www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"Blue Box - Kochana zatańcz dla mnie" - recenzja.
Autor Wiadomość
dawidsab

Wysłany: Sro Lip 08, 2015 8:04 am   "Blue Box - Kochana zatańcz dla mnie" - recenzja.

Witam!

3 lipca (piątek) zamówiłem sobie długo wyczekiwaną płytę "Blue Box - Kochana zatańcz dla mnie".
Wczoraj dostałem przesyłkę (paczkę z płytą).
Chciałbym się więc podzielić z Wami moją opinią na temat tejże płyty.
Tracklista prezentuje się następująco:

1. "Intro"
2. "Taka jak Ty 2015"
3. "Błękitne oczy"
4. "Bo w tobie 2015"
5. "To jest nasza noc"
6. "Dlaczego 2015"
7. "Kochana zatańcz dla mnie"
8. "Zapamiętaj mnie 2015"
9. "Śliczna ula la la"
10. "Królewna 2015"
11. "Beata"
12. "Słodkie wino"
13. "Luknij kukunij"
14. "Słodka Agnieszka"
15. "Zakochani"
16. "Kaczka dziwaczka"
17. "Taka jak Ty ( Disthunter rmx 2015)"
18. "Zapamiętaj mnie (Disthunter rmx 2015)"

Żeby było ciekawie, zacznę od słabszych punktów tej płyty - a potem przejdę do plusów.
Pierwsza rzecz, to to, że nie ma płynnego przejścia pomiędzy utworem nr. 1 ("Intro"), a nr. 2 ("Taka jak Ty").
Słychać delikatną przerwę (ok. 1 sekundy).
A przeważnie utwór nr. 2 jest jakby spleciony z "Intrem" - i tej przerwy nie słychać.
Aczkolwiek - słychać ją tylko na płycie.
Jak później zgrałem sobie utwory do odtwarzacza mp3 uprzednio scalając "Intro" z utworem "Taka jak Ty" w jeden plik mp3 za pomocą "Format Factory", to tej przerwy nie słychać.
To jest jedna sprawa.

Druga sprawa, to to, iż trochę żałuję, że zamiast dwóch wersji "Taka jak Ty" i "Zapamiętaj mnie" nie nagrali "Brother Louie (Cover)" :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=Fk67So62U6c ,"Biełyje rozy" :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=dfeug144Q0U ,czy "Piosenka weselna (Na pierwszy taniec)" :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=iRxHDIq6GEM
Tej ostatniej mi szczególnie brakuje, gdyż to bardzo fajna nutka :cry: .
Pozostaje mieć nadzieję, że nagrają ją na kolejnej płycie.

A teraz... Pora przejść do plusów.
Generalnie - podoba mi się cała płyta (z drobnymi wyjątkami, o których wspomniałem wcześniej), ale najbardziej - premierowe utwory, takie jak: "Luknij kuknij", "Zakochani", "Beata", "Kaczka dziwaczka", "Słodka Agnieszka", "To jest nasza noc" czy "Błękitne oczy".

Podsumowując... Polecam na wszystkie domowe imprezy (urodziny, imieniny, 18-tka, Sylwester, itp.) :grin: .

Odpowiedz do tematu