajmą się ukończeniem płyty.
Bo przecież podczas nagrywania w sumie nie mają styczności z wieloma ludźmi.
Siedzą sobie w kabince dźwiękochłonnej i śpiewają.
Więc to chyba można uznać za bezpieczne :?:

chrisholder23

Wysłany: Sob Mar 21, 2020 8:31 pm   

Poniekąd zgodzę się z Tobą, Dawid.

To, że można np. skupić się na nagrywaniu kolejnych utworów czy w końcu doprowadzić do wydania LP - pełna zgoda.

Ale trzeba też skupić się w końcu na promocji zespołu czy w końcu nagrać nowy teledysk, bo z tym od lat jest u "Topków" kiepsko...

Niby jest odnowiona strona, ale słabo wygląda kwestia innych portali (np. Facebook). Forum wygląda licho, no poza Tobą prawie nikt się nie udziela (np. ja tutaj).

Jeśli chodzi o warstwę muzyczną: Nie jestem cięty na Top-One za to, że są - broń Boże. Po prostu "nie kupuję" najnowszych utworów, bo za dużo jest takich nazwijmy to "ballad". Teksty też nie są - powiem delikatnie - górnolotne. Widać tu brak tekściarza pokroju śp. Kondratowicza, Bieniaka czy choćby Raciborskiego.

W ostatnich latach brakuje takich utworów z powerem... Mam nadzieję, że chłopaki jeszcze zaskoczą i pokażą, że są nie tyle TOP, co TOP ONE.

dawidsab

Wysłany: Pon Mar 23, 2020 6:39 am   

chrisholder23: Ale jak sobie wyobrażasz nagrywanie teledysku w czasach epidemii :?:
To by było co najmniej nierozsądne.
Chyba, że chłopaki z "TOP-ONE" pójdą w ślady zespołu "Classic" i nagrają teledysk w studio nagraniowym.
Z tego co widzę, to "Classic" fragmenty do "Daj mi znak" nagrywał w studio.

chrisholder23

Wysłany: Nie Mar 29, 2020 8:32 am   

dawidsab napisał/a:
chrisholder23: Ale jak sobie wyobrażasz nagrywanie teledysku w czasach epidemii :?:
Chyba, że chłopaki z "TOP-ONE" pójdą w ślady zespołu "Classic" i nagrają teledysk w studio nagraniowym.

Ja tego nie powiedziałem (być może napisałem w sposób, który źle zrozumiałeś), żeby nagrywali teledysk teraz...

Myślę, że działalność zespołu to nie tylko koncerty, nagrywanie utworów czy teledysków...

Po prostu uważam, że powinni się troszkę bardziej uaktywnić na fb czy może spróbować umieścić swoje utwory na Spotify, tego typu miejscach... - bo myślę, że w stanie, w jakim poszedł internet - jest to chyba jedna z podstawowych spraw dla każdego wykonawcy muzyki...

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Mar 30, 2020 9:06 pm   

chrisholder23 napisał/a:
dawidsab napisał/a:

Ja tego nie powiedziałem (być może napisałem w sposób, który źle zrozumiałeś), żeby nagrywali teledysk teraz...

Myślę, że działalność zespołu to nie tylko koncerty, nagrywanie utworów czy teledysków...

Po prostu uważam, że powinni się troszkę bardziej uaktywnić na fb czy może spróbować umieścić swoje utwory na Spotify, tego typu miejscach... - bo myślę, że w stanie, w jakim poszedł internet - jest to chyba jedna z podstawowych spraw dla każdego wykonawcy muzyki...

Hej. Ten temat już ruszył z miejsca.

https://open.spotify.com/artist/2CMnpQxKHA5w5wGo6F0yEK?si=uHHqsVg-TouliRWyQgKKrQ

Chłopaki powoli działają jaki i sam Paweł i oficjalny kanał FB Topków
Na oficjalnym kanale YT też pojawiają się starsze utwory a także jest ostatnia nowość. Pt. Wybacz Mi.

chrisholder23

Wysłany: Pią Kwi 03, 2020 3:17 pm   

Cytat:
Hej. Ten temat już ruszył z miejsca.

https://open.spotify.com/artist/2CMnpQxKHA5w5wGo6F0yEK?si=uHHqsVg-TouliRWyQgKKrQ

Chłopaki powoli działają jaki i sam Paweł i oficjalny kanał FB Topków
Na oficjalnym kanale YT też pojawiają się starsze utwory a także jest ostatnia nowość. Pt. Wybacz Mi.

Właśnie zauważyłem, że na Spotify pojawiło się kilka albumów. Nie jest to dużo, ale "lepszy rydz niż nic". Nie liczę na kompletną dyskografię, ale że spora część zasobów trafi.

Cd YT - no to temat u Top-One wygląda nie za ciekawie...

dawidsab

Wysłany: Pią Kwi 03, 2020 7:25 pm   

Kiedyś tu (na stronie zespołu) była udostępniana ich cała dyskografia w mp3.
Ostatnio jakoś tego zwyczaju nie widzę.

chrisholder23

Wysłany: Pon Kwi 20, 2020 4:45 pm   

Widzę, że jest już niemal cała dyskografia Topków (poza No Disco i Poland Disco). Jestem ciekaw, kto projektował te okładki na potrzeby Spotify... są bardzo ciekawe ;)

Odpowiedz do tematu