www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Boys i plagiat
Autor Wiadomość
szapal

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 6:10 pm   

jurboy81 napisał/a:

Nie zdziwię się, że "Szalona" to rosyjska piosenka. jakiś czas temu klocilem się z Wielkim Kompozytorem Januszem Konopla, że "Ta dziewczyna i ja" napisał nie on ale w 1996 r. Наталка Бунь - Я кохала тебе " album Ромашки z 1996 r. a kaseta "Ta dziewczyna i ja" z 1999 r. :razz: Także powatpiewam w autorstwo "Szalonej" przez Konople bo wszystkie najnowsze jego piosenki to rosyjskie piosenki a na płytach do dziś dnia oczywiście słowa i muzyka Janusz Konopla :razz:

Taaa...

http://www.youtube.com/user/szapalek

jurboy81

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 6:49 pm   

[quote="szapal"]
jurboy81 napisał/a:

Taaa...
Słuchaj gówniarzu gówno ty byś wiedział o muzyce rosyjskiej gdybyś wtedy nie pisał ze mną na GG tylko swoje siekierezady słuchał cieciu z gimnazjum hehehe

szapal

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 8:50 pm   

[quote="jurboy81"]
szapal napisał/a:
jurboy81 napisał/a:

Taaa...
Słuchaj gówniarzu gówno ty byś wiedział o muzyce rosyjskiej gdybyś wtedy nie pisał ze mną na GG tylko swoje siekierezady słuchał cieciu z gimnazjum hehehe

Gówno to Ty teraz piszesz...Nie musiałem się dowiadywać a zwłaszcza od Cb, poza swoją wiedzą miałem innych znacznie milszych, uprzejmiejszych informatorów.:)
Kim Ty tutaj właściwie jesteś że mnie obrażasz?Czym ja Cię obraziłem?Z uwagi, że jestem osoba kulturalną nie bd się zniżał do Twojego poziomu. A jak masz coś do mnie pisz na priv, chętnie posłucham tych bredni na mój temat.

http://www.youtube.com/user/szapalek

jurboy81

Wysłany: Czw Sty 28, 2016 12:54 pm   

[quote="szapal"]
jurboy81 napisał/a:
szapal napisał/a:
jurboy81 napisał/a:

Taaa...

Gówno to Ty teraz piszesz...Nie musiałem się dowiadywać a zwłaszcza od Cb, poza swoją wiedzą miałem innych znacznie milszych, uprzejmiejszych informatorów.:)
Kim Ty tutaj właściwie jesteś że mnie obrażasz?Czym ja Cię obraziłem?Z uwagi, że jestem osoba kulturalną nie bd się zniżał do Twojego poziomu. A jak masz coś do mnie pisz na priv, chętnie posłucham tych bredni na mój temat.

Nadal pracujesz cieciem na zadupiu lubelszczyzny ?:D Ja ciebie pamiętam co wypisywałeś wtedy i obrażałeś ludzi na www.boys.art.pl

http://www.charmedelamode...e/kamil-patosz/

kamilooo

Wysłany: Nie Maj 14, 2017 8:31 am   

Tym postem nie wniosę kolejnego odkrycia do "listy Millera", ale chciałbym podzielić się pewnym spostrzeżeniem. Moim zdaniem, w latach '90 wytwórnie DP miały u siebie osoby, które znały rynki wschodnie, zachodnie i inne. To właśnie one były odpowiedzialne za "wyszukiwanie" utworów, które mogliby wykonać artyści z danej stajni. Do tego dochodzi aranżacja, napisanie tekstu itp. Patrząc na niektórych wykonawców, również na Millera, NIE WIERZĘ, że nawet takie splagiatowanie mógł zrobić w całości samemu. On tylko dawał temu wszystkiemu twarz i wokal. Oczywiście nikt tego nie potwierdzi, bo pewnie obowiązują tajne umowy, ale moim zdaniem TAK BYŁO, a może w pewnym stopniu jest do dziś.

Gravitaator

Wysłany: Nie Maj 14, 2017 4:02 pm   

Co do muzyki wschodniej, może bym się nie zdziwił jeśli chodzi o zespoły z Podlasia - granica blisko, jakieś rosyjskie płyty na bazarach itp., ale coś może być na rzeczy skoro korzystały z tego zespoły od Białegostoku raczej oddalone - np. Chanel, Bayer Full, Classic, Model M.T.. Pewnie niektóre zespoły tak się przyzwyczaiły, że potem takie poszukiwania "inspiracji" czyniły na własną rękę. Pamiętam post Millera z forum Boys, chyba po wykryciu plagiatu na którejś z nowych płyt - pisał, że chciał umieścić na okładce prawdziwych twórców, ale ktoś z GS protestował (chyba księgowa).

yabol428

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 10:35 am   

Gravitaator napisał/a:
coś może być na rzeczy skoro korzystały z tego zespoły od Białegostoku raczej oddalone - np. Chanel, Bayer Full, Classic, Model M.T.

Generalnie się zgadzam, ale mam jedną uwagę, z tej listy Model MT to akurat zespół z Białegostoku, chociaż fakt, że w latach '90 związany był z wytwórniami mazowieckimi (Blue Star, Omega).

Odpowiedz do tematu