www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Omega Music i ogłoszenie Top One
Autor Wiadomość
zGadniJ kTo?

Wysłany: Nie Lip 14, 2019 7:59 pm   Omega Music i ogłoszenie Top One

Śledzący FB zauważyli pewnie, że wydawnictwo Omega Music wróciło na rynek tu link:
https://www.facebook.com/omegamusic.hits/

I dzisiaj pojawiło się na owej stronie wideo z ogłoszeniem Topków że szykują jakąś "niespodziankę". Nie przepadałem nigdy za wydawcami tzn Omega, Green i Blue Star. Bo zwłaszcza te dwie ostanie kojarzą mi się tylko ze współpracą z zespołami "Disco Polo". Top One to nie DP i mam nadzieję że Ci z Omegi o tym też wiedzą... i trochę mam pewne obawy co do współpracy z tą wytwórnią... ale kto wie może to już będzie co innego. A niespodzianka jak myślicie? Znowu 2-3 klipy, 2-3 piosenki po tylu czasu czekania, czy może coś konkretniejszego?
Bo we mnie prawie całkowicie nadzieja wygasła na zasyp utworami i o albumach nie wspominając no chyba, że z pomocą Omegi Music...

Sony
Jarek.J.

Wysłany: Nie Lip 14, 2019 8:59 pm   

Myślę, że właśnie za pomocą Omega Music, zespół wyda płytę.
sony@topone.pl

dawidsab

Wysłany: Nie Lip 14, 2019 9:03 pm   

Witam!

Też widziałem to ogłoszenie na "Facebook'u" i zatliła się iskierka nadziei na jakąś płytkę.
A już myślałem, że zespół zapomniał o tych fanach, którzy z jakiegoś powodu (np. zdrowotnego) nie mogą chodzić na koncerty i dla których jedynymi źródłami nowości muzycznych są płyty CD i serwisy typu "YouTube".
Bo może zespół sobie pomyślał, że nie ma sensu wydawać płytki CD, skoro ten nośnik jest (prawie) na wymarciu :?:
Ale teraz odradza się we mnie nadzieja, że może do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia uda się chłopakom coś sklecić i będzie niezły prezencik pod choinkę i będzie można zapuścić jakieś nowe hity na Sylwestra :lol: .

gargus9

Wysłany: Nie Lip 14, 2019 10:55 pm   

Coś się zaczyna dziać w końcu

dawidsab

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 5:51 am   

gargus9: Lepiej późno, niż wcale :grin: .

El-Maniaque

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 1:55 pm   

Trzeba poczekać, co się ze współpracy z Omega Music urodzi. Ważne, że można mieć nadzieję na nowości od zespołu.

Kto pamięta lata 90-te, ten wie, że pod skrzydłem Omega Music były wydawane różności. Bardzo wiele Dancowych składanek, Grupa Amadeo, którą bardzo lubiłem bo ich muzyka była bardzo dobrze zrobiona i wyprodukowana. Jakość kaset czasami pozostawiała trochę do życzenia.
Zobaczymy, co przyniesie druga połowa roku.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 10:42 pm   

El-Maniaque napisał/a:
Trzeba poczekać, co się ze współpracy z Omega Music urodzi. Ważne, że można mieć nadzieję na nowości od zespołu.

Kto pamięta lata 90-te, ten wie, że pod skrzydłem Omega Music były wydawane różności. Bardzo wiele Dancowych składanek, Grupa Amadeo, którą bardzo lubiłem bo ich muzyka była bardzo dobrze zrobiona i wyprodukowana. Jakość kaset czasami pozostawiała trochę do życzenia.

Należy wspomnieć że Freedom też jakościowo za dobrze nie wyszedł, w utworach słabo słychać wokal i jakieś to takie źle zmontowane - takim misz masz (CD i kaseta). A szkoda bo kilka utworów fajnych tam jest... mam nadzieję, że w obecnych czasach nie będzie już takich pomyłek.

El-Maniaque

Wysłany: Wto Lip 16, 2019 1:45 pm   

zGadniJ kTo? napisał/a:
El-Maniaque napisał/a:

Należy wspomnieć że Freedom też jakościowo za dobrze nie wyszedł, w utworach słabo słychać wokal i jakieś to takie źle zmontowane - takim misz masz (CD i kaseta). A szkoda bo kilka utworów fajnych tam jest... mam nadzieję, że w obecnych czasach nie będzie już takich pomyłek.

Ale "Freedom" nie jest wydane przez omega music chyba tylko przez prodance. Muszę zerknąć na CD, jak wrócę do domu.

[ Dodano: Wto Lip 16, 2019 4:46 pm ]
Dokopałem się na Discox, że kasetę "Freedom" wydało ProDance, ale także i Omega Music. Płyta CD - Caston.
Jakość tej płyty nie miała jednak nic współnego z wytwórnią tylko, jak gdzieś Paweł pisał, że weszli do nowego studia, które nie miało doświadczenia w nagrywaniu muzyki Dance i stąd ta sytuacja.

chrisholder23

Wysłany: Sro Lip 17, 2019 2:41 pm   

Ma ktoś może więcej informacji na temat tego gdzie Omega (nowa) aktualnie wydaje i kto właścicielem?

Odpowiedz do tematu