www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Masters
Autor Wiadomość
Qwert

Wysłany: Wto Mar 13, 2018 4:35 pm   Masters

Mam pytanie o zespół/zespoły Masters. Jest grupa o tej nazwie, która wylansowała utwór "Żono moja" z młodym wokalistą (wg Wikipedii rok urodzenia 1991). Na Youtube jest jednak sporo utworów w rodzaju https://www.youtube.com/watch?v=FigKbJcVjEU lub https://www.youtube.com/watch?v=3tmhjhMa6Fk z lat około 1993-1995. Czy to podobna historia jak z Toples lub Milano (choć w przeciwieństwie do tych grup stare Masters jakiejś wielkiej kariery jednak nie zrobiło), czy też obecny zespół po prostu wziął sobie nazwę już raz użytą? A może obecne Masters kontynuuje tradycję starego i ma jakiegoś muzyka, który był w obu składach?

yabol428

Wysłany: Pon Kwi 09, 2018 3:10 pm   

Witam na forum ponownie, nie było mnie tu niemal rok, bo miałem techniczne problemy z logowaniem, dlatego podnoszę taki stary temat. W starym zespole Masters występowali tacy muzycy, jak Andrzej Borowski (później w Milano), Andrzej Kamiński (później w Din Dong) czy Krzysztof Bogucki (przeszedł z zespołu Imperium, zaś później występował solo jako Kris, prowadził też działalność menadżerską i wydawniczą w branży disco polo). Zespół ten zakończył działalność w 1994 roku, zaś obecny Masters (Paweł Jasionowski) powstał w 2007 roku. Tak więc pomiędzy tymi zespołami, poza nazwą, nie ma nic wspólnego.
Podobne przypadki dotyczą też takich wykonawców disco polo, jak np. Akces, Joker czy Effect - też dawne i obecne zespoły o tej nazwie poza nazwą nie mają nic wspólnego ze sobą.

Odpowiedz do tematu