www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nazwa zespołu Top One, nie pochodzi od Pawła bluzy?
Autor Wiadomość
Cage

Wysłany: Czw Lip 02, 2015 8:22 pm   Nazwa zespołu Top One, nie pochodzi od Pawła bluzy?

Witam.
Wczoraj przeglądałem płytę zespołu Top One Disco Polo Wielka Kolekcja z 2009 roku i trafiłem w środku na to zdjęcie na którym jeden z członków zespołu jest ubrany w bluzę z napisem Top One
http://zapodaj.net/6a9aaf15a2ba1.jpg.html
Od zawsze było wiadomo z wypowiedzi Pawła, że to była jego bluza w dzień kiedy zastanawiali się jaką wybrać nazwę zespołu, to on był wtedy w nią ubrany, czyli była ta bluza jego własnością, a na zajęciu widać, że to nie Paweł ma ją na sobie.
Wyjaśni kto z Was mi o co w tym chodzi :?:

dawidsab

Wysłany: Pią Lip 03, 2015 6:57 am   

Witam!

Może to błąd w druku :?:
Tak, jak kiedyś w pewnej gazetce pomylili bodajże Darka z Emilem.
Tzn. były zdjęcia członków zespołu i Darek Zwierzchowski był podpisany jako Emil Jeleń - i na odwrót.
Nawet mam jeszcze gdzieś tę gazetkę.

Cage

Wysłany: Pią Lip 03, 2015 3:35 pm   

Według mnie, to nie jest błąd w druku, a jak już, to bym powiedział, że to fotomontaż, skoro Paweł twierdzi, że na jego bluzie jest napis Top One.
Na tym zdjęciu widać wyraźnie, że Paweł jest na dole i trzyma gitarę, a nad nim stoi inna osoba, która trzyma swoje dłonie w kieszeniach spodni i na białej bluzie widać napis TOP-ONE

zGadniJ kTo?

Wysłany: Pią Lip 03, 2015 9:34 pm   

Na zdjęciu to pan Mariusz Lubowiecki, jeden z pierwszych członków grupy... a bluzę może pożyczył wtedy od Pawła albo posiadali dwie bo tutaj: http://www.topone.pl/gale...d=14&fullsize=1 - Paweł też ją ma, zależy kiedy było zdjęcie robione czy w tym samym czasie czy nie. Skolei pan Mariusz ma z napisem Top-One, a Paweł z napisem Top One bez "-". Do tego tutaj jeszcze widać ją wyraźniej http://www.topone.pl/gale...d=15&fullsize=1 nad napisem Top One jest jakaś rubryczka więc... Na moje były 2 takie bluzy...

Cage

Wysłany: Sob Lip 04, 2015 4:28 pm   

Faktycznie wszystko wskazuje na to, że były dwie bluzy, ale nie wiadomo, kto z nich kupił pierwszy :?:
Najlepiej, to trzeba zaufać Pawłowi i zostać przy tej wersji, co on mówi.

Odpowiedz do tematu