www.topone.pl Strona Główna www.topone.pl  
  FORUM FANÓW ZESPOŁU TOP-ONE      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dalil feat. Kasia Lesing - I Miss You
Autor Wiadomość
Dalil

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 4:22 pm   Dalil feat. Kasia Lesing - I Miss You

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow a w szczegolnosci sympatykow glosu Kasi Lesing!

Mam dla Was "prezent" Wielkanocny w postaci mojej najnowszej produkcji "I Miss You" featuring Kasia Lesing!.

Zapraszam do przesluchania, sciagania, rozpowrzechniania i komentowania.

Dalil feat Kasia Lesing - I Miss You

cinek40

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 11:07 pm   

Przydałby się do tego teledysk, jakaś kolejna piosenka w tych klimatach bo jest ogromny potencjał i szkoda żeby pozostała tylko w wersji audio.

El-Maniaque

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 10:03 am   

No no - jestem mile zaskoczony duetem i to w dychę trafionym :D
Gratuluję nwego kawałka Dalil.
Od razu mi się humor poprawił :D

michal

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 6:34 am   

Dalil związanie się z wielką wytwórnią płytową grozi różnymi nieprzewidzianymi konsekwencjami :wink: .(-Super) ,Powodzenia

El-Maniaque

Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:55 am   

Jestem ciekaw, jak trafiłeś Dalil na współpracę z Kasią?

greg.com

Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 10:24 pm   

No Dalil jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM. Remiksy z wokalem Kasi, bez większego problemu można znaleźć właśnie na soundcloud. Są ich setki. Większość z nich nadaje się ..do kosza. Ja osobiście znalazłem 20 utworów, z których zrobiłem sobie track listę i słucha się tego całkiem przyjemnie. Jednak to co usłyszałem przed chwilą, zasługuje tylko na jedno stwierdzenie: WIELKI SZACUN DALIL !! Począwszy od aranżu, wyważonych sampli, aż do Twojego podciszonego wokalu, który stanowi świetne tło. Życzę Ci żeby ten utwór miał świetlaną przyszłość ..naprawdę jest tego wart. Mam nadzieje że Twoja przygoda z wykorzystaniem wokalu Kasi dopiero się zaczyna. Trzymam kciuki :cool:

Dalil

Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 10:48 am   

Witam ponownie :-)

Serdeczne dzieki za wasze mile slowa oraz like'i, komentarze i udostepniania na facebook'u.

Czytajac wasze komentarze i opinie az cieplej sie na sercu robi a widzac, ze np. Emil Jelen z Beat Magic ten utworek na fejsie zalike'owal i pozytywnie skomentowal to i nawet lezka wzruszenie sie w oku pojawia ;-)
Dla takich wlasnie chwil wlasnie robie muzyke!

Do mniej wtajemniczonych :

Kasia Lesing zajmuje sie nagrywaniem "acapelas" czyli nagrywa wokale do piosenek, ktore potem sprzedaje. Kupujacy ma wtedy do uzytku fantastycznie brzmiacy wokal oraz akordy, reszte robi sam i czy wyjdzie z tego jakis utworek blue'sowy, rockowy czy dancowy to juz zalezy od niego.

Tak wiec jak na razie jeszcze nie mialem okazji poznac Kasi osobiscie (ale bede nad tym pracowal) a jedynie mam dostep do jej wokali.

Oto strona Kasi :

http://www.kate-lesing.com/

Moim celem jest namowienie Kasi do nagrania wokalu do mojej autorskiej piosenki...w sumie nie byloby to problemem, bo Kasia to na swojej stronie proponuje, gdyby nie koszta....kosztowaloby to 500 euro czyli z jakies 2400 zlotych....jak na moje muzykowanie, to ciut za duza kasa ale jak wyzej wspomnialem postaram sie cos wykombinowac....moze uda mi sie Kasie moimi kompozycjami zainteresowac i obnizy cene :-) ...pozyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam!

El-Maniaque

Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 1:10 pm   

Dalil napisał/a:
Moim celem jest namowienie Kasi do nagrania wokalu do mojej autorskiej piosenki...w sumie nie byloby to problemem, bo Kasia to na swojej stronie proponuje, gdyby nie koszta....kosztowaloby to 500 euro czyli z jakies 2400 zlotych....jak na moje muzykowanie, to ciut za duza kasa ale jak wyzej wspomnialem postaram sie cos wykombinowac....moze uda mi sie Kasie moimi kompozycjami zainteresowac i obnizy cene :-) ...pozyjemy, zobaczymy.

Trzymam kciuki, żeby ci się udało.
Dobry byłby spadek kursu euro bo sam też jestem żywo tym zainteresowany gdyż kupuję do swojego programu na którym robię muzykę brzmienia itp, za które nierzadko w euro trzeba płacić właśnie :D

Odpowiedz do tematu