www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest tu jeszcze jakiś admin?
Autor Wiadomość
kaczanoga
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 9:52 am   Czy jest tu jeszcze jakiś admin?

Czy na tym forum jest jeszcze jakiś admin czy to forum żyje już tylko własnym życiem? Jeśli jest ktoś kto może mi pomóc to proszę o kontakt na PW.

dawidsab

Wysłany: Sro Sty 23, 2019 9:21 am   

Witam!

Mnie się zdaję, że to forum jest już martwe.
Jest, bo jest. Ale nikt się nim nie zajmuje, bo wszyscy przenieśli się na "Facebook'a".

A o co chodzi :?:

kaczanoga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 12:35 pm   

Tak się składa Dawid, że to forum już dawno "zdechło" bo wszyscy się stąd wynieśli, niektórzy na facebooka a inni w ogóle porzucili to miejsce więc chciałem usunąć swój profil, jednak nie jest to takie proste. Łatwiej się tu zarejestrować niż stąd odejść. Forum nie jest nawet zabezpieczone podstawowym protokołem jak HTTPS co w czasach RODO nie gwarantuje bezpieczeństwa moich danych a Admin się wypiął i olał wszystkich nawet nie pozostawił narzędzi, które pozwalają użytkownikom usunięcia swojego profilu.

Jeśli nikt tu nie zagląda to najlepszym rozwiązaniem jest zamknięcie forum, przynajmniej będzie bezpieczniej.

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów jeśli tu jeszcze są oraz dla całej Administracji...

P.S.
Jeśli jeszcze nie zauważyliście to nawet Paweł tu nie zagląda, ostania jego wizyta to 22 Lis, 2013 11:47 pm

Odpowiedz do tematu