www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum upadło
Autor Wiadomość
galgan25

Wysłany: Sob Mar 16, 2019 10:42 pm   Forum upadło

Forum upadło, zespół stał się podrzędnym zespołem, który nie występuje już na poważnych imprezach. Co się stało?
Gdyby nie Wasz zagorzały fan Dawid to nie byłoby tu żadnego ruchu.

yabol428

Wysłany: Nie Mar 17, 2019 6:50 pm   

Wydaje mi się, że poruszyłeś dwa różne tematy. Na forum nie ma już ruchu, bo cała aktywność fanów przeniosła się na FB. Takie mamy czasy, że jeżeli ludzie wyrażają swoje poglądy w sieci, to raczej na FB niż na forach. Sam mam sentyment do tego forum, więc cieszę się że jest jeszcze dostępne, czasami zaglądam tu na zasadzie "archiwum", poczytać jakiś wątek sprzed 10 czy 15 lat, ale nie łudzę się, że trafię na nowy temat. Natomiast jeżeli chodzi o zespół, to niestety trzeba przyznać, że zupełnie nie dba o promocję. W stacjach radiowych Top One słychać bardzo rzadko, nawet w Vox FM, gdzie najbardziej pasowałby pod względem profilu, usłyszeć można co najwyżej kilka utworów z "Poland Disco", które niedługo skończą 30 lat! Z nowszych utworów czasami tam leciała "Niewinna, szalona", ale też niespecjalnie często. Ponadto jeszcze jakieś 2-3 lata temu zespołowi zdarzało się kręcić teledyski, teraz do najnowszego, całkiem niezłego utworu "Baby West" teledysk nie powstał, ktoś z zespołu oficjalnie napisał na YT, że ich na to nie stać. Dla mnie to tłumaczenie zupełnie niewiarygodne, w dzisiejszych czasach każdy początkujący zespół pierwsze co robi, to kręci teledysk i wrzuca na YT, jakoś debiutanci sobie mogą na to pozwolić, a taki zespół jak Top One nie może?! Mam wrażenie, że zespół odpuścił sobie wszelką promocję, bardziej mu się opłaca być kojarzonym tylko z "białymi misiami", bo na tym jest łatwy zarobek - czyli stworzył sobie taki wizerunek, przed jakim przez lata uciekał.

dawidsab

Wysłany: Pon Mar 18, 2019 7:24 pm   Re: Forum upadło

galgan25 napisał/a:
Forum upadło, zespół stał się podrzędnym zespołem, który nie występuje już na poważnych imprezach. Co się stało?
Gdyby nie Wasz zagorzały fan Dawid to nie byłoby tu żadnego ruchu.

Dzięki za dobre słowo :grin: .
Ale tak się składa, że i mnie nie bardzo chce się ostatnio tutaj zaglądać, bo i po co, skoro nikogo tutaj nie ma :?:

Na stronie/forum nic się nie dzieje.
A o fakcie, że o płycie jest mowa prawie 11 lat i nic do tej pory z tego nie wyszło już nie wspomnę.

W ogóle nie rozumiem, co za problem, żeby była strona/forum, a profil na "Facebook'u" był jedynie dodatkiem :?:

I z tego co widzę w ogóle w branży Disco Polo robi się jakiś zastój.
Jestem bowiem w stałym kontakcie z Adamem Juszkiewiczem ("Blue Box") - i pytałem go ostatnio, czy nie zanosi się na jakąś nową CD.
Było bowiem tak, że praktycznie co roku coś wydawali.
Teraz napisał, że pora odpocząć i przynajmniej przez najbliższe 3 lata nie planują wydania płyty. Jaki jest tego powód :?: Nie wiem, nie wnikałem.

Pozdrawiam :grin: .

El-Maniaque

Wysłany: Czw Mar 21, 2019 4:42 pm   

MOże i nic się tu nie dzieje, ale ja co jakiś czas zawsze zajrzę tutaj, zeby zobaczyć czy ktoś przypadkiem czegoś nie napisał. Mam więc nadzieję, że forum nie zniknie.
Co tu się jednak dziwić, jak zespół schował się w cień, kontakt z fanami kuleje, na profilu FB też od wielkiego dzwonu coś się pojawi, lata lecą, my się wsszyscy starzejeemy i tylko tego czasu szkoda. Myślę, że forum żyłoby pomimo profilu na FB zespołu jeśliby działo się więcej w zespole. Kilka wątków było natemat płyty i bez odzewu ze strony zespołu. To tylko jeden z przykładów.

Johnny Nitro

Wysłany: Pon Kwi 29, 2019 9:56 pm   

Całkiem możliwe, że gdyby wokół zespołu było głośno, ruch na forum byłby większy. Przecież w latach 2010-2013 FB był już popularny, a mimo to na forum coś się działo. Ech, to se pewnie ne vrati. A propos płyty, którą zapowiedziano w 2008. Wielokrotnie gadaliśmy tutaj na jej temat. Ale pewnemu fanowi, który podobnie jak ja mieszka na Pomorzu, ciągle za mało. Uważa, że za rzadko się o nią upominamy.
leczę się z jego ran.

zGadniJ kTo?

Wysłany: Wczoraj 22:00   

Ostatnio zespół całkowicie zamarł. Jedyne co dostaniemy to tylko plany koncertowe. A o nowościach muzycznych, a że o albumie już nie wspomnę cisza grobowa. Zrobili nadzieję wydając kilka utworów... i co? Była nadzieja i skończyła się nadzieja. Przykre to że zespół z taką historią i na którego się patrzy i faworyzuje wiele lat tak łatwo daje o sobie zapomnieć. Jak planują same koncerty to niech się określą czy nagrywają utwory czy nie. Bo to robienie nadziei fanom jest niepotrzebne. I tak praktycznie się dzieje od wydania płyty Hello czyli prawie 15 lat. Spójrzcie na Papa D. podobny staż na rynku muzycznym mają co nasi Top1, a cały czas coś się w okół nich dzieje. Przykro mi, że to pisze i przykro mi jako wieloletniemu fanowi że tak kiepsko jest wokół zespołu, ale taka niestety jest prawda. Nie wiem jaki jest ich jakby "cel do sukcesu" lub "strategia" aby znów usłyszał o nich nasz kraj... Co do aktywności na forum to strony www czy fora już dawno przeszły do lamusa.... Więc pozostaje FB lub inne tego typu badziewie bo takie coś teraz przebija w/w rzeczy. Chociaż tam też u Topków cicho...

Odpowiedz do tematu