www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPO?U TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do fanów - znawców o p?yt? "Bia?e misie...!!!&a
Autor Wiadomość
topman

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 5:49 pm   Pytanie do fanów - znawców o p?yt? "Bia?e misie...!!!&a

Witam.
Nie jestem wielkim znawc? TOP-ONE, jednak pami?tam pocz?tki dzia?alno?ci grupy,mam spory sentyment , szanuj? ich i uzaj? za królów gatunku.

Prosz? o wypowiedzi kolekcjonerów lub mo?e nawet ludzi którzy przyczynili si? do wydania p?yty "Bia?e misie...!!!"

Chodzi mi o to, ?e p?yt? zakupi?em na targu, od faceta który zawsze sprzedawa? orygina?y i tym razem zapewnia? mnie o oryginalno?ci tej p?yty.By? to czas w którym na powa?nie zacz?to ?ciga? dilerów piratów i sprawdza? towar sprzedaj?cych.Okres w którym lewy biznes schodzi? do podziemia i nie by?o ju? odwa?nych na oficjalny handel piratami z le?aka.
Prawie wszystkie ?lady pokazuj?, ?e mam orygina? ; hologram "MUSIC TON PRODUKT ORYGINALNY", ok?adka - (plecy) zaginana maszynowo z naci?ciami, na p?ycie od strony zapisu :"Selles Records SPV U-091" i nic ponad to. Martwi mnie tylko numen na grafice p?yty i numer na poligrafi , na garbach.
Na grafice p?yty (nie od strony zapisu) jest:MUSIC TON-CD-XYY, a na ok?adce ,na garbach MUSIC TON-CD-XYZ z tym ?e zamiast cyfr celowo u?y?em liter, aby wasze odpowiedzi, w?a?cicieli tej pozycji by?y dla mnie bardziej wiarygodne, gdy napiszecie o jakie cyfry naprawd? chodzi.
Szuka?em co? o tej pozycji w necie, ale naprawd? wszystko na co natrafi?em to skany ok?adki kasety.
.By? mo?e jest to znana sprawa fanom -kolekcjonerom, tym niemniej dzi?kuj? za podzielenie si? t? wiedz? i rozwianie moich w?tpliwo?ci.
Pozdrawiam.

Johnny Nitro

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 9:39 pm   

Witam!

Napisz maila do Cezara i prze?lij mu skan tych ok?adek. Mnie w ten sposób pomóg? :-) .

Pozdrawiam!
lecz? si? z jego ran.

topman

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:30 pm   

Dzi?kuj?. Tak zrobi?em i czekam na efekt.

Dobrze, ?e Pomorze pomo?e mo?e. :wink:

Pozdrawiam!

Pawe? (TOP-ONE)
TOP-ONE

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:39 pm   

Wygl?da na to topman, ?e masz na 99,9% orygina? ,a te numery o których piszesz wynikaj? z tego, ?e firma fonograficzna zleca produkcj? samych kr??ków t?oczni i zarówno jedni, jak i drudzy oznaczaj? swój produkt po swojemu w sensie numerów seryjnych. Nie mog? Ci powiedzie? w 100 %, bo nie widzia?em tej p?yty, ale wydaje mi si?, ?e wszystko jest OK, szczególnie, ?e masz tam hologram.

Pozdrawiam
Pawe?

Kryss

Wysłany: Wto Sty 07, 2020 6:42 pm   

Pawe? (TOP-ONE), Czy p?yty cd ,które oferuje na allegro Maciek Jamroz (maciek551) to s? orygina?y z tamtych lat czy on wpad? na "Master Plan" i je dot?oczy? w 2019. Kupi?em Top One No disco No1 i na no?niku nie ma ?adnych numerów a co ciekawsze p?yta zawiera cd text. Czy w 1993 (bo tak podaje Discogs) roku by? cd text w CASTON (?miem w?tpi?). Pod wielkim znakiem zapytania pozostaje kupienie Rock n Dance a tym bardziej Freedom ,które wydali?cie pod w?asnym szyldem Pro Dance. Co to s? za p?yty???? Pozdrawiam

zGadniJ kTo?
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 19, 2020 5:43 pm   

Kryss napisał/a:
Pawe? (TOP-ONE), Czy p?yty cd ,które oferuje na allegro Maciek Jamroz (maciek551) to s? orygina?y z tamtych lat czy on wpad? na "Master Plan" i je dot?oczy? w 2019. Kupi?em Top One No disco No1 i na no?niku nie ma ?adnych numerów a co ciekawsze p?yta zawiera cd text. Czy w 1993 (bo tak podaje Discogs) roku by? cd text w CASTON (?miem w?tpi?). Pod wielkim znakiem zapytania pozostaje kupienie Rock n Dance a tym bardziej Freedom ,które wydali?cie pod w?asnym szyldem Pro Dance. Co to s? za p?yty???? Pozdrawiam
Mo?e po cz??ci Kryss odpowiem na Twoje pytanie odno?nie No Disco No1 Pawe? ostatnio tutaj nie zagl?da. Mam orygina? z Castonu i tylko na wk?adce takiej cienkiej dok?adniej na zgi?ciu od pude?ka pisze numer wydania DJC-001 a z ty?u tylko "ZAIKS BIEM CASTON" , telefon kontaktowy, sk?ad zespo?u, lista utworów a numerów te? ?adnych nie mam. i w ?rodku mam teksty utworów. Je?li masz podobnie to masz 100% orygina?. Co do reszty nie widzia?em tych aukcji wi?c nie mam zdania. Chocia? nie wierz? by Maciek sprzedawa? nowe nat?oczone nak?ady.

Odpowiedz do tematu