www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze kolekcje kaset/płyt/winyli zespołu Top One
Autor Wiadomość
Gravitaator

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 5:35 pm   

Udało mi się znaleźć taką okładkę wspomnianych wyżej Największych przebojów !!!:

Oprócz tego były jeszcze Platynowe przeboje wydane przez Bogdan Studio chyba w 2001, z tego co tu czytam to pirat:

Cezar
Admin

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 11:40 pm   

Gravitaator napisał/a:
Oprócz tego były jeszcze Platynowe przeboje wydane przez Bogdan Studio chyba w 2001, z tego co tu czytam to pirat:

Nie, to nie pirat. Tą płytę można było zupełnie oficjalnie dostać w sklepach. Wszystkie powyższe płyty są oryginalne jednak nie wchodzą w skład oficjalnej dyskografii, gdyż za publikację ich nie odpowiadały osoby będące w momencie wydania członkami zespołu, czyli de facto Paweł i Darek Z.

dawidsab

Wysłany: Wto Lut 17, 2015 9:48 am   

Pragnę zauważyć, że "Diamentowej Kolekcji" również nie widać w oficjalnej dyskografii.

Figus112

Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 12:50 am   

Moje nowe zakupy od Top One:
http://allegro.pl/top-one...5219560359.html
http://www.swistak.pl/a57...-III-2015-.html

dawidsab

Wysłany: Nie Maj 15, 2016 1:17 pm   

Proponuję do dyskografii (składanek) dodać "Summer Disco Top 2016" :arrow: http://www.disco-polo.inf...disco-top-2016/ ,na której znalazł się najnowszy przebój zespołu "TOP-ONE" pt. "Kochaj mnie".

Trojan1000

Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:51 am   

Witam ponownie po wielu latach mojego nie bycia na forum.
W 2004 roku w czasach jak byłem nastolatkiem (miałem 17 lat) często klikałem z Pawłem Kucharskim na GG. Wyprosiłem u niego aby wysłał mi oryginalny winyl Poland! Disco No.2 za symboliczną opłatą. To był taki czas gdy winyle były prehistorią i nie były poważnie traktowane. Przez wiele lat trzymałem ten winyl jak relikwię. Tylko raz go odtworzyłem na moim gramofonie Fonica WG-581f. Ale wczoraj coś mnie naszło i gramofon który moja żona ma po zmarłym dziadku Fonica Bambino 4 podłączyłem przez złącze zapisu do złącza gramofonowego do Wzmacniacza JVC A-S3. Płyta gra rewelacyjnie. Nie mogłem się oprzeć i wrzucam link do krótkiego filmiku. 1 film film 2

Do tej pory winyl trzymam w oryginalnym opakowaniu i w kopercie w której Paweł mi wysłał tą płytę. Ot taka relikwia. Na kopercie jest do tej pory adres nadawcy :) .

Skoro ta płyta używana i bez historii na Allegro kosztuje 399zł to moja jest pewnie więcej warta ale jej się nie pozbędę. Moja pamiątka :) .

Fajnie by było jak by najnowsza płyta Top-One wyszła też na winylu dla kolekcjonerów. Winyle ostatnio strasznie podrożały. Stara płyta Modern-Talking "Back for Good" to między 150 a 200zł.

Odpowiedz do tematu